Įkraunama...
Įkraunama...

Elektroninis paštas

Klausimėlis- palieku savo darbą, perkratinėju emailus ir trinu laiškus, padarau delete, paskui iš deleted items taip pat ištrinu- norėčiau paklausti, ar kur nors tie laiškai vistiek išsisaugo, ar ištrynus iš deleted items visiškai pranyksta- nebelieka, nenorėčiau, kad kas skaitinėtų ax.gif


Pamiršau parašyti, darbe naudjame programą, panašią į outlook`ą- Incredible mail
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cikadelė: 18 gegužės 2005 - 18:46
gal kas zinote kaip ieti i hotmail emaila,nes mano vyras atsidare emaila ir noriu patikrinti.
gal kas zinote,kur nemokamai gaut password
aciu
Atsakyti
Merginos jus protingos biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif gal galit paaiskinti kai man kaimietei issiusti nuotraukas is savo E-mail one.lt doh.gif doh.gif nemoku prisegti failu cry.gif cry.gif aciu,aciu Toks begalinis noras issiusti laliuko nuotraukas ir niekaip nepavyksta cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif
Atsakyti
Tai ar kas nors paaiskins kaip ten su tuo gmail ir kaip ten su tais failais?
Atsakyti
Turiu dar daug pakvietimų, rašykite į AZ 4u.gif Parašykit iškart savo e-mailą kur siust pakvietimą.
Atsakyti
As turiu emailus delfi.llt,yahoo.com,hotmail.com ir mail.ru pagrindinis mano mail.ru ir jis man geriausias vietos keik tik nori yra thumbup.gif
Atsakyti
Ziurekit,as dabar naudojuos incredimail'u ir galvoju,kad reiktu kokio REGISTRATION CODE ax.gif a kur gaut? pametekit kas netingit koki puslapi ar parasykit ax.gif
Atsakyti
Paaiškinkit kas suprantate apie POP3 cry.gif Ką kur ir kaip reikia įrašyti Outlook Expresse kad prisijungtų pašto dėžute ir butu galima iškart tikrinti meilus cry.gif Tikiuosi yra labiau nusimanančių nei ąš blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lukrieša @ 2005 08 04, 18:12)
Paaiškinkit kas suprantate apie POP3  cry.gif  Ką kur ir kaip reikia įrašyti Outlook Expresse kad prisijungtų pašto dėžute ir butu galima iškart tikrinti meilus  cry.gif  Tikiuosi yra labiau nusimanančių nei ąš  blush2.gif

smile.gif sunku tau padėti, nežinant kokia pašto dežute naudojiesi (turiu omenyje tavo pašto adreso pabaiga kokia).. wink.gif Jei nori išsamios pagalbos - rašyk i až, paminėk savo adresą, pabandysiu sugalvoti, kaip tau padėti.. wink.gif
Atsakyti
o kaip padaryt ta outlook kad galeiau juo naudotis nes man praso serevrio pavadinimo ir jei ivedu tai paraso kad netinkamas sad.gif nieko as ten nesuprantu
Atsakyti
QUOTE(almantė_k @ 2005 08 28, 16:55)
o kaip padaryt ta outlook kad galeiau juo naudotis nes man praso serevrio pavadinimo ir jei ivedu tai paraso kad netinkamas  sad.gif nieko as ten nesuprantu



Na, pirmiausiai reiktų turėti tokį el. paštą, kurio serveris leistų laiškus priimti per POP3. Nemokamo Interneto pašto programos tokių paslaugų, dažniausiai, neteikia. Kek žinau, takas.lt tai leidžia. O kaip ten su jūsų paštu?

Jei pašto paslaugų teikėjas leidžia laiškus parsisiųsti per POP3, tada aprašymuose tikrai turi būti nurodyti serverių vardai.
Atsakyti
QUOTE(SANI26 @ 2004 02 22, 15:45)
Neseniai savo Pegasus mail pakeiciau Incredimail programa.
Lyg ir viskas neblogai...  biggrin.gif  taciau, kai gaunu laiskus lietuviskais rasmenimis, man ju nerodo...  g.gif  bandziau pakeisti Encoding i Baltic (windows), bet vis vien tas pats...
Gal kas zinot ka reiktu pakeisti?



IncrediMail programa, nors ir labai nebloga, tačiau neturi galimybės priimti bei siųsti laiškų lietuviškais rašmenimis.

Geras straipsnis apie lietuviškus rašmenis el. pašto laiškuose yra šiame tinklalapyje.
Atsakyti