Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

Labas rytas mergaites 4u.gif Esu uzsirasiusi pas Kesta rugpjucio 11 d., bet tikriausiai negalesiu g.gif Gal yra kas nors kas uzsirase pas ji anksciau ir nori (ir aisku gali smile.gif ) su manim apsikeisti datom?
Atsakyti
Labas rytas,
Atsiprasau, gal praziopsojau ka nors blush2.gif
Galbut kas lankotes Sarma Style Jasinskio g. arba Stulginskio g. "Grozio institute"?
Gal rekomenduotumete kokia gera kirpeja? mirksiukas.gif
Geros dienos 4u.gif
Atsakyti
Briliantinas > jokiu budu neeik. Betvarke, antisanitarija, kartais dirba ir pati seiminynke, bet is jos zmones begte bega. kai dirbau salia, pora kartu uzsukau padaryti manikiuro, pasibaisejau nuo VISU darbuotoju. Vienzo, as nerekomenduociau.
[/quote]


Aciu labai , dabar tikrai apsisprendziau biggrin.gif

Papildyta:
Labas rytelis ,
esu lankiusi Sarma Style JAsinskio g , kirpejos vardas buvo Jurgita
Gavau nemazai geru patarimu , bet kirpima nelabai gera padare blush2.gif
Bet is tikruju mano plaukai buvo tokie sugadinti po visu tiesinimu ir cheminiu, kad jos bandymas isgelbeti mano plaukucius buvo neblogas . Taigu is sitos puses galiu pasakyti , kad kirpeja tikrai gera man ji labai patiko biggrin.gif
Siaip mastau vel pas ja uzsirasyti 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, as jau po vizito pas Kesta. Manau esu patenkinta, pasikeiciau kardinaliai. Aisku, minuseliu atrasciau tikrai, kaip pvz.: isleido su nudazyta kakta, bet cia smulkmena. Sumokejau 170lt. Is kolegiu sulaukiau daug pagyru.Ryte issiplovus galva, labai bijojau, kad nesusitvarkysiu, bet viskas sekesi puikiai,galva atrodo tvarkingai, o to man ir reikia. Manau,kad antra karta sugrisiu pas ji.
Taip, kad laukiam kitu nuomoniu. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Hsemera @ 2007 07 26, 09:17)

Papildyta:
Labas rytelis ,
esu lankiusi Sarma Style JAsinskio g  , kirpejos vardas buvo Jurgita
Gavau nemazai geru patarimu , bet kirpima nelabai gera padare blush2.gif
Bet is tikruju  mano plaukai buvo tokie sugadinti po visu tiesinimu ir cheminiu, kad jos bandymas isgelbeti mano plaukucius buvo neblogas . Taigu is sitos puses galiu pasakyti  , kad kirpeja tikrai gera  man ji labai patiko  biggrin.gif
Siaip mastau vel pas ja uzsirasyti 4u.gif

Dekui labai 4u.gif Jau kazkada apie ta Jurgita irgi girdejau neblogu atsiliepimu, tai reikes pameginti. Labai patogi man salono lokacija thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, as jau po vizito pas Kesta. Manau esu patenkinta, pasikeiciau kardinaliai. Aisku, minuseliu atrasciau tikrai, kaip pvz.: isleido su nudazyta kakta, bet cia smulkmena. Sumokejau 170lt. Is kolegiu sulaukiau daug pagyru.Ryte issiplovus galva, labai bijojau, kad nesusitvarkysiu, bet viskas sekesi puikiai,galva atrodo tvarkingai, o to man ir reikia. Manau,kad antra karta sugrisiu pas ji.
Taip, kad laukiam kitu nuomoniu.

......
Labas rytas, norejau paklausti kokio ilgio tavo plaukai ir ka tau dare? nes pas mane plaukai iki liemenuko, tai net nezinau kiek man dazymas ir kirpimas kainuos blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DJD: 26 liepos 2007 - 08:52


......
Labas rytas, norejau paklausti, jei mano plaukai iki liemenuko, kiek man dazymas ir kirpimas kainuos blink.gif
[/quote]



Auuuu...mergaites.....ar nieks neatsilieps? ax.gif
Atsakyti
[quote=DJD,2007 07 26, 11:50]
......
Labas rytas, norejau paklausti, jei mano plaukai iki liemenuko, kiek man dazymas ir kirpimas kainuos blink.gif
[/quote]
Auuuu...mergaites.....ar nieks neatsilieps? ax.gif
[/quote]
Mano plaukai iki peciu, gal truputi zemiau peciu buvo. Manau,kad kirpimas ir dazymas tau kainuo tiek pat kiek ir man.
Atsakyti
[quote=edre,2007 07 26, 11:32]
Auuuu...mergaites.....ar nieks neatsilieps? ax.gif
[/quote]
Mano plaukai iki peciu, gal truputi zemiau peciu buvo. Manau,kad kirpimas ir dazymas tau kainuo tiek pat kiek ir man.
[/quote]



Aciu smile.gif tikiuosi rolleyes.gif
Papildyta:
Labas rytas mergaites Esu uzsirasiusi pas Kesta rugpjucio 11 d., bet tikriausiai negalesiu Gal yra kas nors kas uzsirase pas ji anksciau ir nori (ir aisku gali ) su manim apsikeisti datom?
Atsakyti
I BRILIANTINA Lvovo g. tikrai neikit smile.gif Buvau pas Svetlana. Gera kirpeja apkerpa mane apkerpa taip, kad ir po menesio plaukai graziai krenta, o sitos darbas - nesamone, pasimojavo su zirklem, kirpdama visus plaukus is karto, padraske pries plauka... Kuo toliau, tuo blogiau atrodo. Nors einu kirptis gal kas 3 men (ilgi plaukai), sikart nekantrauju kuo greiciau begti pas kirpeja, nes beformes draiskanos ant galvos atsibodo. O kirpausi pas Svetlana birzelio men.

Tiesa, ji save LANA vadina smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kismet: 26 liepos 2007 - 12:11
QUOTE(DJD @ 2007 07 26, 09:50)

Labas rytas, norejau paklausti kokio ilgio tavo plaukai ir ka tau dare? nes pas mane plaukai iki liemenuko, tai net nezinau kiek man dazymas ir kirpimas kainuos blink.gif

Aš už tokio ilgio plaukų kirpimą ir dažymą sumokėjau irgi 170 Lt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(KVN @ 2007 07 26, 17:56)
Aš už tokio ilgio plaukų kirpimą ir dažymą sumokėjau irgi 170 Lt  mirksiukas.gif



Tikiuosi tai buvo nelabai seniai ir kainos nepasikeite smile.gif
Atsakyti