Įkraunama...
Įkraunama...

Elektroninis paštas

tai jos nieko daug nesiskiria, as ir galiu su visokiais graziais vaizdais siusti laisku, ant darbalaukio keiciasi ivaitus vaizdai is magnetic psl.Man patinka sita pasto dezute dziaugiuosi, kad vel ja naudojuos.
Atsakyti
Paaiškinkit man, žioplei, ką reikia daryti kad savo pašto dėžute yahoo galėčiau naudotis per Outlook Express? Esu visai žalia šioje srityje ir niekas man paprastai nepaaiškina blush2.gif
Atsakyti
as tai nezinau.As turiu gmail nenori tau pakvietima atsiusiu parasyk man i AZ svo emaila
Papildyta:
QUOTE(TaGre @ 2006 11 29, 15:52)
Paaiškinkit man, žioplei, ką reikia daryti kad savo pašto dėžute yahoo galėčiau naudotis per Outlook Express? Esu visai žalia šioje srityje ir niekas man paprastai nepaaiškina  blush2.gif


http://pagalba.zebra...tlook_express#1 pabandyk cia pasiskaityk ir atsidaryk Outlook Express programa ir pasidaryk susikonfiguruok,
Atsakyti
QUOTE(rakta @ 2006 11 29, 17:09)
as tai nezinau.As turiu gmail nenori tau pakvietima atsiusiu parasyk man i AZ svo emaila
Papildyta:
http://pagalba.zebra...tlook_express#1  pabandyk cia pasiskaityk ir atsidaryk Outlook Express programa ir pasidaryk susikonfiguruok,

ačiū, pabandysiu
O iš kur sužinoti Įeinančioją ir įšeinančią pašto tarnybinę stotį? Va čia aš ir sustoju verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TaGre: 29 lapkričio 2006 - 16:26
QUOTE(TaGre @ 2006 11 29, 17:15)
ačiū, pabandysiu
O iš kur sužinoti Įeinančioją ir įšeinančią  pašto tarnybinę  stotį? Va čia aš ir sustoju  verysad.gif

Yahoo pop nustatymai
smile.gif Sek angliškais aprašymais. Beje, kad naudotumeisi Yahoo paštu į Outlook Express, turi mokėti 20 dolerių per metus (arba kitaip tariant, turėti Yahoo! Mail Plus sąskaitą).

Trumpai: įeinantis paštas: pop.mail.yahoo.com; išeinantis paštas: smtp.mail.yahoo.com. Atkreipk dėmesį - ten yra papildomų nustatymų.
Atsakyti
O jei aš nemoku 20 per metus, tai reiškia, kad negaliu naudotis ta paslauga? ir nėra jokių apėjimų?
o kur galima atsidaryti pš dėžutę, kad nereikėtų mokėti ir būtų ne prastesnė už yahoo? Ačiū už pagalbą 4u.gif
Atsakyti
4u.gif Norėjau paklausti,gal kas galėtų pasakyti,kodėl negaliu prisijungti prie savo sąskaitos (gmail).Kai bandau tai padaryti,išmeta lentelę,kurioje parašyta:

Security Alert(Not Responding)
You are abaut to leave a secure Internet connecion.It
will be possible for others to view information you send.

Do you want to continue?
Ką tai reiškia?Po šios lentelės kompiuteris "pakimba" ir jokių veiksmų nebeatlieka.
Kas atsitiko? g.gif Nors iš kito kompiuterio prisijungiu normaliai.
Atsakyti
Yahoo meilo per Outlook Express tikrai nesusikonfigūruosit schmoll.gif , nes neįmanoma, nebent mokėsite pinigus už tokią galimybę.
Šiaip kiekvienas interneto tiekėjas abonentui suteikia nemokamą pašto dėžutę, kurią galite susikonfigūruoti per Outlook Express'ą.
Į savo interneto tiekėją ir reikia kreiptis 4u.gif .
Atsakyti
Gal su tavo Internet Explorer kažkas netvarkoje... mastau.gif
O kitas pašto dėžutes atidaro?
Atsakyti
Man panašu į tai, kad kažkas netvarkoj su to konkretaus kompo pajungimu prie ineto. Pvz. gali būti labai lėtas ryšys.

Dar gali pabandyti pabandyti jungtis su kita WWW naršykle.
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2006 11 30, 05:45)
Man panašu į tai, kad kažkas netvarkoj su to konkretaus kompo pajungimu prie ineto. Pvz. gali būti labai lėtas ryšys.

Dar gali pabandyti pabandyti jungtis su kita WWW naršykle.


Bet persijungus kitu vartotoju,tame pačiame kompe,prisijungiu normaliai. g.gif
O kaip jungtis per kitą naršyklę? g.gif Oi, grybauju aš čia blush2.gif
Atsakyti
Tiesiog paspausk Yes. smile.gif Tai informuoja, kad tu palieki apsaugotą puslapį.
Atsakyti