Įkraunama...
Įkraunama...

Ford Mondeo

matau,kad komentuoja vyrukai,kurie tikrai yra profesionalai ir gaudosi masinose daug geriau nei mes blush2.gif ,tad galiu issakyt pastebejimus nebent kaip naudotoja...masinele labai faina ir simpatiska. 4u.gif tiesiog isimylejau sita modeli,man ji ir grazi thumbup.gif ,ir svarbiausiai patogi.talpi bagazine,telpa ir dideliausias vezimas vaikiuko,nera anksta ir viduj(pas mane dvieju vaikuciu sedynes,bet dar telpa per viduri laisvai vienas zmogus.patinka,kad sildomos sedynes(labai ziema smagu,ypac jei problemos su inkstais,tai labai faina,kada syla nugara tongue.gif ),kiti "elektriniai"privalumai.na ir zinoma labai patinka,kad nereikia sankryzoje pajudeti paskutinei... blush2.gif
man visai dailus ir naujasis modelis,tiesa,jis toks gal masyvesnis atrodo.bet man labai grazus.didele tikimybe,kad ateityje mondeo tikrai nekeisciau i nieka kita... wub.gif (nebent i MB.... wub.gif )
Atsakyti
Na aš apie specifikacijas nieko neišmanau, bet tėtis turi Mondeo. Bet universalą. Apie varikllį nieko nežinau, bet kad talpi mašina tai tikrai, o ir važiavimas labai komfortabilus. Tokia „minkšta“ mašinytė thumbup.gif
Atsakyti
hi.gif

turiu Ford Mondeo `95 metų. Kol kas nebuvo didelių problemų,savo mašina buvau patenkinta. Bet dabar jau mašiniukė "sensta" smile.gif staiga pradėjo šokinėt apsukos ir mašina blogai dirba. Susidūriau su tokia problema, kad beveik niekas nedaro kompiuterinės diagnostikos šioms mašinoms. Gal kas žinote kur galima būtų pasidaryt Vilniuje kompiuterinę diagnostiką ne kosminėm kainom? g.gif Nes "Vist`oij" tai per brangu tokia senutę tvarkytis doh.gif
Atsakyti
O gal kas galėtų ką nors pasakyti apie 2001-2003m. Mondeo ? ax.gif
Žiurinėjau Ford ir kažkaip visai patiko išvaizda, dydis thumbup.gif
Konkrečiai žiūrėjau 2002m. universalą 2l.dyzeliniu varikliu.
Gal kas turit ? Ar negenda labai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Viki_ @ 2009 01 30, 14:14)
hi.gif

turiu Ford Mondeo `95 metų. Kol kas nebuvo didelių problemų,savo mašina buvau patenkinta.  Bet dabar jau mašiniukė "sensta" smile.gif staiga pradėjo šokinėt apsukos ir mašina blogai dirba. Susidūriau su tokia problema, kad beveik niekas nedaro kompiuterinės diagnostikos šioms mašinoms. Gal kas žinote kur galima būtų pasidaryt Vilniuje  kompiuterinę diagnostiką ne kosminėm kainom? g.gif  Nes "Vist`oij" tai per brangu tokia senutę tvarkytis doh.gif

čia visų fordų problema,tos apsukos,maniškę servise už30lt sutvarkė,bet sakė ,kad po pusės metų vėl reiks atvaryt
Atsakyti
QUOTE(indre* @ 2009 02 03, 19:09)
O gal kas galėtų ką nors pasakyti apie 2001-2003m. Mondeo ?  ax.gif
Žiurinėjau Ford ir kažkaip visai patiko išvaizda, dydis  thumbup.gif
Konkrečiai žiūrėjau 2002m. universalą 2l.dyzeliniu varikliu. 
Gal kas turit ? Ar negenda labai  blush2.gif

as vairuoju mondeo 2003 metu karavana thumbup.gif tikrai nesiskundziu, labai smagi masina tokia minkstute, daug vietos. pas mane 2 l dujos as esu tikrai patenkinta thumbup.gif keisciau i kita nebent kita bus mondeo naujas modelis wub.gif gest buna kad sugenda bet problema visada del duju, bet viena karta patvarke ir dar thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(indre* @ 2009 02 03, 21:09)
O gal kas galėtų ką nors pasakyti apie 2001-2003m. Mondeo ?  ax.gif
Žiurinėjau Ford ir kažkaip visai patiko išvaizda, dydis  thumbup.gif
Konkrečiai žiūrėjau 2002m. universalą 2l.dyzeliniu varikliu. 
Gal kas turit ? Ar negenda labai  blush2.gif

rudenį pirkom 2003 metų 09 mėn , universalą mondeo , tdci
prieš tai turėjom 4metus, taip pat mondeo universalą , 1996m , tik nusipirkus trūko dirželis , bet variklio išmest nereikėjo , aišku kainavo , bet susitvarkėm ir sėkmingai važinėjom , ir daug thumbup.gif
mašina minkšta , nes važiuoklė ilga
2003m mondeo , labai ekonomiška , bet pas mus ji su 6 pavarom , būtent tokios ieškojom , nes labai daug su 5 pavarom , o tai jau mums netiko schmoll.gif
žiemą 5 , dabar 4,7 l dyzelio
ir daaug aukštesnė , nei senukė , nes ratai R17 , padangos žieminės naujos blink.gif kainavo , bet džiaugiausi kad netaupėm , nes žiemą pasitvirtino thumbup.gif
Atsakyti
Na as tai vairuoju 98m mondeo,su 1.8 varikliu su dujomis,vaziuoja smagiai ir siaip labai patinka.Daug vietos ir pan smile.gif Aisku noretusi ir naujesnio modelio, bet kolkas neiseina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Neox @ 2009 02 05, 00:49)
keisciau i kita nebent kita bus mondeo naujas modelis wub.gif

visiskai pritariu jusu siai minciai,100 procentu! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(CreteIsland @ 2009 01 21, 11:48)
matau,kad komentuoja vyrukai,kurie tikrai yra profesionalai ir gaudosi masinose daug geriau nei mes blush2.gif ,tad galiu issakyt pastebejimus nebent kaip naudotoja...masinele labai faina ir simpatiska. 4u.gif tiesiog isimylejau sita modeli,man ji ir grazi thumbup.gif ,ir svarbiausiai patogi.talpi bagazine,telpa ir dideliausias vezimas vaikiuko,nera anksta ir viduj(pas mane dvieju vaikuciu sedynes,bet dar telpa per viduri laisvai vienas zmogus.patinka,kad sildomos sedynes(labai ziema smagu,ypac jei problemos su inkstais,tai labai faina,kada syla nugara tongue.gif  ),kiti "elektriniai"privalumai.na ir zinoma labai patinka,kad nereikia sankryzoje pajudeti paskutinei... blush2.gif
man visai dailus ir naujasis modelis,tiesa,jis toks gal masyvesnis atrodo.bet man labai grazus.didele tikimybe,kad ateityje mondeo tikrai nekeisciau i nieka kita... wub.gif (nebent i MB.... wub.gif )


Šita savybė ir man nepatinka ax.gif

O jau naujausi modeliai wub.gif
Atsakyti
Gal kas vairuojat naujesni ta 2006, 2007 m. Ford Mondeo - kokie atsiliepimai butu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Belty @ 2009 07 28, 13:16)
Gal kas vairuojat naujesni ta 2006, 2007 m. Ford Mondeo - kokie atsiliepimai butu? 4u.gif

nuo 2003 metų pabaigos iki 2006 metų pabaigos modelis nesikeitė g.gif
Atsakyti