Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

jaunatviskai tai yra nebobiskai. bobiskai yra tada kai velimas virsija puse galvos, dazniausia to nori labiau kaimiska publika. bobiska dazniausiai yra tai kas isilaiko tik velimo ir lako deka. bobiska yra tai ko mes nepastebim o kai pastebim sauna mintis ar jin tai isnesios iki galo dienos ir prisimenam stoties kirpejas ir gariunu pardavejas
Atsakyti
o gal žinote kiek kainuotu plaukų priauginimas?? g.gif na patarkite prašau,nežinau kur eiti,koki gera meistra suradus g.gif ax.gif
Atsakyti
Svekos visos esamos ir busimos mamytes.Ir as prisijungiau prie jusu.Teko man irgi pabuvoti kirpykloje Merlina pas kirpeja Kristina pries kokios 3 ar 4 metus.Na galiu pasakyti kad ji gal ir neblogai mane pakirpo,bet kazko ipatingo nepadare.Sia kirpeja man pasiule mano drauge kuri visada pas ja kirpdavosi.Tai galiu pasakyti kad viena karta tai tikrai labai graziai pakirpo taigi ir as tada buvau susigundziusi pas ja apsilankiau.Jau galvojau kad gal busiu suradusi savo kirpeja,bet poto kai pamaciau savo drauge po eilinio jos apsilankymo mas Kristina tai pakeiciau savo nuomone.Nes mano drage pasitikejo kirpejos skoniu ir leido daryti su savo plaukais ka nori.Galiu pasakyti tik tai kad mano draugei siaubingai netiko naujoji sukuosena.Taigi as irgi pas Kristina kazkaip nuo to laiko nebeinu.O susirasti tikrai gera kirpeja tai labai sunku.Pas mane labai ilgi plaukai tad lietuvoje dar mazai kirpeju kurie galetu pasiulyti koki grazu kirpima ilgiems plaikams.Kai buvau Italijoje tai mane buvo labai graziai apkirpe,kad net paciai negalejosi atsidziuagti savo atvaizdu veidrodyje.Mielisios mamytes jei kas zinote gera ilgu plauku kirpeja,kuris iskarto nesiulytu nukirpti ilgu plauku tai labai prasyciau parekomenduoti.Is anksto visoms dekoju.
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2007 04 09, 23:55)
jaunatviskai tai yra nebobiskai.  bobiskai yra tada kai velimas virsija puse galvos, dazniausia to nori labiau kaimiska publika.  bobiska dazniausiai yra tai kas isilaiko tik velimo ir lako deka. bobiska yra tai ko mes nepastebim o kai pastebim sauna mintis ar jin tai isnesios iki galo dienos ir prisimenam stoties kirpejas ir gariunu pardavejas

Tai man visai toj kirpykloj patiktu,nes visose isenu tokiais papustais plaukais,kaip.....puolu iskasto tiesinti arba galva plauti.....
o pas Edita is Merilin nesikirpot? Ant manes megdavo eksperimentuot,o as megstu naujoves(jei tinka biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2007 04 09, 17:28)
gaila tik 1 is ten zinau, bety zinau kad daugelis ju siaures miestelyje dirba.

Jos tikrai ten nera.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Latelle @ 2007 04 10, 10:16)
Tai man visai toj kirpykloj patiktu,nes visose isenu tokiais papustais plaukais,kaip.....puolu iskasto tiesinti arba galva plauti.....
o pas Edita is Merilin nesikirpot? Ant manes megdavo eksperimentuot,o as megstu naujoves(jei tinka biggrin.gif )



Tai kad sako Editos Merilinoj nebėra... g.gif Dabar vietoje jos kazkoks vyrukas dirba. Įdomu, kaip jisai?
Atsakyti
juo vardu vyrukas? keliu vyruku patarciau vengti...
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2007 04 10, 22:58)
juo vardu vyrukas? keliu vyruku patarciau vengti...

Sakyk iškart , kokių? blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
Gal ne į temą, blush2.gif bet ROBERTAI,iš kur tu viska taip žinai blush2.gif g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Paloma:) @ 2007 04 05, 21:24)
Atsiprasau,nezinojau,kad ju daug yra...
As turejau omenyje Stiliaus studija Raugyklos g. 19  4u.gif


na as vis ruosiausi i ja eiti ir labai norejau tarpkitko. Bet kai as pamaciau sio salono savininke, tai noras kaip man praejo. Zinau savininke tai ne kirpeja, bet is jos isvaizdos galima tiketis ir panasausiu kirpeju. Tad pabijojau ir nebeisiu ten. Baisu, kad netapciau kaip seimininke biggrin.gif
Atsakyti
kai dirbi si darba daug zinai, daug pazistamu atsiranda. kartais neturi apie ka sneketi tai visvien susuki nmauja tema. kirpyklu daug meistru dar daugiau, bet as juk vienas tai kad beklajojant po vilniu daug infoirmacijos suzinai.
Atsakyti
QUOTE(Rituxx @ 2007 04 02, 22:16)
kirpėjos tai visos nebloghos ,bet aš turiu savo mėgstamiausią tai Lilią  thumbup.gif o kirpimas tai kažkur su pašukavimu 25-40lt.dar nuo plaukų priklauso  rolleyes.gif o dažausi pas Danutę nors vyresnio amžiaus bet kruopščiai daro savo darbą  rolleyes.gif

Uzsirasiau siandien pas Genute... g.gif cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 12 balandžio 2007 - 08:36