Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

Kas megsta tiesius plaukus ypac, tai drasiai galiu rekomenduoti dvi kirpejas:
1. Alisa - Figaro (Europa)
2. Ilona - Grozio studija Dalia
Abi kerpa ir dazo liuksiskai, bet labiau patiks toms, kurios megsta istiesintus plaukus:))) Figaro brangiau tik:))) Bet ir sukuosenas dariausi tiek pas viena, tiek pas kita - labai graziai padare!!!!
thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mereveja @ 2007 07 27, 14:54)
Kas megsta tiesius plaukus ypac, tai drasiai galiu rekomenduoti dvi kirpejas:
1. Alisa - Figaro (Europa)
2. Ilona - Grozio studija Dalia
Abi kerpa ir dazo liuksiskai, bet labiau patiks toms, kurios megsta istiesintus plaukus:))) Figaro brangiau tik:))) Bet ir sukuosenas dariausi tiek pas viena, tiek pas kita - labai graziai padare!!!!
thumbup.gif



Alisa is Figaro super kirpeja , kainos tai nemazos pas ja , kirpimas ir dazymas apie 200 lt, bet padaro thumbup.gif
o kokios kainos pas Ilona? g.gif
Atsakyti
Aha thumbup.gif
Pas Alisa as mokejau uz dazyma ir kirpima 230 lt (nes mano plaukai tokie vidutinio ilgio, dengia krutine biggrin.gif ), O pas Ilona mokejau 165 lt. Bet man labuiau dazytis pas Ilona patiko, nes kazkaip figaro man nudegino plaukus (daziausi kokius 4 kartus) ir isslinko labai daug ju... o Ilona kazkaip geriau dazo, labai kruopsciai... thumbup.gif
Atsakyti
...hm..
niekas man apie Rimdžių neatsako. pasižiūrėjau kaip jis nudažė baisiai Ščiogolovaitę ir dabar bijau..
Atsakyti
QUOTE(suka @ 2007 07 27, 16:48)
...hm..
niekas man apie Rimdžių neatsako. pasižiūrėjau kaip jis nudažė baisiai Ščiogolovaitę ir dabar bijau..

O kur cia galima pamatyti kaip musu artiste nudaze? Gal pati apsigalvosiu del dazymo pas Rimdziu g.gif
Atsakyti
Panelės žurnalo viršelyje, kur Rūta su savo katyte. Skivaizdžiai matosi nelygus nudažymas, tokia, sakyčiau tikrai negražia spalva...
Na, spalva tai subjektyvu. bet va nelygumai tai jau elementarios dažymo klaidos...
Matosi ir mums plika akimi, o stilistai tai išvis pakaraupę nuo tokio rezultato. kai sužinojo, kad eisiu pas Rimdžių tik išpūtė akis , pasijuokė ir išvadino piaro auka biggrin.gif
Atsakyti
Nu ir as nelabai megstu dirbtinai ispustas zvaigzdes. Bet kaip ir dauguma susigundziau ir nenusivyliau. Negaliu sakyti, kad dabar pas Rimdziu ir lankysiuosi, bet nudaze mane tikrai lygiai ir gan grazia bei man tinkama spalva parinko, kirpimas ir geras, juo labiau kad dar niekas nepasake, kad man netinka ar nekaip atrodau.
Ryt susitiksiu su drauge,kuri pasakys tiesa, jei grazu, tai ji taip ir pasakys, jei bus negrazu tai ta ir isgirsiu biggrin.gif . Net idomu.
Papildyta:
QUOTE(suka @ 2007 07 27, 23:14)
Panelės žurnalo viršelyje, kur Rūta su savo katyte. Skivaizdžiai matosi nelygus nudažymas, tokia, sakyčiau tikrai negražia spalva...
Na, spalva tai subjektyvu. bet va nelygumai tai jau elementarios dažymo klaidos...
Matosi ir mums plika akimi, o stilistai tai išvis pakaraupę nuo tokio rezultato. kai sužinojo, kad eisiu pas Rimdžių tik išpūtė akis , pasijuokė ir išvadino piaro auka biggrin.gif

Net atkreipsiu demesi. O kada tu pas Rimdziu keliausi? Butinai parasyk savo ispudzius smile.gif Kazkas turejo kaip ir vakar pas ji lankytis, laukiam atsiliepimu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(edre @ 2007 07 27, 22:30)
Ryt susitiksiu su drauge,kuri pasakys tiesa, jei grazu, tai ji taip ir pasakys, jei bus negrazu tai ta ir isgirsiu  biggrin.gif . Net idomu.
Papildyta:

Net atkreipsiu demesi. O kada tu pas Rimdziu keliausi? Butinai parasyk savo ispudzius  smile.gif Kazkas turejo kaip ir vakar pas ji lankytis, laukiam atsiliepimu  mirksiukas.gif

Tik neužsiciklink ant draugės vienos biggrin.gif Grožis - apskritai labai subjektyvu. Jei nepatinka jai, tai dar nereiškia , kad negražu ar netinka biggrin.gif
Svarbiausia, kad Tu pati gerai jaustumeisi su nauju įvaidžiu smile.gif


aš eisiu rugpj. ketv, jau rašiau smile.gif laukiu ir bijau, nes dažymas mano plaukų bus sudėtingas...
Iš principo, iš mano visų aplankytų Vilniuje salonų ir stilistų (lankiausi pas tuos gerulius) tai Bomond meistrai paliko didžiausią įspūdį. Profesionalai. zTik velniškai brangūs biggrin.gif
Na,žiūrėsim kaip bus su žvaigžde Rimdžium smile.gif

Niekas apie dabartinį žavaigždę-stilistą Maksą nekalba čia. Tai iškart patariu - neikit, tikrai nėra vertas. Tiesiog moka gerai pliaukšti. tai vienintelis dalykas ką jis tikrai gerai moka biggrin.gif
Atsakyti
[quote=suka,2007 07 28, 00:32]
Tik neužsiciklink ant draugės vienos biggrin.gif Grožis - apskritai labai subjektyvu. Jei nepatinka jai, tai dar nereiškia , kad negražu ar netinka biggrin.gif
Svarbiausia, kad Tu pati gerai jaustumeisi su nauju įvaidžiu smile.gif
aš eisiu rugpj. ketv, jau rašiau smile.gif laukiu ir bijau, nes dažymas mano plaukų bus sudėtingas...
Iš principo, iš mano visų aplankytų Vilniuje salonų ir stilistų (lankiausi pas tuos gerulius) tai Bomond meistrai paliko didžiausią įspūdį. Profesionalai. zTik velniškai brangūs biggrin.gif
Na,žiūrėsim kaip bus su žvaigžde Rimdžium smile.gif

Ne tikrai neuzsiciklinsiu ties viena nuomone, tik siaip man idomi to zmogaus nuomone smile.gif
O apie Bomond stilistus nieko negirdejusi g.gif , kokios pas juos kainos ir pas kuriuos tu kirpaisi? Labai lauksiu tavo ispudziu is super star Rimdziaus, bus idomu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mereveja @ 2007 07 27, 14:54)
Kas megsta tiesius plaukus ypac, tai drasiai galiu rekomenduoti dvi kirpejas:
1. Alisa - Figaro (Europa)
2. Ilona - Grozio studija Dalia
Abi kerpa ir dazo liuksiskai, bet labiau patiks toms, kurios megsta istiesintus plaukus:))) Figaro brangiau tik:))) Bet ir sukuosenas dariausi tiek pas viena, tiek pas kita - labai graziai padare!!!!
thumbup.gif


Mereveja, o kur tas salonas randasi , kur Ilona dirba , noreciau pas ja pabandyti uzsirasyti 4u.gif
Atsakyti
Va Ščiogolevaitės šukuosena Mano manymu visai jai netinka, sendina baisiai g.gif
Atsakyti
Ščiogolovaitė po Rimdžiaus dažymo ir kirpimo persidažė ir nusikirpo plaukus, kaip matau....
Kažką turbūt ir tai sako...

Atsakyti