Įkraunama...
Įkraunama...

Elektroninis paštas

Nepamirškit, kad čia dar Gmailo beta(bandomoji ir tobulinama) varsija, tad kartais gali striginėt, bet paskutiniu metu jokių priekaištų neturiu 4u.gif
Atsakyti
O kažin gali turėti reikšmės interneto sparta, norint iš Gmail išsiųsti laiška su failu prikabintu? Gal sakau mano prastas internetas? g.gif Pas mane 128 kpbs - gal dėl to ir neišsiunčia?
Atsakyti
QUOTE(Vikšrelis @ 2003 10 21, 09:49)


Kiek girdejau, kiti giria The Bat! Kazin kuo jis toks jau geras? Gal kuri/is naudojat? Pasidalinkit ir su mumi jos pliusais/minusais wink.gif.


Didžiausias The Bat privalumas tas, kad ji vienu metu gali patarnauti 3 ir daugiau pašto dėžučių thumbup.gif Labai patogu, kai turi kelis el. adresus thumbup.gif
Atsakyti
Jei yra naudojančių the bat, gal galite patarti kaip šioje programoje sukonfigūruoti gmail pop3 pašto dėžutę? (naudojuosi telekomo DSL)

Tie nustatymai, kurie nurodyti gmail'o helpe nepadeda sad.gif g.gif g.gif g.gif
SMTP turi būti mail.takas.lt ar aš klystu? Ir kaip ten su tais connection, portais ir autentifikacijomis????


Visaip bandžiau, bet kol kas pasiekiau tik tai, kad į mano kompiuteri laiškai atsisiunčia. Išsiųsti negaliu sad.gif



O šiaip man bat labai patinka thumbup.gif


Atsakyti
QUOTE(amarile @ 2005 11 22, 20:31)
Jei yra naudojančių the bat, gal galite patarti kaip  šioje programoje sukonfigūruoti gmail pop3 pašto dėžutę? (naudojuosi telekomo DSL)

Tie nustatymai, kurie nurodyti gmail'o helpe nepadeda  sad.gif  g.gif  g.gif  g.gif
SMTP  turi būti mail.takas.lt  ar aš klystu? Ir kaip ten su tais connection, portais ir autentifikacijomis????
Visaip bandžiau, bet kol kas pasiekiau tik tai, kad į mano kompiuteri laiškai atsisiunčia. Išsiųsti negaliu  sad.gif 
O šiaip man bat labai patinka  thumbup.gif


gal ir galeciau padeti 4u.gif
tai kaip suprantu tavo dezute yra gmail.com? tada mail server'is turetu buti mail. gmail.com ar kazkas panasaus (nezinau koks tiksliai), jei tik yra pop3 galimybe.
O jokiu portu ir autentifikacijos nieko keisti nereikia, bent jau as nekeiciau, ir man viskas veikia.
Atsakyti
Nu nežinau g.gif
kai suvedu viską taip taip, kaip parodyta gmailo helpe, t.y.:

Incoming Mail (POP3) Server : pop.gmail.com
- requires SSL Use SSL: Yes
Port: 995


Outgoing Mail (SMTP) Server: smtp.gmail.com (use authentication)
- requires TLS Use Authentication: Yes
Port: 465 or 587


man tada laiškai ne tik kad neišsisiunčia, bet ir gauti jų negaliu sad.gif sad.gif sad.gif

Gal kartais gali pasižiūrėti tiksliau kaip ten pas tave surašyta? Aš turbūt bebandydama viską išderinusi būsiu...
Atsakyti

Man atrodo, turetu buti taip:
Incoming mail(POP3)server: pop.gmail.com
Outgoing mail(SMPT) server: mail.takas.lt >>> jei naudoji telekomo interneta
jokiu portu nekeist-palik default

Tai tiek, kas reikalinga nustatyti. Na passworda, tai savaime aisku, apie tai ir nerasau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kokere: 22 lapkričio 2005 - 22:43
QUOTE(Kokere @ 2005 11 22, 22:42)
Man atrodo, turetu buti taip:
Incoming mail(POP3)server: pop.gmail.com
Outgoing mail(SMPT) server: mail.takas.lt      >>> jei naudoji telekomo interneta
jokiu portu nekeist-palik default

Tai tiek, kas reikalinga nustatyti. Na passworda, tai savaime aisku, apie tai ir nerasau smile.gif

Taip, ir aš taip sukonfiguravau Incoming mail-pop.gmail.com, Outgoing-mano interneto tiekejas biggrin.gif
Atsakyti
sveikutes, gal zinot is kur galeciau nemokamai parsisiusti incredimail premium programele? turiu demo versija bet ja nesu patenkinta sad.gif
Atsakyti
Labai ačiū visoms, kurios man padėjot sukonfigūruoti the bat!
group.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

iš tiesų kai SMTP nustačiau mail.takas.lt su default portais ir Incoming serverį pop.gmail.com su default, dar niekas nepasikeitė, dar reikėjo connection tipą pakeisti iš regular į TLS, bet čia jau man pačiai dašilo smile.gif

Atsakyti

Mamkos- jėga!!!!

clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(amarile @ 2005 11 23, 20:29)
Labai ačiū visoms, kurios man padėjot sukonfigūruoti the bat!
group.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif



O kur gėlės, šampanas ar alus? mirksiukas.gif smile.gif
Atsakyti