Įkraunama...
Įkraunama...

Elektroninis paštas

QUOTE (Russne @ 2004 09 03, 21:30)
Tai tu du kartus spragteli ant to langelio ir kas tada vyksta? Nu pas mane tai nieko.Ir vyra , ir sunus turi one emailus, ir jiems neprisega mad.gif

Kai spraktelnu du kartus ideti faila atsidaro man kitas langas kur duoda narsyti ir ideti faila, o tada ten paspaudi ok ir prisega wink.gif g.gif Na nezinau ar suprantamai as cia paaiskinau rolleyes.gif


Atsakyti
QUOTE (Jomke @ 2004 09 04, 07:06)
Kai spraktelnu du kartus ideti faila atsidaro man kitas langas kur duoda narsyti ir ideti faila, o tada ten paspaudi ok ir prisega wink.gif g.gif Na nezinau ar suprantamai as cia paaiskinau rolleyes.gif

Na o man, kai spragteliu, niekas neatsiranda, sumirga ekranas ir nieko sad.gif
Atsakyti
Nu pas mane irgi viskas veikia puikiai, ka tik paziurejau, net super greit prikabino ir ilgai nekrove g.gif Gal pas tave su exploreriu kokios nors problemos.
Man kazkada buvo taip kad neatidare isvis laisku, tai reikejo kompa perinstaliuot sad.gif O tu pabandyk per kita narsykle pasileisti one, man tada tik taip pavyko laiskus perskaityt, gal tau pavyks prisegt faila g.gif
Atsakyti
Aciu jums uz patarimus, bet vistiek neprikabina. Ejau ir per Mozilla Firefox, ir per Explorer,ekranas tik sumirksi ir niekas neatsidaro sad.gif Siaip tai zinau, kaip ten turetu tas langas atsidaryti, bet jis neatsidaro mad.gif Siaip tai su internetu problemu nera.
Atsakyti
QUOTE
Tai tu du kartus spragteli ant to langelio ir kas tada vyksta? Nu pas mane tai nieko.Ir vyra , ir sunus turi one emailus, ir jiems neprisega 


kaip jomke sake, atsidaro kita lentele, kur reikia pasirinkti koki faila nori prisegti... kai pasirenki spaudi ok. ir tada dar reikia neuzmirsti uzdeti pauksciuko ant pasirinkto failo, nes kitaip nieko neiseis smile.gif tad gal jusu problema,kad nepazymit failo ...

man puikiai siuncias thumbup.gif
Atsakyti
.........Naudojau gal puse metu "incredimail "programele,dabar kazkas pasidare,nu niekaip neveikia,ilindau parsisiusti daugiau sypseneliu ir viskas,kazkas atsitiko,negaliu nei issiusti,nei gauti laisku.....kaip siunciu laiska,rodo INCOMPLETE,kazkas nepilna,bet kas tai g.gif neaisku,sedziu dvi dienas ir niekaip nesuprantu ka as ten pridariau???Gal kas galit ka patart?Kazko dabar truksta?Ta programa isinstaliavau ir vel parsisiunciau,bet ji kazko nenori pradet veikt? sad.gif sad.gif ..nu niekaip neissiaiskinu kas cia vyksta? blink.gif blink.gif
Atsakyti
Buvo ir pas mane ta pati problemėlė.Čia su serveriu problema, nusiramink, po kokių 3 dienų viskas vėl bus gerai thumbup.gif
Atsakyti
..............Na ten ir raso:Connecion was rejected by outgoing mail server.....
If his problem persist ,contact your Internet Service Provider!
Na tai as suprantu,bet kame cia saknys,Outlookas tai veikia!? g.gif
Atsakyti
Blyn, pas mane tas pats kazko pasidare ka tik mad.gif Ir as siandien kazka su sypsenelem siuntinejaus biggrin.gif Bet as siuntinejaus ne per reklama, kuria meta paciam paste.....per kazkur kitur tongue.gif

Bet as speju, kaip NERA sake ,cia- problema su serveriu. Ziuresiu, kas bus ryt rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fea: 28 rugsėjo 2004 - 16:30
.....pas mane va jau trys dienos *incredimail*neveikia sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
....kiek cia dar laukti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo remka: 30 rugsėjo 2004 - 09:47
Pas mane viskas tvarkoj jau clap.gif Keista, kad pas tave neveikia....vis dar ta pati raso? Ismetineja lentele su raudonu kryziuku ir kazka apie serveri sako?
Atsakyti
...........Connecion was rejected by outgoing mail server..... please try again leter
If his problem persist ,contact your Internet Service Provider!

...Nu va raso ta pati ir viskas,nu kaip neidomu unsure.gif unsure.gif ,as dabar galvoju,kad be reikalo buvau isinstaliavus ta" incredimail",gal dabar jau veiktu!
Atsakyti