Įkraunama...
Įkraunama...

Elektroninis paštas

QUOTE(TaGre @ 2006 11 29, 18:51)
o kur galima atsidaryti pš dėžutę, kad nereikėtų mokėti ir būtų ne prastesnė už yahoo?  Ačiū už pagalbą  4u.gif

Kiek man žinoma, nemokamai gali atsidaryti ir pop prieigą susikonfigūruoti gali gmail. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TaGre @ 2006 11 29, 17:51)
O jei aš nemoku 20 per metus, tai reiškia, kad negaliu naudotis ta paslauga? ir nėra jokių apėjimų?
o kur galima atsidaryti pš dėžutę, kad nereikėtų mokėti ir būtų ne prastesnė už yahoo?  Ačiū už pagalbą  4u.gif

Galima @freemail.lt sukonfiguruoti....
Atsakyti
QUOTE(zuiqis @ 2006 11 30, 21:52)
Tiesiog paspausk Yes. smile.gif Tai informuoja, kad tu palieki apsaugotą puslapį.


4u.gif Tai va tame ir esmė,kad iššokus tai lentelei pelytė jau nebereguoja ir niekas nebesispaudžia. schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(@lone @ 2006 12 01, 11:04)
4u.gif Tai va tame ir esmė,kad iššokus tai lentelei pelytė jau nebereguoja ir niekas nebesispaudžia. schmoll.gif


user posted image
Atsakyti
man tai ši programa labai patinka. O vyras barasi ką aš čia susiinstaliavau, užlauši kompą ir panašiai.... bet kaip matau tai ji nieko blogo dar nepadarė tam mūsų kompui g.gif . I r tikiuosi kad nieko blogo ir nepadarys.
Atsakyti
QUOTE(Jurgulė @ 2007 01 23, 14:48)
man tai ši programa labai patinka. O vyras barasi ką aš čia susiinstaliavau, užlauši kompą ir panašiai.... bet kaip matau tai ji nieko blogo dar nepadarė tam mūsų kompui g.gif . I r tikiuosi kad nieko blogo ir nepadarys.

Ir aš džiaugiaus gražūs fonai paveikslėliai wub.gif kol vieną kartą ėmė ir užlūžo doh.gif neateina laiškai vieną dieną, antrą, trečią.. perinstalino langus ir nedrįstu jos atgal suinstalint nors ji labai man patiko unsure.gif
Atsakyti
Visada naudodavausi incredimail ir dabar naujam kompe si programa, tik beda ta, kad neleidzia Replay all daryti ar daugiau nei trim laisko to paties issiusti sad.gif sad.gif gal kas žinot kur nustatyti?
RASO:
One or more messages could not be sent.
These messages are still in outbox. Please correct them and try again.
ir tai tikrai del didesnio skaiciaus kontaktu unsure.gif
Atsakyti
sveiki,
padekit padekit !!!!!!!!!!jau kelinta karta bandau isinstaliuot incredimaila.bet turbut nemoku sukonfiguruot. As zinutes gaunu, bet manosios neissisiuncia. raso kad smtp serveris netinka. koks jis turi buti? as pasidariau kad is yahoo ateitu emailai, tai yahoo smtp serveris yra smtp.mail.yahoo.co.uk ar toks jis turi buti? yahoo help pasiskaiciau, kad dar gali reikt rasyt tiekejo smtp, parasiau tiekejo smtp.mail.orangehome.co.uk, cia angliskas tiekejas, nes as anglijoj.vistiek nieko.....raso kad ttoki serveri rado, bet negali sujungt kazkokiu duomenu....tai kokius serverius reik surasyt? padekit.... smile.gif
Papildyta:
kokius serverius reikia surasyt? jei noriu suristi ji su yahoo, tai yahoo serverius turiu rasyt? bet surasiau yahoo, tai negaliu isiust...kur problema?
Atsakyti
gal kas nors zinote, ar galima panaikinti savo maila yahoo portale? Niekur nerandu pazymeta, kad galima butu panaikinti... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2007 09 01, 17:24)
gal kas nors zinote, ar galima panaikinti savo maila yahoo portale? Niekur nerandu pazymeta, kad galima butu panaikinti...  verysad.gif



Ištrinti gali per čia. Reikės įvesti savo slaptažodį ir duotą kodą.
Daugaiu info čia smile.gif

Sėkmės!
Atsakyti
QUOTE(Calaquendi @ 2007 09 02, 09:42)
Ištrinti gali per čia. Reikės įvesti savo slaptažodį ir duotą kodą.
Daugaiu info čia smile.gif

Sėkmės!


Aciu labai 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Gal kas žinot- kodėl man niekaip gmailo atidaryt nenori? Kankinu po keletą valandų blink.gif kol šiaip taip "pramuša" doh.gif Na taip, "užsieninis" greitis pas mane mažas, bet gi naudotis įmanoma smile.gif -šiek tiek lėčiau, bet viską atidaro... Tik ne gmail g.gif
Atsakyti
QUOTE(Shusha @ 2007 09 08, 19:04)
Gal kas žinot- kodėl man niekaip gmailo atidaryt nenori? Kankinu po keletą valandų  blink.gif kol šiaip taip "pramuša"  doh.gif Na taip, "užsieninis" greitis pas mane mažas, bet gi naudotis įmanoma  smile.gif -šiek tiek lėčiau, bet viską atidaro... Tik ne gmail  g.gif

Per naršyklę praktiškai niekada nesijungiu prie gmailo, na nebent ne iš namų. Naudokis pop3 protokolu.
Atsakyti