Įkraunama...
Įkraunama...

Ford Mondeo

reike info apie mondeo. borto kompiuteryje dega raudoa snaige ka tai reiske? gal kas turit koky mauala ford mondeo kad butu nuotrauka is vidurio ir butu surasyta mygtuku reiksmes
Atsakyti
QUOTE(laima123 @ 2008 08 10, 11:30)
reike info apie mondeo.  borto kompiuteryje dega raudoa snaige ka tai reiske? gal kas turit koky mauala ford mondeo kad butu nuotrauka is vidurio ir butu surasyta mygtuku reiksmes



Kelintų metų mašiniukas? Bandysiu patarti. gossip.gif
Atsakyti
1995 12
Atsakyti
Na tada žinokit tikrai nežinau.. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(laima123 @ 2008 08 10, 11:30)
reike info apie mondeo.  borto kompiuteryje dega raudoa snaige ka tai reiske? gal kas turit koky mauala ford mondeo kad butu nuotrauka is vidurio ir butu surasyta mygtuku reiksmes

O mašiniukas ne automatas? Mano Opelyje yra toks dalykas. Jis su automatine dėže ir joje yra žieminis važiavimo režimas. Tai aš netyčia jį buvau paspaudusi ir tuomet degė raudona snaigė, dar buvo toks variantas ir su S raide. Tai čia sportinis režimas.
Atsakyti
ne automatas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laima123: 10 rugpjūčio 2008 - 16:06
Tavo masiniukui vaidenasi, kad lauke yra plikledis
Atsakyti
o mygtuku paaiskinimu niekas neturit?
Atsakyti
Pas mane snaige uzsidega kai lauke minusine temperatura perspeja kad gali buti slidus kelias, bet tikrai ne vasaros metu.
Atsakyti
Kiek radau internete, tai geltona snaigė, kai lauke temperatūra 0-5C, raudona, kai mažiau už nulį. Greičiausiai bus termometras parėjęs, todėl ir rodo nesąmones.
Atsakyti
man vis dar reike mygtuku paaiskinimu
Atsakyti
sveikutės 4u.gif
aš irgi vairuoju mondeiką 93m 1,8 benzinas ax.gif
miela mašinytė, tikrai nesigailiu, kad pirkau, bigsmile.gif
jau ir po avarijos, bet ir dalis greit gavo mirksiukas.gif
o , kad rudyja tai galiu ginčytis schmoll.gif visos neprižiūrėtos mašinytės surūdys cool.gif maniškė be rūdelės cool.gif
Atsakyti