Įkraunama...
Įkraunama...

Elektroninis paštas

Kaip išsiregistruoti iš svetainės langas į ateitį? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geroji_feja: 22 birželio 2008 - 16:26
QUOTE(geroji_feja @ 2008 06 22, 17:21)
Kaip išsiregistruoti iš svetainės langas į ateitį? smile.gif

nesu prisiregistravusi, bet yra info@langasiateiti.lt - manau padės
Atsakyti
Gal kas galit man nuo A iki Ž paaiškint kaip persiūst dainą emeilu blush2.gif , na niekaip man nesigauna doh.gif
Atsakyti
QUOTE(1975Neringa @ 2008 07 02, 20:53)
Gal kas galit man nuo A iki Ž paaiškint kaip persiūst dainą emeilu  blush2.gif , na niekaip man nesigauna  doh.gif

Pirmiausia reiktu išsiaiškinti ar pašto dežutė gali priimti tokio dydžio failą. O norint persiusti, reikia prisegti failą. Taip pat sekmigai gali persiusti per skaipą
Atsakyti
QUOTE(Taktas @ 2008 07 02, 21:05)
Pirmiausia reiktu išsiaiškinti ar pašto dežutė gali priimti tokio dydžio failą. O norint persiusti, reikia prisegti failą. Taip pat sekmigai gali persiusti per skaipą

Išsiaiškinau , dėžutė gali priimti , tik man neaišku kaip tą failą prisegt g.gif O per skaipą siūsti moku ax.gif , bet kartais tiesiog būtų patogiau per emeilą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(1975Neringa @ 2008 07 06, 14:50)
Išsiaiškinau , dėžutė gali priimti , tik man neaišku kaip tą failą prisegt  g.gif O per skaipą siūsti moku  ax.gif , bet kartais tiesiog būtų patogiau per emeilą  blush2.gif


o koks paštas unsure.gif šiaip būna pvz sąvaržėlė kokia nupiešta arba parašyta file attachment
Atsakyti
Merginos,kiek ieskau nerandu kaip susikurti ta el.pasta?visai nieko nesuprantu kur eiti ka spausti ir kaip ka toliau daryti,kad susikurtum doh.gif
Atsakyti
QUOTE(DOMINUKE @ 2008 10 17, 11:29)
Merginos,kiek ieskau nerandu kaip susikurti ta el.pasta?visai nieko nesuprantu kur eiti ka spausti ir kaip ka toliau daryti,kad susikurtum doh.gif

Pirmiausiai kur nori kurti dėžutę? Kokiame serveryje? Gmaile, delfyje ar kitur? O gal nori tik pasitikrinti pašta POP3 protokolu, per pašto programas?
Atsakyti
ar galit kas pasakysi, kap pasidaryti, kad norint nusiusti laišką i tam tikrą emailą, kai būna duota nuoroda. spaudziu ant jos ir atsidaro mano vietinis emailas, kuris labai lėtai veikia, ir pusę laiškų išvis nenusiunčia doh.gif kaip padaryti kad paspaudus ant norimos siusti laišką nuorodos, atsiverstų mano gmail paštas? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DOMINUKE @ 2008 10 17, 10:29)
Merginos,kiek ieskau nerandu kaip susikurti ta el.pasta?visai nieko nesuprantu kur eiti ka spausti ir kaip ka toliau daryti,kad susikurtum doh.gif



Gmail didziausia geriausia pasto dezute smile.gif mirksiukas.gif susirasyk visus duomenis ko reikalauja pastas, sekmes tau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zbara @ 2008 10 17, 14:17)
ar galit kas pasakysi, kap pasidaryti, kad norint nusiusti laišką i tam tikrą emailą, kai būna duota nuoroda. spaudziu ant jos ir atsidaro mano vietinis emailas, kuris labai lėtai veikia, ir pusę laiškų išvis nenusiunčia  doh.gif kaip padaryti kad paspaudus ant norimos siusti laišką nuorodos, atsiverstų mano gmail paštas?  4u.gif

g.gif
Atsakyti
Na šiaip aš pati naudojuos inbox.lt paštu ir man visai tinka ax.gif
Atsakyti