Įkraunama...
Įkraunama...

Elektroninis paštas

Na o kur daugiausia vietos duoda ir nesiuncia slamsto? wub.gif
Atsakyti
QUOTE (melagele @ 2004 08 25, 00:47)
Na o kur daugiausia vietos duoda ir nesiuncia slamsto? wub.gif

As atsidariau www.gala.net pasto dezute. Duoda berods 20 Mb vietos. Ir mail.ru neblogas is patikimu saltiniu wink.gif

Atsakyti
aciu wub.gif
Atsakyti
Yahoo pastas dabar duoda 100 MB wink.gif
Atsakyti
QUOTE
Na o kur daugiausia vietos duoda ir nesiuncia slamsto?


Daugiausia vietos kol kas is nemokamu registraciju duoda Yahoo. (100MB). O slamsta siuncia visur, jei apsilankai kokiuose nors interneto svetainese ir palieki ten savo e-mailo adresa. Kitaip nesiuncia. O jeigu jau siuncia, tuomet reikia "uzblokuoti" tokias zinutes, arba eiti tuo adresu, is kur gauni nepageidaujamas zinutes ir "atsiregistruoti".... ir viskas. smile.gif Jokio slamsto. laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Vennera @ 2004 08 25, 11:55)
Yahoo pastas dabar duoda 100 MB wink.gif

Bet turbut pop3 nera g.gif
Atsakyti
Man klausimelis iskilo, gal kas padetu? g.gif
Turiu pasto dezute one.lt. Viskas ten man patinka, tik neiseina prideti failo. ten yra langelis "Ideti faila", taciau kai ji paspaudziu, nieko nevyksta, visaip bandziau, nu niekaip sad.gif Pvz koki susikurta CV noriu prikabinti ir issiusti, o niekaip negaliu mad.gif Susikurti kitus nenoriu, nes visi jau ta mano adresa zino. Be to turiu kitur emaila dar viena, tai ten galima faila issiusti, taciau daznai streikuoja, todel noriu likti one.lt.

Jei kas nusimanote, tai labai prasau patarti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE (Russne @ 2004 09 03, 09:22)
Man klausimelis iskilo, gal kas padetu? g.gif
Turiu pasto dezute one.lt. Viskas ten man patinka, tik neiseina prideti failo. ten yra langelis "Ideti faila", taciau kai ji paspaudziu, nieko nevyksta, visaip bandziau, nu niekaip sad.gif Pvz koki susikurta CV noriu prikabinti ir issiusti, o niekaip negaliu mad.gif Susikurti kitus nenoriu, nes visi jau ta mano adresa zino. Be to turiu kitur emaila dar viena, tai ten galima faila issiusti, taciau daznai streikuoja, todel noriu likti one.lt.

Jei kas nusimanote, tai labai prasau patarti unsure.gif

Tu du sykius spraktelek su peles klavisu ant "Ideti faila" wink.gif
Atsakyti
Tai as ten spragsiu ir du kartus, ir viena karta, nieko nevyksta. Sumirksi ekranas sekundelei ir nieko unsure.gif Vakar vienas giminaitis, kuris truputi apie kompus ismano, ziurejo,tai irgi neikirto, kodel taip yra,sake pasidomes.
Tai va, o as cia patarimo ieskau tongue.gif
Atsakyti
Galiu Tave tik nuliūdinti, One.lt jau senokai neleidžia nieko prikabint mad.gif . Tad lieka tik viena išeitis - susikurk kitą, atsarginį mailą.
Atsakyti
blink.gif nieko nesuprantu,kodel jum neprisisega g.gif ,ka tik pabandziau prisege man nuotraukeles ir issiunte smile.gif
Atsakyti
Tai tu du kartus spragteli ant to langelio ir kas tada vyksta? Nu pas mane tai nieko.Ir vyra , ir sunus turi one emailus, ir jiems neprisega mad.gif
Atsakyti