Įkraunama...
Įkraunama...

Elektroninis paštas

Gal galite man paaiškinti, kaip išsiųsti nuotraukas iš www.gmail.com pašto dėžutės, jei skiunčiu laišką, jis nueina, jei prikabinu nuotrauką, rašo sistema jūsų užduoties atlikti negalėjo. Įsiinstaliavau Picasa2 programa????? Bet vistiek aš kažko nežinau, kad nesisiunčia.
Atsakyti
Pabandyk dar kartą siųsti 4u.gif O gal tu labai daug nuotraukų prisegi ir siunti? Pabandyk mažiau siųsti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Will: 12 vasario 2006 - 16:28
Aš bandžiau ir vieną siųsti, ir atsidariau naują pašto dėžutę vistiek neišeina, aplamai joks prisegtas dokumentas neišsisiunčia.
Atsakyti
Nesuprantu kažkoks sh... pasidarė gmail, negaliu net vienos jpg nuotraukos išsiųsti g.gif Ir MB dar nedaug isnaudojusi... Anksčiau leisdavo po dvi išsiųsti, o dabar nė vienos verysad.gif Gal gali kas nors ka nors patarti?
Atsakyti
As tai susikuriau www.yahoo.comč siųlyčiau pabandyti, puiki svetainė, duoda 1GB
vietos. Superine svetaine biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif IR nuotraukas galima talpint!
Atsakyti
Nepamirskit, kad Gmailas dabar dar beta versija ir yra tobulinamas, tad normalu, kad kartais streikuoja, bet as juo labai patenkintas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gold Man @ 2006 02 16, 11:27)
Nepamirskit, kad Gmailas dabar dar beta versija ir yra tobulinamas, tad normalu, kad kartais streikuoja, bet as juo labai patenkintas 4u.gif

Taip, ir aš labai patenkinta. Tai geriausias paštas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lukrieša @ 2005 08 04, 18:12)
Paaiškinkit kas suprantate apie POP3  cry.gif  Ką kur ir kaip reikia įrašyti Outlook Expresse kad prisijungtų pašto dėžute ir butu galima iškart tikrinti meilus  cry.gif  Tikiuosi yra labiau nusimanančių nei ąš  blush2.gif

apie OUtlook Expresse yra nemažai parasyta
http://interneto.tak...iew&msg_id=1035

su paveikslėliais ir paaiškinimais

yahoo ir hotmail leidžia naudotis Outlook tik už pinigus,pati patikrinau verysad.gif
Atsakyti
turiu dėžutę yahoo. dabar pasijungiau naują kompiuterį ir neaišku kodėl, bet negaliu iš jos išsiųsti laiškų. laiškus gaunu, parašyt galiu, o išsiųst- ne. "send" paspaudžiu, o vaizdas, kad nieko net nedariau.
Atsakyti
QUOTE(VIOLA @ 2006 02 18, 15:07)
turiu dėžutę yahoo. dabar pasijungiau naują kompiuterį ir neaišku kodėl, bet negaliu iš jos išsiųsti laiškų. laiškus gaunu, parašyt galiu, o išsiųst- ne. "send" paspaudžiu, o vaizdas, kad nieko net nedariau.

pabandyk perinstaliuoti java. ja rasi Cia Jei nera javos kompiuteryje ar ji pagadinta tai ir mygtukai interneto puslapiuose neveiks.
Atsakyti
QUOTE(gabi @ 2006 02 15, 10:11)
Nesuprantu kažkoks sh... pasidarė gmail, negaliu net vienos jpg nuotraukos išsiųsti g.gif  Ir MB dar nedaug isnaudojusi... Anksčiau leisdavo po dvi išsiųsti, o dabar nė vienos verysad.gif Gal gali kas nors ka nors patarti?


Pas mane taip pat ši problema jau 2 mėn., nors kiti sako kad išsiunčia tas nuotraukas. Tai nesuprantu kur cia esme?
Atsakyti
Man irgi gmail sunkiai persiunčia nuotraukas g.gif arba visai nesiunčia doh.gif
Atsakyti