Įkraunama...
Įkraunama...

Elektroninis paštas

QUOTE(Taktas @ 2007 09 08, 22:46)
Naudokis pop3 protokolu.


Hm...kas tas yr g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Shusha @ 2007 09 08, 22:55)
Hm...kas tas yr  g.gif ?

Susikonfiguruoji savo pasto programa (autloka, bat, eudora ar kita) ir visus laiškus gauni tiesiai į kompą. Aišku jeigu naudojiesi pašto programomis. Bent man tikrinti 5 pašto dėžutes per naršyklę užimtu daug laiko.
Atsakyti
Mane irgi istiko beda. Su yahoo pastu. Zinutes skaityt galiu, bet tik tiek. Negaliu ju nei istrinti, nei issiusti nauju, nei perkelti... Net atsijungti negaliu,nebent isjungiu langa. uzvedus ant delete ar kitu rodo, kad pasispaudzia, bet funkcijos neatlieka. badau su klaviatura trint, isoka lentele ar tikrai noriu trint, paspaudziu, enter vis tiek neistrina frusty.gif Nieko nesuprantu, pirma kart man taip doh.gif gal kas zinot ka daryt? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirmėlytė @ 2008 01 07, 13:40)
Mane irgi istiko beda. Su yahoo pastu. Zinutes skaityt galiu, bet tik tiek. Negaliu ju nei istrinti, nei issiusti nauju, nei perkelti... Net atsijungti negaliu,nebent isjungiu langa. uzvedus ant delete ar kitu rodo, kad pasispaudzia, bet funkcijos neatlieka. badau su klaviatura trint, isoka lentele ar tikrai noriu trint, paspaudziu, enter vis tiek neistrina  frusty.gif Nieko nesuprantu, pirma kart man taip  doh.gif gal kas zinot ka daryt? ax.gif

Kokią naršyklę naudoji ?
Atsakyti
IE pas mane.
Atsakyti
QUOTE(Kirmėlytė @ 2008 01 08, 15:17)
IE pas mane.

Tai pradėk naudoti mozillą ir problemų nebeliks.
Atsakyti
Sveiki,
suvedžiau į outluka e-mail domenis , bet išmeta lentele įvesti vartotoją ir slaptažodį. Suvedu tos domenis, kuriuos vedžiau, kur prašė pildant instrukcijas, bet vistiek išmeta tą lentelę, jog reikia įvesti slaptažodį ir vartotojo vardą.

Gal galite man pasakyti, ką aš ne taip darau. Laiškus išsiūsti duoda, o įeinančius patikrinti visada meta lentelę su slaptažodžiu.

Atsakyti
Turejau as mozila kazkada seniai ir nepatiko man ji, grizau prie IE
Atsakyti
QUOTE(Kasiopėja @ 2008 01 08, 17:01)
Sveiki,
suvedžiau į outluka e-mail domenis , bet išmeta lentele įvesti vartotoją ir slaptažodį. Suvedu tos domenis, kuriuos vedžiau, kur prašė pildant instrukcijas, bet vistiek išmeta tą lentelę, jog reikia įvesti slaptažodį ir vartotojo vardą.

Gal galite man pasakyti, ką aš ne taip darau. Laiškus išsiūsti duoda, o įeinančius patikrinti visada meta lentelę su slaptažodžiu.

Koks paštas? Nes kaikur skiriasi prisijungimo konfiguracija.
Atsakyti
QUOTE(Kirmėlytė @ 2008 01 08, 19:12)
Turejau as mozila kazkada seniai ir nepatiko man ji, grizau prie IE

Kol naudosi IE problemos nesibaigs. Tavo teisė rinktis.
Atsakyti
QUOTE(Taktas @ 2008 01 08, 20:16)
Koks paštas? Nes kaikur skiriasi prisijungimo konfiguracija.




paštas- zebra
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2008 01 08, 22:18)
Kol naudosi IE problemos nesibaigs. Tavo teisė rinktis.




Atsisiunciau Opera ir dabar viskas gerai cool.gif
Atsakyti