Įkraunama...
Įkraunama...

Elektroninis paštas

QUOTE(Kirmėlytė @ 2008 01 10, 11:00)
Atsisiunciau Opera ir dabar viskas gerai  cool.gif

Nu va, aš irgi operą labai mėgstu.
Atsakyti
o kas ta opera? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kristina19 @ 2008 01 10, 12:09)
o kas ta opera? blush2.gif

Na, tai tokia naršyklė, kuri už internet explorer yra daug tobulesnė ir saugesnė.
Atsakyti
QUOTE(Kasiopėja @ 2008 01 08, 17:01)
Sveiki,
suvedžiau į outluka e-mail domenis , bet išmeta lentele įvesti vartotoją ir slaptažodį. Suvedu tos domenis, kuriuos vedžiau, kur prašė pildant instrukcijas, bet vistiek išmeta tą lentelę, jog reikia įvesti slaptažodį ir vartotojo vardą.

Gal galite man pasakyti, ką aš ne taip darau. Laiškus išsiūsti duoda, o įeinančius patikrinti visada meta lentelę su slaptažodžiu.



Niekas negali man paaiškinti g.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kasiopėja: 15 sausio 2008 - 18:36
QUOTE(Kasiopėja @ 2008 01 15, 19:35)
Niekas negali man paaiškinti g.gif verysad.gif

kaikuiuose pašto serveriuose prisijungimo slaptažodis per naršyklę ir pop nesutampa. pasiskaityk aprašymą ką reikia suvesti. Vienur vardas yra pilnas emailas, kitur tik emailo pradžia. Taigi variantų nemažai.
Atsakyti
as naudoju yahoo
Atsakyti
Turejau e-maila Haker.net svetainej ( vardas@lol.lt) o dabar negaliu paziureti nes nerandu kur? Gal kas zino?
Atsakyti
Nejaugi niekas nezino kur tas tinklapis dingo ir kaip patikrinti man savo el-pasto dezute ax.gif
Atsakyti
Aš naudoju yahoo.com
Ar kas nors žinote ar galima jame pasidaryti, kad, kai gauni laišką praneštų sms žinute į mob. tel.?
Atsakyti
užsiregistravau tam, kad galėtumėt padėt išspręst problemą, nes užlūžo mano outluk verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(D_J_L @ 2008 06 16, 12:32)
užsiregistravau tam, kad galėtumėt padėt išspręst problemą, nes užlūžo mano outluk  verysad.gif

Labai išsamus klausimas.
Atsakyti
QUOTE(Taktas @ 2008 06 16, 15:02)
Labai išsamus klausimas.


blush2.gif paaiškinsiu išsamiau ax.gif žodžiu norėčiau per naują ,,pasidaryti" outluk pašto dėžutę unsure.gif kaip išmesti neveikiančią senąją arba kaip sutvarkyti senąją , kad ji vėl funkcionuotų g.gif nes po kompiuterio ,,valymo" kažką ,,nuvalė" ,kad pašto dėžutė tapo neaktyvi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo D_J_L: 17 birželio 2008 - 10:09