Įkraunama...
Įkraunama...

Elektroninis paštas

Parsisiunciau as ta grazia programele, suinstaliavau. Atsirado ikonos ant desktopo, bet toliau negaliu ieiti kad susikonfiguruoti pasta schmoll.gif Ka man daryt, padekit doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2006 09 23, 08:53)
Parsisiunciau as ta grazia programele, suinstaliavau. Atsirado ikonos ant desktopo, bet toliau negaliu ieiti kad susikonfiguruoti pasta schmoll.gif  Ka man daryt, padekit  doh.gif

g.gif Gal perinstaliuok is naujo? siaip jau turetum atsidaryti, jei gerai irasytas.
Atsakyti
QUOTE(Caffe @ 2006 09 23, 09:15)
g.gif Gal perinstaliuok is naujo? siaip jau turetum atsidaryti, jei gerai irasytas.


Tai kad jau 3 kartus perinstaliuoju ir vis tas pats doh.gif Sakau gal kur kompe kas nenustatyta g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2006 09 23, 09:33)
Tai kad jau 3 kartus perinstaliuoju ir vis tas pats  doh.gif  Sakau gal kur kompe kas nenustatyta  g.gif

g.gif Na neturetu neatsidaryti del kazkokiu nustatymu...Pas mane IncrediMail'as jau trys metai ir kiek perinstaliavus niekada tokio dalyko nebuvo... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Caffe @ 2006 09 23, 09:53)
g.gif Na neturetu neatsidaryti del kazkokiu nustatymu...Pas mane IncrediMail'as jau trys metai ir kiek perinstaliavus niekada tokio dalyko nebuvo...  unsure.gif


tai vat ir pas mane visada viskas normaliai buvo, kol neperinstaliavo windousu doh.gif Ir ka dabar daryt verysad.gif Uzknisa per interneta laiskus tikrintis schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2006 09 23, 14:48)
tai vat ir pas mane visada viskas normaliai buvo, kol neperinstaliavo windousu  doh.gif  Ir ka dabar daryt  verysad.gif  Uzknisa per interneta laiskus tikrintis  schmoll.gif

g.gif sunku ka ir patarti...o nebandei ji paleisti ne is Desktop'o, o per Programs files? Lenteliu jokiu neismeta?
Atsakyti
as naudojausi incredimail, bet pasiule man atsinaujinti ir neatsinaujino, nes raso, kad truksta kazkokios 7 versijos kaip internete, taip palikau nesupratusi ir dingo mano pasto dezute. Oseip turiu gmail, bet daug prikabinus nuotr.neissisiuncia reikia lb ilgai laukti, o jei po mazai tai jo. Seip daug vietos, patinka.
Atsakyti
QUOTE(rakta @ 2006 11 28, 15:42)
as naudojausi incredimail, bet pasiule man atsinaujinti ir neatsinaujino, nes raso, kad truksta kazkokios 7 versijos kaip  internete, taip palikau nesupratusi ir dingo mano pasto dezute. Oseip turiu gmail, bet daug prikabinus nuotr.neissisiuncia reikia lb ilgai laukti, o jei po mazai tai jo. Seip daug vietos, patinka.

Man šiandien irgi pasiūlė atsinaujinti ir atsinaujino. Jie ten rašo, kad tu tipo neturi Internet Explorer 7 versijos, bet ji tau ir nereikalinga.
O iš ko tu sprendi, kad Incredimailas neatsinaujino ir kad dingo tavo dėžutė?
Atsakyti
QUOTE(babouziuke @ 2006 11 28, 17:01)
Man šiandien irgi pasiūlė atsinaujinti ir atsinaujino. Jie ten rašo, kad tu tipo neturi Internet Explorer 7 versijos, bet ji tau ir nereikalinga.
O iš ko tu sprendi, kad Incredimailas neatsinaujino ir kad dingo tavo dėžutė?


tai kai pasiule atsinaujinti, nepavyko, noriu isijungti pasto d.irasau slaptazodi ir ismeta, kad truksta 7 tos versijos, pabandziau is keliu kartu tas pats, paemiau is kompo visai istryniau incredi mail. Siandien atsidariau incredimail psl, isidiegiau vel dezute, galvoju pabandysiu, ogi ir pavyko ir neprase jokios versijos, tai taip ir nesupratau kame cia esme? Dar galvojau, kad metus laiko pasinaudojau ir viskas uzblokavo tipo uzteks cia tau nemokamai naudotis, bet pasirodo, kad galiu ir toliau.
Atsakyti
QUOTE(rakta @ 2006 11 28, 22:34)
tai kai pasiule atsinaujinti, nepavyko, noriu isijungti pasto d.irasau slaptazodi ir ismeta, kad truksta 7 tos versijos, pabandziau is keliu kartu tas pats, paemiau is kompo visai istryniau incredi mail. Siandien atsidariau incredimail psl, isidiegiau vel dezute, galvoju pabandysiu, ogi ir pavyko ir neprase jokios versijos, tai taip ir nesupratau kame cia esme? Dar galvojau, kad metus laiko pasinaudojau ir viskas uzblokavo tipo uzteks cia tau nemokamai naudotis, bet pasirodo, kad galiu ir toliau.

Nemokamos versijos jie negali užblokuoti, tik reikia karts nuo karto ją atnaujinti.
O pas mane "nemokama" versija, bet vadinasi Premium thumbup.gif .
Yra variantas kaip iš nemokamos versijos galima pasidaryti mokamą nemokant nei cento rolleyes.gif .
Atsakyti
O kaip suprasti tavo PD premium, ar ji kitokia ?
Papildyta:
Na atsidariau google incredi premium, bet reik moketi, paaiskink kaip nemokamai ? o kuo skiriasi sita nuo mano dezutes ?
Atsakyti
QUOTE(rakta @ 2006 11 29, 12:18)
O kaip suprasti tavo PD premium, ar ji kitokia ?
Papildyta:
Na atsidariau google incredi premium, bet reik moketi, paaiskink kaip nemokamai ? o kuo skiriasi sita nuo mano dezutes ?

Pati kaip dėžutė, ji nesiskiria niekuom nuo paprastos. Tik esmė tame, kad kai turi Premium, iš Incredimailo puslapio gali siųstis visokius gražius atvirukus ir priminėjus iš GOLD kolekcijos.
Atsakyti