Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

QUOTE(4sunny @ 2007 07 28, 10:22)
Va Ščiogolevaitės šukuosena Mano manymu visai jai netinka, sendina baisiai g.gif

O man labai gražiai atrodo thumbup.gif Gražiau nei anksčiau ax.gif
Atsakyti
Manau, Rūtai labai labai tikų trumpų plaukučių a la Twigy kirpimas. Išryškėtų jos gražios akys, išraiškingas žvilgsnis dar labiau.
Šitas kirpimas man toks ... kompromisinis..
Atsakyti
QUOTE(edre @ 2007 07 27, 21:30)


Net atkreipsiu demesi. O kada tu pas Rimdziu keliausi? Butinai parasyk savo ispudzius  smile.gif Kazkas turejo kaip ir vakar pas ji lankytis, laukiam atsiliepimu  mirksiukas.gif


4u.gif likau patenkinta thumbup.gif ir greitai ir gerai wink.gif pusvalandis ir as jau keliavau gatve...
visi, kas mate, sake puikiai atrodau ax.gif ir pati jauciuos liuks, nes sau patinku mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Nezinau, ar yra pamineta mano kirpeja (neiveiksiu visos temos), bet ji yra suuuuuper!!!! Vardu Vilma, dirba salone Savanoriu pr. 4. Kad matytumet, ka ji su galvos stilium isdarineja - as po 1,5 metu lankymosi pas ja esu visiskai kitokios isvaizdos nei buvau. Ir super patenkinta thumbup.gif ! Ir jokio Rimdziaus man nereik biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Man ir Rutos visai nebloga dabar sukuosena. Grazesne nei buvo anksciau. Ankstesne sukuosena ja ziauriai sendino.
Atsakyti
QUOTE(suka @ 2007 07 27, 23:32)
Bomond meistrai paliko didžiausią įspūdį. Profesionalai. zTik velniškai brangūs biggrin.gif

Kiek? bigsmile.gif inete radau info, kad modelinis kirpimas pas juos 30-70 Lt (panasu, kad info nekeista maziausiai pora metu g.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sapho: 28 liepos 2007 - 21:36
Man irgi idomu kokios pas juos kainos ir pas kuri is ju butu galima kirptis, rekomenduokite merginos, juk ieskom geriausio mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Butu idomu suzinoti kaip Rimdzius kerpa, jei po 30min. i gatve isleidzia? Aisku apie galvos masaza plaunan net ner ko ir klaust? g.gif Baisu prisimint kaip Jurijus virs mano galvos su zirklem cirko numerius isdarinejo-brrrrrr blink.gif Man labiau patiktu nuoseklus ir kruopstus kirpimas, bei proporciju laikymasis. O jums kaip???
Atsakyti
QUOTE(baggio @ 2007 07 29, 11:45)
Butu idomu suzinoti kaip Rimdzius kerpa, jei po 30min. i gatve isleidzia? Aisku apie galvos masaza plaunan net ner ko ir klaust?  g.gif  Baisu prisimint kaip Jurijus virs mano galvos su zirklem cirko numerius isdarinejo-brrrrrr blink.gif  Man labiau patiktu nuoseklus ir kruopstus kirpimas, bei proporciju laikymasis. O jums kaip???

Nu as su dazymu is Rimdziaus isejau po 1,5h. O Jurijaus triukus prisimenu su sypsena, juo labiau kai iseidavau su tikrai geru rezultatu. lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Dėl "Bomondo". Žinokit, merginos, senokai ten lankiausi. Vaikščiojau pas tokį berniuką. Jis labai taupė mano plaukus, labai stengėsi dėl spalvos, atspalvių etc. Vienžo, tikrai labai geras variantas mano plaukams buvo. O vat piniginei - ne. Dar tais laikais po keturis šimtus paklodavau...
Atsakyti
QUOTE(edre @ 2007 07 29, 09:57)
Nu as su dazymu is Rimdziaus isejau po 1,5h. O Jurijaus triukus prisimenu su sypsena, juo labiau kai iseidavau su tikrai geru rezultatu.  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

aš pas jį neesiu.
1-ą kartą padarė supper duper thumbup.gif 2-ą, po gerų metų - netiko man ir nepatiko.
iki 1-o plovimo nieko atrodė, o paskui- provalas.

dabar biški pasiauginau, noriu, kad kasnors sutvarkytų tą beprotybę unsure.gif ir spalvą parinktų normaliai. rolleyes.gif
Atsakyti
buvau prieš metus simonoj, vieną kartą pas vaikiną, kitą – pas moterį. na ir ką, tiesiog apkirpo ir tiek, nieko ypatingo aš ten nepamačiau. todėl dabar einu į paprastą kirpyklą už 20lt. ir išties man daug gražiau čia apkerpa. anksčiau man sakydavo, kad kažkaip nelabai gražiai atrodo šukuosena, nors simonoj kirpdavaus, o dabar visi tik giria. ir manau čia ne nuo kirpyklos vardo priklauso, kaip tave apkirps, o visgi nuo kirpėjų. ir paprastose kirpyklėlėse yra puikių kirpėju, tik reik surast tokį. o jeigu ir vidutinybę įkiši į tokią Simoną, nuo to ji geriau dirbt nepradės. ((:
Atsakyti