Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

QUOTE(baggio @ 2007 07 27, 10:58)
Merginos, ar kuri nors pas Rimdziu dazesi sruogelem? Kokie atsiliepimai? As uzsirasius pas ji tik uz gero menesio, bet paskaicius foruma susidariau nuomone, kad jis dazo tik viena spalva? g.gif



As su juo esu kalbejusi apie dazyma sruogelem, anot jo, tai yra nemadinga ir is vis jis nedazo sruogelem. Tai nezinau, gal paprasius ir nudazys, bet kaip supratau nemegsta jis tu sruogu dazymo.
Atsakyti
QUOTE(MERENGE @ 2007 07 27, 10:43)
Aš kirpausi pas verdaną  thumbup.gif  jam praktiškai minimaliai pasakyti reikia ko nori, o jis jau maksimaliai padaro ką gali  wub.gif 
Neatsimenu vardo dabar, bet tokia juodais potrumpiais plaukais, berods rusiškas vardas, tai ji man dar patinka. Aš pas ją nesikirpau, bet kai kirpdavaisu pas Verdaną tai matydavau kaip ji kerpa  thumbup.gif
drinks_cheers.gif sutinku, kad fainas.
mano kadangi ilgi plaukai, tai jsi kaip tik bijodavo nutrumpinti, aš jam vis sakau kirpik negailėkit, o jis ar tikrai jum negaila  lotuliukas.gif

Nu ainu 11 valandai į grožio institutą stulginskio gatvej, išbandyti kirpėjų, Tikiuosi nenusivilsiu

gaila, kad nepameni kirpejos vardo verysad.gif kazkaip labiau megstu moteriskes blush2.gif
Parasyk atsiliepimus apie grozio instituta rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(TJei @ 2007 07 27, 11:02)
As su juo esu kalbejusi apie dazyma sruogelem, anot jo, tai yra nemadinga ir is vis jis nedazo sruogelem. Tai nezinau, gal paprasius ir nudazys, bet kaip supratau nemegsta jis tu sruogu dazymo.

Na, gal ir nemadinga, bet as su nostalgija prisimenu savo galva dazyta sruogelemis..Tada galejau vaikscioti apie puse metu ir plaukai atrode puikiai thumbup.gif O dabar, kai visa galva dazoma, tai jau po menesio saknys kitos spalvos sviecia ir nervina verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(TJei @ 2007 07 27, 11:02)
As su juo esu kalbejusi apie dazyma sruogelem, anot jo, tai yra nemadinga ir is vis jis nedazo sruogelem. Tai nezinau, gal paprasius ir nudazys, bet kaip supratau nemegsta jis tu sruogu dazymo.

Aciu uz atsakyma 4u.gif Taip ir jauciau, kad gausiu butent toki. Joooooo tokiam meistrui nelygis turbut su sruogelem terliotis. Manes tas zodis- "nemadinga" visiskai negasdina, nes as pati dar sugebu nuspresti kas man grazu,o kas ne. Sruogelemis nudazyti plaukai tarsi butu naturaliai saules nublukinti- man labai grazu, tik sunkiai isgaunamas sis reikinys. O plaukai nudazyti viena spalva daznai atrodo kaip salmai, juk ir naturalus plaukai (bent pas mane) nera visi vienos spalvos. Na tikiuosi reabilitavau sruogeles, ane? g.gif
Atsakyti
QUOTE(baggio @ 2007 07 27, 11:24)
O plaukai nudazyti viena spalva daznai atrodo kaip salmai, juk ir naturalus plaukai (bent pas mane) nera visi vienos spalvos. Na tikiuosi reabilitavau sruogeles, ane?  g.gif

Bet niekas viena spalva nedažo plaukų, jei dažo pvz. rudai, tai ima kokius 3-4 rudus atspalvius ir dažo jais, bent jau aš niekad nemačiau, kad kas nors dažytų galvą viena spalva...

O sruogelės ir man patinka, nemanau, jog jos nemadingos, tiesiog su jom terlionės daug...Gal dėl to jis atsisako jom dažyti ir atsisakymą motyvuoja nemadingumu... g.gif
Atsakyti
O Rimd=ius m4gsta trumpinti ir kirpti plaukus reikia -nereikia ???
Nes dabar lankausi pas tokią stilistę, kurią galėčiau skulptore pavadinti. Bo kerpa plaukus negailėdama. Vardan to, kad galutinis rezultatas - kirpimas jos gražus būtų.
Gaila plaukų...
Blioviau kelias savaites nukirptų.
Dabar eisiu pas Rimdžių, tai vėl bijau..
Papildyta:
QUOTE(Upsiukas @ 2007 07 27, 11:29)

O sruogelės ir man patinka, nemanau, jog jos nemadingos, tiesiog su jom terlionės daug...Gal dėl to jis atsisako jom dažyti ir atsisakymą motyvuoja nemadingumu... g.gif

tokios ryškios sruigelės, kokiom seniau vaikščiojo pusė LT, dabar tikrai nebemadingos. Tik tokios paslėptos dabar naudojamos..
Atsakyti
QUOTE(suka @ 2007 07 27, 11:33)
tokios ryškios sruigelės, kokiom seniau vaikščiojo pusė LT, dabar tikrai nebemadingos. Tik tokios paslėptos dabar naudojamos..

Oi, aš ne ryškias turėjau omeny, nes tos ryškios man nepatiko ir tada, kai buvo mandingos.
Aš apie tas a la "natūralias", kurios padaro saulės nublukintų plaukų efektą... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Upsiukas @ 2007 07 27, 11:41)
Oi, aš ne ryškias turėjau omeny, nes tos ryškios man nepatiko ir tada, kai buvo mandingos.
Aš apie tas a la "natūralias", kurios padaro saulės nublukintų plaukų efektą... ax.gif

as irgi tokias turejau omeny mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(fiksi @ 2007 07 27, 11:16)
gaila, kad nepameni kirpejos vardo  verysad.gif  kazkaip labiau megstu moteriskes blush2.gif
Parasyk atsiliepimus apie grozio instituta rolleyes.gif
Papildyta:



vardo kirpėjos nepamenu, bet radau foto internete, o prie foto ir vardas su pavarde thumbup.gif http://www.delfi.lt/...tureID=12614664 Tai va, man patiko kaip ji dirba.

Nu o aš ką tik grįžau iš grožio instiotuo stulginskio g. Bendrai galiu pasakyti, kad labai patiko. Visu pirma labai gražus ir mandagus aptarnavimas, visu antra pati kirpėja (kirpausi pas Olga (keista, kad dauguma kirpėjų yra rusakalbiai žmonės lotuliukas.gif )) davė labai daug gerų patarimų kaip prižiūrėti mano plaukus, visų trečia aš pasakiau ko noriu, o ji aklai nekirpo pagal mano norus, bet pasiūlė kaip geriau ir gražiau man tiktų. Rezultate buvau labai labai patenkinta, apkirpta tikrai pagal mano veido bruožus ir tikrai jos patarimai buvo geresni už mano norus wub.gif Tikrai dar kartą grįšiu pas ją wub.gif
Atsakyti
QUOTE(MERENGE @ 2007 07 27, 12:34)
vardo kirpėjos nepamenu, bet radau foto internete, o prie foto ir vardas su pavarde  thumbup.gif http://www.delfi.lt/...tureID=12614664 Tai va, man patiko kaip ji dirba.

Nu o aš ką tik grįžau iš grožio instiotuo stulginskio g. Bendrai galiu pasakyti, kad labai patiko. Visu pirma labai gražus ir mandagus aptarnavimas, visu antra pati kirpėja (kirpausi pas Olga (keista, kad dauguma kirpėjų yra rusakalbiai žmonės lotuliukas.gif )) davė labai daug gerų patarimų kaip prižiūrėti mano plaukus, visų trečia aš pasakiau ko noriu, o ji aklai nekirpo pagal mano norus, bet pasiūlė kaip geriau ir gražiau man tiktų. Rezultate buvau labai labai patenkinta, apkirpta tikrai pagal mano veido bruožus ir tikrai jos patarimai buvo geresni už mano norus  wub.gif Tikrai dar kartą grįšiu pas ją  wub.gif

Labai dziaugiuosi, kad tau patiko thumbup.gif Mano vyras uzvakar kirposi pas ta pacia Olga thumbup.gif graziai nukirpo. O servisas ten tikrai superinis. Viena detale, kuri man labai patinka. Ne karto nera buve jokiu velavimu....!!! As megstu punktualuma ir is ansciau lankytos kirpyklos Figaro gedimino pr. isejau uzpykusi, kai valanda pralaukiau, nes ten kokia tai poniute netiketai uzklydo schmoll.gif O Stulginsky netgi tada, kai mane dazo 3 val. , ji neimdavo kitu klienciu o visa ta laika skirdavo tik man thumbup.gif beje, visuomet is vakaro paskambina ir primena, kad esu uzsirasiusi i pas kirpeja... O vyrui tai isvis patinka, nes uzraso ji menesiui i prieki ir primena, ka "jau reikia kirptis" tongue.gif
Gal nesiblaskydama ir pati pameginsiu Olga? g.gif
Atsakyti
Nu o aš ką tik grįžau iš grožio instiotuo stulginskio g. Bendrai galiu pasakyti, kad labai patiko. Visu pirma labai gražus ir mandagus aptarnavimas, visu antra pati kirpėja (kirpausi pas Olga (keista, kad dauguma kirpėjų yra rusakalbiai žmonės lotuliukas.gif )) davė labai daug gerų patarimų kaip prižiūrėti mano plaukus, visų trečia aš pasakiau ko noriu, o ji aklai nekirpo pagal mano norus, bet pasiūlė kaip geriau ir gražiau man tiktų. Rezultate buvau labai labai patenkinta, apkirpta tikrai pagal mano veido bruožus ir tikrai jos patarimai buvo geresni už mano norus wub.gif Tikrai dar kartą grįšiu pas ją wub.gif
[/quote]


O kiek kainavo tau pas Olga kirpimas? 4u.gif
Atsakyti
[quote=fiksi,2007 07 27, 12:42]
Labai dziaugiuosi, kad tau patiko thumbup.gif Mano vyras uzvakar kirposi pas ta pacia Olga thumbup.gif graziai nukirpo. O servisas ten tikrai superinis. Viena detale, kuri man labai patinka. Ne karto nera buve jokiu velavimu....!!! As megstu punktualuma ir is ansciau lankytos kirpyklos Figaro gedimino pr. isejau uzpykusi, kai valanda pralaukiau, nes ten kokia tai poniute netiketai uzklydo schmoll.gif O Stulginsky netgi tada, kai mane dazo 3 val. , ji neimdavo kitu klienciu o visa ta laika skirdavo tik man thumbup.gif beje, visuomet is vakaro paskambina ir primena, kad esu uzsirasiusi i pas kirpeja... O vyrui tai isvis patinka, nes uzraso ji menesiui i prieki ir primena, ka "jau reikia kirptis" tongue.gif
Gal nesiblaskydama ir pati pameginsiu Olga? g.gif
[/quote]

Nu žinai dėl punktualumo ir to išankstinio skambučio-priminimo, tai buvau tikrai sužavėta. 11 val buvo užrašyta, tai lygiai 11:00 ir pradėjo. O dar iš vakaro paskambino ir priminė, tai išvis thumbup.gif


[quote=Hsemera,2007 07 27, 13:01]

[/quote]
O kiek kainavo tau pas Olga kirpimas? 4u.gif
[/quote]

Kadangi mano plaukai ilgi ir buvo jau ilgokai netvarkyti, tai ji tikrai daug pasidarbavo. O sumokėjau 90Lt. Šiaip pas juos kirpimo kainos nuo 50 iki 90Lt. Va čia daugiau info jei domina
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu geras, parašiau "va čia daugiau info jei domina" o kur ir nenurodžiau blush2.gif taisausis http://www.sugihara....?id=570&lang=LT 4u.gif
Atsakyti