Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

Merilinoje ji dirba.
Atsakyti
Gal kas bandete kirptis cia naujoj kirpykloj ciurlionio gatvej? Man netoli ten darzelis, galvoju kada nusauti du zuikius, tik prisibijau g.gif noreciau atsiliepimu pirma sulaukti 4u.gif
Atsakyti
Buvau pas sios temos pradzioje pamineta kirpeja - Egle is Kalvariju g. 77.

Sutikau ja vos uzejusi i kirpykla, tai ji pasiule man sestis ir pasake, kad eina parukyt. Na, kad teko pora min palaukti, tai nieko baisaus, bet nebutina klientems aiskinti, ka tu veiksi (aisku, kvapas po to isduoda) biggrin.gif biggrin.gif

Tradicinis klausimas - "ka darom?", jokiu bandymu pasitikslinti, ka turiu omeny (nebent as labai gerai moku paaiskinti smile.gif )
Dar tokios agresyvios kirpejos nesu maciusi smile.gif "Piktai" plove galva, stipriai maige masazuodama, jokio relakso.
Kai dziovino fenu - atrode, kad plaukus nuraus, tikrai agresyviai juos tampe sepeciu, ne karta skaudziai uzkliude ausis. Na, as zmogus kantrus, tai nieko nesakiau, galvoju, paziuresiu, koks bus rezultatas smile.gif

Kirpo "ant greicio", uztruko vos 20 min, per kitas 10 min susukavo, taigi, uz pusvalandi jos LABAI SKUBOTO (kaip man pasirode) darbo sumokejau 30 Lt. Graziam salone, kur man svelniai galva ismasazuoja, "po plaukeli" isglosto- iskarpo ir skiria 1 val., sumoku 45 Lt.
Taigi viskas tarsi nenaudai pirmosios kirpyklos, isikurusios pusrusyje, kur darbuotojai ir klientai dirba/laukia gan susigrude...

O tiesa, rezultatas ant plauku - susilaikysiu nuo skubotu vertinimu, palauksiu, kol "susigules". Nieko baisaus nepadare, bet iskarpe labai smarkiai (o visi kirpejai kaip susitare man aiskindavo, kad stiprus iskarpymas ir dideli ilgiu skirtumai mano ploniems besisiausiantiems plaukams netinka).

Tai tiek mano ispudziu, gal kam pravers smile.gif
Atsakyti
O apie Daiva is Merilin ka manote?
Atsakyti
QUOTE(kismet @ 2007 04 02, 12:05)
Buvau pas sios temos pradzioje pamineta kirpeja - Egle is Kalvariju g. 77.
...


Ohoho... blink.gif blink.gif blink.gif

Kerpuosi pas ją jau ne vienerius metus, geriausia draugė iš kito miesto galo irgi pas ją važinėja, dukros taip pat su savo fantazijomis tik pas Eglę eina...
Vienintelis blogas įspūdis buvo, kai kartą užsirašinėjau kirpimuisi telefonu, ir mergina blogai užrašė, atėjau - o Eglė užsiėmus iki pat vakaro, ir jokio sprendimo nepasiūlė, tai iš piktumo nulėkiau į pirmą pasitaikiusią kirpyklą ir apsikirpau. O šiaip visada viskas čiki... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2007 03 30, 12:19)
Aciu labai thumbup.gif Prie pat mano darbo, tai sakau pasidomesiu biggrin.gif O pas ka kerpiesi, ar visos (visi) ten geri? Maciau tik iskaba kolkas blush2.gif Ir kiek moteriskas kirpimas kainuoja? 4u.gif

kirpėjos tai visos nebloghos ,bet aš turiu savo mėgstamiausią tai Lilią thumbup.gif o kirpimas tai kažkur su pašukavimu 25-40lt.dar nuo plaukų priklauso rolleyes.gif o dažausi pas Danutę nors vyresnio amžiaus bet kruopščiai daro savo darbą rolleyes.gif
Atsakyti
[
Tradicinis klausimas - "ka darom?", jokiu bandymu pasitikslinti, ka turiu omeny (nebent as labai gerai moku paaiskinti smile.gif )
Dar tokios agresyvios kirpejos nesu maciusi smile.gif "Piktai" plove galva, stipriai maige masazuodama, jokio relakso.
Kai dziovino fenu - atrode, kad plaukus nuraus, tikrai agresyviai juos tampe sepeciu, ne karta skaudziai uzkliude ausis. Na, as zmogus kantrus, tai nieko nesakiau, galvoju, paziuresiu, koks bus rezultatas smile.gif

biggrin.gif biggrin.gif nu jo nueini atsipalaiduot, o gaunasi...
Atsakyti
Yra tokiu draskytoju, viena karta ir as pataikiau. tai kas minute siuliau svelniau dirbt.
Atsakyti
idomu, toliau apkalbekite salonus, man ir paciam darosi idomu juk dar ne visus as zinau.
Atsakyti
Sweiki 4u.gif
Gal kas lanketes salone Stiliaus studija.
Galvoju i ji eiti,idomu butu atsiliepimus paskaityti...
Atsakyti
QUOTE(Paloma:) @ 2007 04 05, 20:05)
Sweiki 4u.gif
Gal kas lanketes salone Stiliaus studija.
Galvoju i ji eiti,idomu butu atsiliepimus paskaityti...



pilna tu stiliaus studihu,gal galetum konkretizuot?
Atsakyti
Atsiprasau,nezinojau,kad ju daug yra...
As turejau omenyje Stiliaus studija Raugyklos g. 19 4u.gif
Atsakyti