Įkraunama...
Įkraunama...

Išskyros

QUOTE(...sara... @ 2009 05 05, 19:35)
...o aš su blogom naujienom pas mane  nestuke.gif  nustojo vystytis, važiuosiu ketvirtadienį tartis dėl pašalinimo jei pats nepasišalins  verysad.gif


Labai, labai uzjauciu verysad.gif
Tikiuosi neuzilgo vel susiorganizuosit zirniuka 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif raso sunerimusi busima mama nestuke.gif as is karto prie reikalo. Gal kuriai nors taip buvo, kad staiga dingo isskyros??? man siandien prasidejo 7 nestumo savaite. Is pradziu tu isskyru buvo siek tiek, o dabar jau dvi dienos ju is viso nera verysad.gif net nezinau, ka ir galvot... gal cia be reikalo panikuoju... ir net negaliu pas gydytoja nueit, nes jo paprasciausiai neturiu - gyvenu ne Lietuvoje, cia ji man turi paskirti tik pirmadieni, o labai gi rupi, kad maziukui viskas gerai butu...
Atsakyti
Man pvz. visa laika taip yra blink.gif tai daugiau tu isskyru, tai maziau...tai isvis svaru....labai kazkaip nestabiliai doh.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Boruzele*** @ 2009 05 09, 15:30)
Man pvz. visa laika taip yra blink.gif  tai daugiau tu isskyru, tai maziau...tai isvis svaru....labai kazkaip nestabiliai doh.gif  4u.gif


O kiek laiko tavo pilvukui? ax.gif
tiesa dar pastebejau, kad krutu jautrumas sumazejo siek tiek ir ne taip pykina, o dar tik 7 savaite... ar ne per anksti baigtis tokiems simptomamas...
Atsakyti
QUOTE(vikinge @ 2009 05 09, 15:44)
O kiek laiko tavo pilvukui?  ax.gif
tiesa dar pastebejau, kad krutu jautrumas sumazejo siek tiek ir ne taip pykina, o dar tik 7 savaite... ar ne per anksti baigtis tokiems simptomamas...


...kaip man taip atsitiko nuėjau pas gydytoją ir deja... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(...sara... @ 2009 05 09, 21:14)
...kaip man taip atsitiko nuėjau pas gydytoją ir deja...  verysad.gif


labai uzjauciu tave verysad.gif bet man jau geriau... ir isskyru atsirado, ir krutine vel sujautrejo (ypac speneliai), ir valgio metu supykino truputi, tai gal viskas gerai bus smile.gif per anksti supanikavau ko gero ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vikinge @ 2009 05 09, 14:44)
O kiek laiko tavo pilvukui?  ax.gif
tiesa dar pastebejau, kad krutu jautrumas sumazejo siek tiek ir ne taip pykina, o dar tik 7 savaite... ar ne per anksti baigtis tokiems simptomamas...


Pilvukui jau 29 savaites 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Boruzele*** @ 2009 05 10, 12:06)
Pilvukui jau 29 savaites 4u.gif


...smagu, kad tiek kelio jau įveikėt, o aš tik 6 savaites pasidžiaugiau nestuke.gif
...bet tikiuosi greit vėl ta laimė mūsų šeimą aplankys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(...sara... @ 2009 05 10, 20:15)

...bet tikiuosi greit vėl ta laimė mūsų šeimą aplankys  smile.gif


Zinoma, kad aplankys, net neabejok tuo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(...sara... @ 2009 05 10, 19:15)
...smagu, kad tiek kelio jau įveikėt, o aš tik 6 savaites pasidžiaugiau  nestuke.gif
...bet tikiuosi greit vėl ta laimė mūsų šeimą aplankys  smile.gif

Linkiu jum sekmes 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikutes,
Pas mane istorija su isskyromis baigesi sekmingai wub.gif
Kai man buvo 6 sav itarinejo nesivystanti nestuma.
Vakar dariausi echo ir pamaciau savo maziuka wub.gif Vos neapsiverkiau is laimes.
Koks buvo palengvejimas po to kai 6 savaiciu nesimate vaisiaus tik gemalinis maiselis. Tai visa menesi pergyvenau, o dar tie rusvi tepimai buvo:( Tai is vis ko neissikrausciau is proto. Po beveik 2 savaiciu jie praejo ir dabar viskas gerai .
Nustate, kad yra 8sav+5d. O pagal mm jau 10 savaite.
Taip, kad jei kuriai 6 savaiciui ir nieko nesimato neperyvenkit, o bukit kantrios 4u.gif Paprasciausiai veliau pastojot.
Atsakyti
Sveikutes smile.gif turiu klausimeli. Pacioje nestumo pradzioje pasirode isskyru, tokiu kaip vandenukas, veliau, apie kokia 7 savaite tos isskyros sutirstejo, o siandien (db man 9 savaite) ir vel pasirode tas 'vandenukas'. Zinau, kad isskyros nestumo metu yra normalu, bet ar tai, kas su manimi vyksta, irgi normalu? blink.gif labai prasau atsakyti, nes kazkaip neramu ant dusios, o pas gydytoja nueit negaliu verysad.gif
Atsakyti