Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

KĄ GALITE PASAKYTI APIE KIRPĖJA DENISA g.gif GALVOJU PAS JĮ APSILANKYTI ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 04 02, 21:55)
Ohoho... blink.gif  blink.gif  blink.gif

Kerpuosi pas ją jau ne vienerius metus, geriausia draugė iš kito miesto galo irgi pas ją važinėja, dukros taip pat su savo fantazijomis tik pas Eglę eina...
Vienintelis blogas įspūdis buvo, kai kartą užsirašinėjau kirpimuisi telefonu, ir mergina blogai užrašė, atėjau - o Eglė užsiėmus iki pat vakaro, ir jokio sprendimo nepasiūlė, tai iš piktumo nulėkiau į pirmą pasitaikiusią kirpyklą ir apsikirpau. O šiaip visada viskas čiki... g.gif

o kokios kainos pas ja?
Tai apie Daiva is Merilin niekas nezino? nu bus man..... lotuliukas.gif
Atsakyti
Ka galiu pasakyti,Daiva labai greitai dirba(man patinka) dazytis pas ja man patinka,bet su kirpimu nelabai....

o apie Lina is ten pat nieko gero,pakirpo kaip kaimiete kokia,su kirpciuku paputimais ir tt.paaugle.Ta vos neapalpo kai pamate-liepe istiesint,Kreivai labai.....nu siaubas! Idomu ar galima eiti pas ja ,kad pataisytu?
Atsakyti
QUOTE(kismet @ 2007 04 02, 13:05)
Buvau pas sios temos pradzioje pamineta kirpeja - Egle is Kalvariju g. 77.

Kirpo "ant greicio", uztruko vos 20 min, per kitas 10 min susukavo, taigi, uz pusvalandi jos LABAI SKUBOTO (kaip man pasirode) darbo sumokejau 30 Lt. Graziam salone, kur man svelniai galva ismasazuoja, "po plaukeli" isglosto- iskarpo ir skiria 1 val., sumoku 45 Lt.

o kur čia dabar geram salone kur taip išglosto tokios kainos? nes aš paskutiniu metu papastam salone moku už kirpimą daugiau doh.gif tai pagalvojau gal reikia keisti saloną g.gif
beje kerpuosi pas Denisą Mažojoj Simonoj kur Karoliniškėse...iškarpė mane dabar irgi, tai po kirpimo gražiau atrod negu dabar kasdienai turiu....bet šiaip mano jo kirpimas normaliai visad...tik kad kaios taip užkilo, kad manau gal tikrai ko kito pasiieškoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Euforija @ 2007 04 07, 23:56)
o kur čia dabar geram salone kur taip išglosto tokios kainos? nes aš paskutiniu metu papastam salone moku už kirpimą daugiau  doh.gif  tai pagalvojau gal reikia keisti saloną  g.gif
beje kerpuosi pas Denisą Mažojoj Simonoj kur Karoliniškėse...iškarpė mane dabar irgi, tai po kirpimo gražiau atrod negu dabar kasdienai turiu....bet šiaip mano jo kirpimas normaliai visad...tik kad kaios taip užkilo, kad manau gal tikrai ko kito pasiieškoti  g.gif



o kur karoliniskese simona??kokiom priemones ten dirba?
Atsakyti
O gal žinote ką nors apie kirpėjas iš Merilinos, esančios centre? Draugė anksčiau ten lankydavosi (dabar išvažiavusi į užsienį)
Mano šiaip ilgi plaukai, taigi nedažnai einu į kirpyklas, bet dabar sugalvojau juos kiek pakarpyti.
Gal pabandysiu eiti į Meriliną, tik nežinau pas kokią kirpėją.
Patarkit...
Atsakyti
zinau ta kirpykla, ten visos jaunos ir atrodo visai nieko dirbo anksciau. jau atsidare jos po remonto
Atsakyti
Merilinoj centre dirbo tokia Egle anksciau, po to isejo kazkur....Va ten tai dirbo! Tikrai ir daze ir kirpo labai gerai. Robertai, gal ja pazisti, zinai kur dirba? g.gif
Atsakyti
gaila tik 1 is ten zinau, bety zinau kad daugelis ju siaures miestelyje dirba.
Atsakyti
o ka pasakyti galite apie šiaurės miestelije esančia kirpykla ----T.A.D.A.---- g.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
jauina grazi seimininke su grazia masina. 1 mano pazistama ten buvo tai sake kad labai jau jaunatviskai ten kirpo. daugiau jokiu ziniu.
Atsakyti
O gal zinot apie Kristina is Merilin centro stamboka tokia? Atrodo,kad neblogai dirba? (buvau,bet nebeatsimenu) arba Edita is ten pat?
Papildyta:
g.gif
QUOTE(robertaslt @ 2007 04 09, 21:32)
jauina grazi seimininke su grazia masina. 1 mano pazistama ten buvo tai sake kad labai jau jaunatviskai ten kirpo. daugiau jokiu ziniu.

Atsiprasau,ka reiskia jaunatviskai? Jaunatve ta iki kokio cia amziaus? biggrin.gif Nu gi idomu visai,a kokios kainyytes? Proto ribose? g.gif
Atsakyti