Įkraunama...
Įkraunama...

Ford Mondeo

smile.gif+2007 03 18, 02:09-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2007 03 18, 02:09)
Į kuriuos metus dairotės?

Į 95-97 m
Atsakyti
Visumoj neblogas auto už prieinamą kainą. Visų pirma, 1993-1997 m. Mondeo dizainas (konkrečiai - priekis, žibintai) kur kas gražesnis nei 1997-2000 m. Mondeo, kurių dizainas kažkoks pasityčiojimas (čia mano asmeninė nuomonė).
Šiaip šie auto minkšti ir komfortabilūs, lengvai valdomi. Interjeras (vidaus dizainas) praktiškai nesiskiria nuo 1997-2000 m. Mondeo. Dažname modelyje yra elektra valdomi langai bei veidrodėliai, nors tuo nepatarčiau labai žavėtis, kadangi elektra nėra šio modelio stiprioji pusė. Vietos pačiam auto nemažai, bagažinė talpi.
Dabar minusiukai, kuriuos pastebėjau bevažinėdamas darbo reikalais. Silpnoka pakaba. Dažnokai pareidavo guoliai, granatos, šarnyrus ir traukes reikėdavo keisti. Auto, kaip kažkas pasakė, mėgstanti parūdyti, bet tikrai ne daugiau ar mažiau nei kitos panašaus statuso auto. Ir čia daugiau šeimininko apsileidimo klausimas. Kadangi auto buvo įmonės, tai niekas į tas rūdis nelabai ir kreipdavo dėmesio, svarbu visa kita tvarkoj. Šiaip dar turėjau nemažai problemų su elektra, bet tas problemas nebrangiai pavykdavo išspręst. Beje, detalių kainos (aišku, jei netaisai Vistoj) nesikandžioja. O kas liečia variklį, tai bent jau pas mąnają, jis buvo labai geras, neužmušamas smile.gif Pas mane buvo 1,6 l benzininis, tarp kitko, pakankamai ekonomiškas.
Beje, su tuo auto per mėnesį vidutiniškai tekdavo pravažiuoti apie 3000 km, taigi visai nenuostabu, kad su važiuokle iškildavo problemų, bet varikliui tai drąsiai galima paminklą pastatyt ar medalį užkabint smile.gif Tik teko girdėti, kad gali būti problemų su 2,5 l varikliu.
Šiaip, jeigu neturėčiau daug pinigų ir reikėtų auto, tai pirkčiau Mondeo, nes manoji man tikrai patiko, nebent ji buvo tiesiog pasisekęs variantas.
Atsakyti
QUOTE(Maironis @ 2007 03 20, 16:31)
Visumoj neblogas auto už prieinamą kainą. Visų pirma, 1993-1997 m. Mondeo dizainas (konkrečiai - priekis, žibintai) kur kas gražesnis nei 1997-2000 m. Mondeo, kurių dizainas kažkoks pasityčiojimas (čia mano asmeninė nuomonė).
Šiaip šie auto minkšti ir komfortabilūs, lengvai valdomi. Interjeras (vidaus dizainas) praktiškai nesiskiria nuo 1997-2000 m. Mondeo. Dažname modelyje yra elektra valdomi langai bei veidrodėliai, nors tuo nepatarčiau labai žavėtis, kadangi elektra nėra šio modelio stiprioji pusė. Vietos pačiam auto nemažai, bagažinė talpi.
Dabar minusiukai, kuriuos pastebėjau bevažinėdamas darbo reikalais. Silpnoka pakaba. Dažnokai pareidavo guoliai, granatos, šarnyrus ir traukes reikėdavo keisti. Auto, kaip kažkas pasakė, mėgstanti parūdyti, bet tikrai ne daugiau ar mažiau nei kitos panašaus statuso auto. Ir čia daugiau šeimininko apsileidimo klausimas. Kadangi auto buvo įmonės, tai niekas į tas rūdis nelabai ir kreipdavo dėmesio, svarbu visa kita tvarkoj. Šiaip dar turėjau nemažai problemų su elektra, bet tas problemas nebrangiai pavykdavo išspręst. Beje, detalių kainos (aišku, jei netaisai Vistoj) nesikandžioja. O kas liečia variklį, tai bent jau pas mąnają, jis buvo labai geras, neužmušamas smile.gif Pas mane buvo 1,6 l benzininis, tarp kitko, pakankamai ekonomiškas.
Beje, su tuo auto per mėnesį vidutiniškai tekdavo pravažiuoti apie 3000 km, taigi visai nenuostabu, kad su važiuokle iškildavo problemų, bet varikliui tai drąsiai galima paminklą pastatyt ar medalį užkabint smile.gif Tik teko girdėti, kad gali būti problemų su 2,5 l varikliu.
Šiaip, jeigu neturėčiau daug pinigų ir reikėtų auto, tai pirkčiau Mondeo, nes manoji man tikrai patiko, nebent ji buvo tiesiog pasisekęs variantas.


Dėkui už išsamią nuomonę, pats manau kad už tokią kainą kažko geresnės ir nerasiu negu mondeo
Atsakyti
Tik vienas pastebejimas, kadangis paciai nemazai teko vazinet, mano tetis turi kaip tik panasiu metu ir dyzeli. Ziema prie minus 15, ir daugiau masina neuzsikuria, tai per pacius salcius gali tekt naudotis viesuoju transportu.. ax.gif
Plius jeigus netycia iskelsit masinos prieky esancia plasmase, tai teks nemazai sumoket.
Atsakyti
Ta plastmase vadinama buferiu. O tai, kad tas lengvai iskyla, nera Mondeo isskirtinis bruozas (lygiai taip pat su Civic'u ir pan.).
Vyras kaip tik parduoda Mondeo, 97 m. (jau tas naujesnis modelis), universalas, 1.8 su gamyklinem dujom, kondicionierium, oro pagalvem, veliuro salonas, el. paketas (beje, puikiai viskas veikia). Rudeles nei vienos! Lietuvoj nevazineta. Mes ja uzsisakem, kad pazistamas parveztu, bet labai ilgai ieskojo, tai per ta laika nusipirkom kt. masina, kuria abu dabar puikiai dalinames, tai ta liko nereikalinga. nereik seimoj mum dvieju universalu smile.gif
Rudeles nei vienos nera (ir vaziuokle perziurejo). Pigiai, palyginus su kainomis tokiu metu Mondeo. jei ka sudomins - rasykit i az smile.gif

P.S. Heizel, kad masina ziema neuzsiveda, tai jau ne nuo modelio priklauso, o nuo akumuliatoriaus, laidu bukles ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zhmonijus: 26 kovo 2007 - 21:42
Mes ka ti pardavėme Ford Mondeo 2001 m. tik "chečbeką" ir benzininį. Mašinytė 2 metus mums tarnavo puikiai, aplakstėme pusę Europos, likome labai patenkinti šiuo modeliu wub.gif Dabar kai renkuosi naują mašiniuką, pati pastebiu kaip jį lyginu su savo Mondeo mirksiukas.gif Puiki mašina 4u.gif
Atsakyti
Na o aš iš savo trumpos patirties dėl Mondeo pasakysiu tik vieną, daugiau tokios niekada nepirkčiau schmoll.gif , kas liečia dėl išvaizdos ir konforto tai thumbup.gif , bet dėl techninės dalies tai doh.gif. Tai tiek. Dabar įsitikinau, kad geresnės mašinos nei Audi - nėra mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano tėvai turi Ford Mondeo 2002m, dyzeliuką, dažniausiai juo naudojuosi aš biggrin.gif Kolkas jokiu nusiskundimų neturiu gerai važiuoja thumbup.gif . Aišku nori jį parduoti, bet tik dėl to kad užsimanė naujesnės..kol yra galimybė.
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
nu va, pas mane 98m mondeo... universalas... nu siaip vaziuot tai tikrai smagi, tik va is sono ziurint tai ne mano skonio masina... vazineju jau metus. kolkas tik kaladele pakeiciau ir lempute.

o dabar pasirodysiu blondine, nu bet ieskojau visur, kur rasti kiek pust pabangas sitam modeliui?. nei ant dureliu, nei ant benzo bako nera jokio lipduko... tai gal kas zinot?? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(naktigone @ 2008 05 30, 01:30)
nu va, pas mane 98m mondeo... universalas... nu siaip vaziuot tai tikrai smagi, tik va is sono ziurint tai ne mano skonio masina... vazineju jau metus. kolkas tik kaladele pakeiciau ir lempute.

o dabar pasirodysiu blondine, nu bet ieskojau visur, kur rasti kiek pust pabangas sitam modeliui?. nei ant dureliu, nei ant benzo bako nera jokio lipduko... tai gal kas zinot?? biggrin.gif

user posted image
Matau, kad čia nieko nematau, tai pūsk 2,1 bar
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bambalys: 30 gegužės 2008 - 08:06
Truputis techninių smulkmenų...
...kas link fordo dyzelinio1,8l variklio...
Tai špižinis sunkus griozdas, galvutė irgi špižinė, užtat nelabai jautrus perkaitinimui, paprastas ir patikimas...Jei su turbina, tai netgi šiek tiek " traukia"... smile.gif
Diržo trūkimas paprastai baigiasi variklio išmetimu, nes vožtuvai neturi įvorių, ir sulaužo galvutę...Diržus reikia keisti laiku, tada bėdų tokių nebus.
Labai gerai jei ten bus kuro siurblys BOSH - paprastas ir patikimas agregatas...
Jei bus prancūziškas LUCAS, su elektronika, tada variklis kiek ekonomiškesnis, bet tas siurblys labai kapriznas ir jei kas - visa ekonomija eis velniop....
Del neužvedimo žiemą...Gryna teisybė,....ir mano nuomone tai yra konstruktorių klaida...Paprasčiausiai per silpnas starteris.....nepasuka variklio, nors tu ką...Buksyru timpt ir eina, mataras tvarkingas, o starteriu jei virš minus 15, be šansų...
Nors pagal specifikacijas, tie patys varikliai komplektuojami gal 6 skirtingų gamintojų starteriais, tai gal su kitais taip nėra, mano buvo BOSCH....
Atsakyti