Įkraunama...
Įkraunama...

Elektroninis paštas

nesiunčia, jei siunčiamo priedo dydis daugiau negu 10 MB ax.gif
Atsakyti
Sveikutes,
gal turite pakvietimu i gmail???noreciau susikurti ten nauja emaila. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svelni: 24 vasario 2006 - 16:21
Turiu smile.gif Kokiu paštu siųsti?
Atsakyti
Pakvietimu yra, visas 100 smile.gif ir kart nuo karto vis papildo. Dabar gmail duoda jau apie 2,6 gigabaito tai pilnai uztenka viskam smile.gif Beje, neperseniausiai Gmail pasirode ir lietuviu kalba! ( cia tiems kas nemoka anglu ar rusu). Jei kam reik parasykit i privacias zinutes ir atsiusiu pakvietima.
Atsakyti
Žodžiu problema yra tokia. Buvo perinstaliuotas kompas, dabar mano pagrindinis paštas, kuriuo visada naudojausi - neleidžia rašyt laiškų. T.y. paštas atsidaro, galiu perskaityt ir naujus laiškus, netgi atidaryt prikabintus failus, o va bet kokia funkcija, kuri susieta su laiško rašymu - neveikia (nagaliu nei sukurti naujo, nei persiųst, nei atsakyti ir t.t.). Vaizdas yra toks:

user posted image

Paspaudus "rašyti naują", rodo, jog kraunasi, (omni puslapį įtraukiau į neblokuojamų sąrašą (pop-up blocker'is įjungtas)), kairėj lango pusėj atsiranda užrašas "pop-ups window blocked" (jokiam kitam psl., to nerodo). Galiausiai, po kiek laiko tiesiog psl. nustoja krautis ir tiesiog matau tą katalogą, kurį ir buvau atsidariusi (naujo laiško rašymas turėtų atsidaryti naujam lange).

Bandžiau išjungti pop-up blocker'į, išjungti firewall'ą - nieko verysad.gif
help.gif Man reikia šito pašto!!!! Jei kas turit kokių idėjų, kaip tai galima sutvarkyti, prašau - PASIDALINKIT jomis 4u.gif
Atsakyti
kaip ir pati supratai - blokuoja naujai atsidaranti langa - kaip pop'upa. Taigi kazkas dar turi anti pop'upo galimybes pas tave - gal antivirusas, gal firewall, o narsyklei, kaip supratau si ww itraukei i unblock sarasa?
Atsakyti
QUOTE(Kokere @ 2006 02 25, 17:33)
kaip ir pati supratai - blokuoja naujai atsidaranti langa - kaip pop'upa. Taigi kazkas dar turi anti pop'upo galimybes pas tave - gal antivirusas, gal firewall, o narsyklei, kaip supratau si ww itraukei i unblock sarasa?


Taip, įtraukiau į unblock sąrašą. Kaip jau minėjau, viską, kas gali blokuoti (firewall'ą, pop-up blockerį ir t.t) bandžiau išjungt. Nesuveikė. schmoll.gif Esmė ta, kad atidarant tarkim prikabintą bylą - gražiausiai atsidaro naujam lange, taigi nelabai suprantu, kodėl blokuoja būtent naujo laiško rašymą, jei šiaip naują langą atidaro.... g.gif
Atsakyti
O su cookies'ais gerai pas tave? leidi juos naudoti? daugiau variantu nezn...
Atsakyti
Hm... g.gif O kur pažiūrėt ar juos leidžia naudot?
Atsakyti
Per IE nezinau gerai, o pas FireFox'a tai tools > options > privaty> ir ten yra. Gal ir IE panasiai yra...
Atsakyti
Galit paskyti, ar yahoo paštą galiu tikrinti per pop programa savo kompiuteryje? Jei taip tai gal žinot įeinamo ir išeinamo pašto serverius, kuriuos reikia užrašyti sukonfigūruojant pop programa. Ačiū. smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bartez @ 2006 02 25, 14:29)
Žodžiu problema yra tokia. Buvo perinstaliuotas kompas, dabar mano pagrindinis paštas, kuriuo visada naudojausi - neleidžia rašyt laiškų. T.y. paštas atsidaro, galiu perskaityt ir naujus laiškus, netgi atidaryt prikabintus failus, o va bet kokia funkcija, kuri susieta su laiško rašymu - neveikia (nagaliu nei sukurti naujo, nei persiųst, nei atsakyti ir t.t.). Vaizdas yra toks:
Paspaudus "rašyti naują", rodo, jog kraunasi, (omni puslapį įtraukiau į neblokuojamų sąrašą (pop-up blocker'is įjungtas)), kairėj lango pusėj atsiranda užrašas "pop-ups window blocked" (jokiam kitam psl., to nerodo). Galiausiai, po kiek laiko tiesiog psl. nustoja krautis ir tiesiog matau tą katalogą, kurį ir buvau atsidariusi (naujo laiško rašymas turėtų atsidaryti naujam lange).

Bandžiau išjungti pop-up blocker'į, išjungti firewall'ą - nieko  verysad.gif
help.gif Man reikia šito pašto!!!! Jei kas turit kokių idėjų, kaip tai galima sutvarkyti, prašau - PASIDALINKIT jomis  4u.gif

Gal ir lameriškai pasiūlysiu, bet susidėk alternatyvę naršyklę, pvz FireFox'ą ir su ja pabandyk. Dabar matau, kad naudoji IE. Šiaip matosi, kad jis blokuoja iššokančius langus, nes kaip ir sakei, tas pop-up blokeris įsijungia ir todėl Tau neatidaro. Matai, naujo lango rašymas gali būti kaip nors kitaip užprogramuotas, nei prikabinto failo atidarymas.
Atsakyti