Įkraunama...
Įkraunama...

Elektroninis paštas

QUOTE
mamulia, pasitikrink ar pas tave taip surasyta
Incoming server - pop.takas.lt
Outgoing server - mail.takas.lt



Taip,patikrinau,butent taip parasyta. tai ka daryt?  :'( :'( :'(
Atsakyti
;D ;D ;D outgoing server turi buti nurodytas ne takas,o mano interneto tiekejo serveris  ;D ;D ;D 8)
Atsakyti
Tai jau viskas veikia  ??? Šaunuolė, mamulia wink.gif
Atsakyti
Neseniai vyras atrado maza tokia programele "nPOP", kuri veikia kaip pastas, kaskart jungiasi prie mailo serverio inete ir pranesa, kada laiskas gaunamas. Ji tokia mazulyte (neuzima ir 100 KB). Pliusas, kad negali paziureti prisegto failo (svarbu, plintant musu dienomis virusams). Galima su ja taip pat ir laiskus siuntineti, istrinti is paties serverio laiskus su virusais, o tik siustis visus laiskelius...

nPOP (siuntimui spausk cia)


Oficialus programeles puslapiukas:

Kaip atrodo pati programele:
--Resize_Images_Alt_Text--
Atsakyti
patarkite, kur galima rasti nemokama pasto dezute lietuvoje?
viska perziurejau, visur registracija sustabdyta.
Atsakyti
QUOTE (SuperMama @ 2004 02 16, 20:33)
patarkite, kur galima rasti nemokama pasto dezute lietuvoje?
viska perziurejau, visur registracija sustabdyta.

O Take nebandei?Ten juk nemokama registracija smile.gif
Atsakyti
o tau būtinai, kad oultook'e susikonfiguruot galima būtų? Jei ne, tai gal www.one.lt tiktų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (SuperMama @ 2004 02 16, 20:33)
patarkite, kur galima rasti nemokama pasto dezute lietuvoje?
viska perziurejau, visur registracija sustabdyta.

Turbut noretum su pop3 biggrin.gif ?...

Reik paieskoti tada...
Atsakyti
Neseniai savo Pegasus mail pakeiciau Incredimail programa.
Lyg ir viskas neblogai... biggrin.gif taciau, kai gaunu laiskus lietuviskais rasmenimis, man ju nerodo... g.gif bandziau pakeisti Encoding i Baltic (windows), bet vis vien tas pats...
Gal kas zinot ka reiktu pakeisti?
Atsakyti
klausimeli turiu. gavau as laiska, kuris prase mano atsako, t.y. man reikejo patvirtinti ar as gavau sita laiska.
o kaip galima padaryti kad taip pat kam nors nusiusti laiska, kad tas patvirtintu kad gavo?
Atsakyti
Jeigu neturite normaliai visą laiką veikiančio, periodiškai iš interneto atsinaujinančio gero antiviruso (pvz., Norton/Symantec Antivirus ar pan., kuris veikia kaip tarpininkas tarp pašto serverio ir Jūsų kompiuterio pašto programos), tai labai rekomenduočiau NENAUDOTI Microsoft "Outlook" ir "Outlook Express" programų.

Nes galite labai nesunkiai pasigauti bacilų...
Ir prisidaryti bėdų.
Atsakyti
QUOTE (Iva @ 2004 05 01, 15:49)
klausimeli turiu. gavau as laiska, kuris prase mano atsako, t.y. man reikejo patvirtinti ar as gavau sita laiska.
o kaip galima padaryti kad taip pat kam nors nusiusti laiska, kad tas patvirtintu kad gavo?

Priklausomai nuo programos, kuria naudoji kur nors meniu turi buti opcija "Return Receipt". Ji pasirodo pradejus rasyti laiska (na tiesiog paspaudus "New Message"). Ant jos paspaudi, uzdedi varnele ar panasiai ir tada tavo laiskas irgi prasys patvirtinimo.
Atsakyti