Įkraunama...
Įkraunama...

Elektroninis paštas

QUOTE(Delusion @ 2006 03 01, 21:34)
Gal ir lameriškai pasiūlysiu, bet susidėk alternatyvę naršyklę, pvz FireFox'ą ir su ja pabandyk. Dabar matau, kad naudoji IE. Šiaip matosi, kad jis blokuoja iššokančius langus, nes kaip ir sakei, tas pop-up blokeris įsijungia ir todėl Tau neatidaro.  Matai, naujo lango rašymas gali būti kaip nors kitaip užprogramuotas, nei prikabinto failo atidarymas.


Ačiū, kas atsiliepėt 4u.gif Iš tikro, tai ko gero taip ir reiks daryt, nors kai kažkada naudojau FireFox'ą, man jis nepatiko schmoll.gif Na, gal čia įpratimo reikalas ax.gif
Atsakyti
jei kam labai reikia- galiu atsiųst pakvietimą į gmail'ą smile.gif
Atsakyti
gal kas žino paštų,kurie palaiko pop3,nėra rusiški?ir,aišku,nemokami.nes labai reik "susidėt" IncrediMail.
o šiaip man labai patinka mail.com,bet dabar ten nebeišeina susikurt g.gif taip pat fainas yahoo ir hotmail,gmail fainas.
Atsakyti
QUOTE(praba @ 2006 03 03, 21:29)
gal kas žino paštų,kurie palaiko pop3,nėra rusiški?ir,aišku,nemokami.nes labai reik "susidėt" IncrediMail.
o šiaip man labai patinka mail.com,bet dabar ten nebeišeina susikurt g.gif taip pat fainas yahoo ir hotmail,gmail fainas.

jau susitvarkiau wub.gif incredimail+gmail= thumbup.gif
Atsakyti
SOS!
Incredimail +dtiltas.lt = gaunu visus laiškus ,o išsiųst leidžia tik į dtiltas.lt
Kur problema? g.gif
Didelis ačiū wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gida: 08 kovo 2006 - 20:07
QUOTE(sssaule @ 2006 02 22, 22:30)
Pas mane taip pat ši problema jau 2 mėn., nors kiti sako kad išsiunčia tas nuotraukas. Tai nesuprantu kur cia esme?



QUOTE(Baronė @ 2006 02 23, 15:27)
Man irgi gmail sunkiai persiunčia nuotraukas g.gif arba visai nesiunčia doh.gif

aš senai gmail naudojuosi ir dar nė kart tokiu problemu neturėjau ir beveik pas visus pažystamus gmail ir visi ir gauna ir normaliai išsiunčia nuotraukas,gal tai laikina.Aš buna po 6nuotraukas siunčiu
Atsakyti
Nežinau ar kas padėsit, nu, bet gal:naudojuosi incredimailu ir neperseniausiai sustreikavo nuotraukų prikabinimo funkcija iš kompo. Nuotraukas laikau My Pictures. Dabar kai prikabinu iš ten nuotrauką - man rodo, kad jos kaip ir nėra, nes attachmento eilutėj atsiranda nuotraukos ikona perbraukta raudonu kryželiu. Jei nuotraukas sukeliu ant desktopo, tuomet viskas o.k. Anksčiau to nebuvo. Nesuprantu, kas čia pasidarė.
Atsakyti
This message was created automatically by mail delivery software.

A message that you sent could not be delivered to one or more of its
recipients. This is a permanent error. The following address(es) failed:

tretyakova_ea@beshtau.ru
SMTP error from remote mailer after RCPT TO:<tretyakova_ea@beshtau.ru>:
host ns.beshtau.ru [212.96.107.3]: 550 <tretyakova_ea@beshtau.ru>:
User unknown in local recipient table

Ka tei reiske ?kodel as gaunu laiska,o issiut nepaviksta g.gif PADEKIT kas gali aciuks.gif
Papildyta:
doh.gif
Atsakyti
Tu niekam issiusti laisku negali? Ar tik tam adresatui?
Atsakyti
Sunku susiriristi su Kislovodsku.....
Patikrinkit ar gerai rasot adresa (iki @ zenklo). Risys su Ju pasto serveriu gera.....
Papildyta:
arba rasykit klausimus siais adresais, aisku RUSISKAI....

vic@narzan.com

lnv@statel.stavropol.ru
Atsakyti
QUOTE(Bighead @ 2006 04 04, 23:45)
Sunku susiriristi su Kislovodsku.....
Patikrinkit ar gerai rasot adresa (iki @ zenklo). Risys su Ju pasto serveriu gera.....
Papildyta:
arba rasykit klausimus siais adresais, aisku RUSISKAI....

vic@narzan.com

lnv@statel.stavropol.ru

Sveiki,as gaunu,nu kada bandou atsakit to paciu adresu ne paviksta.
Jus gal tureti pazistamu is kislovodsku ?As pati kilus is Железноводскаю
Atsakyti
pasitkrink ar gerai rasai el. pasto adresa. daznai taip buna kai neteisingas meilo adresas.
Atsakyti