Įkraunama...
Įkraunama...

Elektroninis paštas

Gmail dabar ir lietuviškai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2005 05 18, 19:34)
Klausimėlis- palieku savo darbą, perkratinėju emailus ir trinu laiškus, padarau delete, paskui iš deleted items taip pat ištrinu- norėčiau paklausti, ar kur nors tie laiškai vistiek išsisaugo, ar ištrynus iš deleted items visiškai pranyksta- nebelieka, nenorėčiau, kad kas skaitinėtų  ax.gif
Pamiršau parašyti, darbe naudjame programą, panašią į outlook`ą- Incredible mail


jei darbe yra kompiuterių tinklas ir visi jungiatės prie interneto per serverį, tai servery lieka visi siųsti ir gauti laiškai. Patarimas - darbo meilu naudotis tik darbo reikalais, jei nenori, kad kas skaitytų - rašyk asmeniniais reikalais iš kokio nors internetinio pašto mirksiukas.gif
Atsakyti
Nezinau ar buvo bet cia galima susikurti nemokama pasto dezute lietuviskas
http://www.info.lt/
Atsakyti
QUOTE(Gold Man @ 2005 09 06, 14:52)
Gmail dabar ir lietuviškai  4u.gif

O kaip jį pasidaryti lituviškai? Ta prasme ir dėžutę lietuviškai rodo?Ar tik pradinį puslapį.Tą tai pastebėjau beje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Denisa @ 2005 09 20, 17:26)
O kaip jį pasidaryti lituviškai? Ta prasme ir dėžutę lietuviškai rodo?Ar tik pradinį puslapį.Tą tai pastebėjau beje  smile.gif

įeini į savo paštą, viršuje dešinėje pusėje yra Settings, įeik ir ten bus kalbos pasirinkimas mirksiukas.gif
Atsakyti
Turiu gmaile pašto dėžutę, ir kažkodėl labai sunkiai galiu išsiusti lašką su prikabintom nuotraukom.Ir taip beje dažniausiai ir neišsiunčiu.Kažin kodėl? g.gif
Atsakyti
Gal labai daug nuotraukų prikabini? g.gif Man irgi kažkada taip buvo, bet tada buvau labai daug nuotraukų iškart prikabinus.
Atsakyti
QUOTE(Denisa @ 2005 10 06, 11:22)
Turiu gmaile pašto dėžutę, ir kažkodėl labai sunkiai galiu išsiusti lašką su prikabintom nuotraukom.Ir taip beje dažniausiai ir neišsiunčiu.Kažin kodėl? g.gif

tai prikabink, kiek reikia ir spausk "siųsti" ir tegu siunčiasi, kad ir valanda laiko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2005 10 06, 17:34)
tai prikabink, kiek reikia ir spausk "siųsti" ir tegu siunčiasi, kad ir valanda laiko  mirksiukas.gif

Tai, kad man išmeta lentelę tipo kad veiksmo neįmanoma įvykdyti ar kažkas panašaus, o kampe rašo , kad laiškas siunčiamas.Taip ir nežinau, ar jis vis dar siunčiasi, ar jau viskas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Denisa @ 2005 10 06, 18:26)
Tai, kad man išmeta  lentelę tipo kad veiksmo neįmanoma įvykdyti ar kažkas panašaus, o kampe rašo , kad laiškas siunčiamas.Taip ir nežinau, ar jis vis dar siunčiasi, ar jau viskas g.gif

Tokią lentelę meta tada, kai prikabini per daug nuotraukų doh.gif Prisek mažiau nuotraukų ir viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Denisa @ 2005 10 06, 17:26)
Tai, kad man išmeta  lentelę tipo kad veiksmo neįmanoma įvykdyti ar kažkas panašaus, o kampe rašo , kad laiškas siunčiamas.Taip ir nežinau, ar jis vis dar siunčiasi, ar jau viskas g.gif

man taip irgi vieną kartą rašė, o nuotraukas vis tiek gavau rolleyes.gif o siuniau jų visai nedaug, net 10 jų nebuvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2005 10 06, 18:50)
Tokią lentelę meta tada, kai prikabini per daug nuotraukų  doh.gif  Prisek mažiau nuotraukų ir viskas bus gerai  4u.gif

Nuotraukas tik penkias siunčiau, man po žymiai daugiau atsiunčia.
Atsakyti