Įkraunama...
Įkraunama...

Elektroninis paštas

Nu ir pas mane taip daro kartais....tiesa, as ten du pasto adresus turiu susiinstaliavus. Tai man darbinis kaip uzluzo taip uzluzo...niekas nzn kame saknys dry.gif Gal ir pas tave kazkas tokio atsitiko. Siaip da palauk....arba pabandyk is naujo visa info ivest (nu ten tuos pop.takas.lt....mail.takas.lt... gali pabandyt sukeist juos vietomis....gal kas pasikeis).
Atsakyti
.......Jau bandziau as ten visko nnnnnn.....kartu ir isinstaliuoju,vel suinstaliuoju,suvedu visa info , ir vietom apkeiciu ir ko tik ten nepridarau-nu vistiek schmoll.gif schmoll.gif neveikia!......lauksiu,gal prades veikt happy.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo remka: 30 rugsėjo 2004 - 13:48
QUOTE (remka @ 2004 09 30, 14:47)
.......Jau bandziau as ten visko nnnnnn.....kartu ir isinstaliuoju,vel suinstaliuoju,suvedu visa info , ir vietom apkeiciu ir ko tik ten nepridarau-nu vistiek schmoll.gif schmoll.gif neveikia!......lauksiu,gal prades veikt happy.gif

O kokio kompiuterasto laugh.gif salia nera?
Atsakyti
...........yra kaimynas-mes interneta pasijunge is jo serverio,bet niekaip as jo nepagaunu,o ir kazkaip nepatogu pas ji eiti,kazkada nuejau-nunesiau pinigus uz interneta,tai atidare duris tik su kelnaitem apsimiegojas,vajetus kaip nesupatoginau blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif
Atsakyti

is kur jus persisiuntet as irgi noriu .
Atsakyti
Incredimail'o paštas wink.gif
Atsakyti
........nu vistiek neveikia pas mane,kaip gaila sad.gif sad.gif
Atsakyti
O tau kartais paskutinėm dienom neinstaliavo antro Windowsų service packo? (ar kaip jis ten velnias?) Nes pas mane ta pati problema būtent po tokio patvarkymo. Pasirodo, kaip mane apšvietė, Windowsai nenori, kad vartotojai naudotų kitų programų, o tik jų. Man laiškus priima, o išsiųsti neleidžia, kaip ir pas tave. Tenka šokinėti į Outlooką, kad išsiųsti. Jaučiu vien dėl to teks grįžti prie ankstesnės Windowsų versijos sad.gif
Atsakyti
.........tai,kad negaliu nei gauti,nei issiusti sad.gif ,nieko naujo neinstaliavo,vat norejau tik parsisiusti tu smailiku ir viskas uzluzo sad.gif kazkas atsitiko ir neveikia!
Atsakyti
Oi Remka, bijau kad čia jau rimtesnės problemos g.gif
Atsakyti
QUOTE (NERA @ 2004 10 05, 13:40)
Oi Remka, bijau kad čia jau rimtesnės problemos g.gif

O kokios?
Atsakyti
Ar tik nebus dėl to siuntimo draiveris pakibęs g.gif O kitos programos veikia????
Atsakyti