Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

QUOTE(kastone @ 2007 07 17, 22:13)
mane nerealiai kerpa Joana is "Visunitos"  thumbup.gif




o kokiu mazdaug stiliumi, as megstu tokius chaotiskus crazy kirpimus, gal turit ka parekomenduoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sinutė @ 2007 07 13, 11:51)
Ne tas  doh.gif  Tuo pačiu adresu, "Rimi" tik iš kitos pusės, nuo benzino kolonėlės  smile.gif  "POP SON" (ar tai "Pop Sun"). Už kirpimą ilgų plaukų ir dažyma, atrodo, 2 spalvom sumokėjau 170Lt

O gal kartais telefona turi? 4u.gif Niekur nerandu doh.gif
Atsakyti
nu isgyret cia rimdziu...kas jis per vienas? g.gif kiek pas ji apsikirpt kainuoja?uzsirasyciau kokiam spaliui o iki to dar paauginciau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(eglincia @ 2007 07 20, 00:56)
nu isgyret cia rimdziu...kas jis per vienas?  g.gif  kiek pas ji apsikirpt kainuoja?uzsirasyciau kokiam spaliui  o iki to dar paauginciau lotuliukas.gif

Kai pirmą kartelį ėjau mokėjau 75 litukus,o antrą kartą 70 litukų mirksiukas.gif pabandyk tik pas jį eilės nežmoniškos doh.gif ir būtinai po to atsiliepimus mestelk blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(eglincia @ 2007 07 20, 01:56)
nu isgyret cia rimdziu...kas jis per vienas?  g.gif  kiek pas ji apsikirpt kainuoja?uzsirasyciau kokiam spaliui  o iki to dar paauginciau lotuliukas.gif

siaip tai visa tema apie ji yra prirasyta, nepatingekite pasiskaityti smile.gif
Atsakyti
Sveikutes, na ir man teks isbandyt vilnietiska kirpykla biggrin.gif mat kol kaune gyvenau turejau superine kirpeja, realiai dar ir iki siol pas ja vazinejau (nes su kelione pirmyn-atgal ir kirpimu bei dazymu gaudavosi maziau nei esu girdejusi kiek vilniui nuplesia), o isties gera kirpeja, bet...na kad ir kaip bebutu nevisada pavyksta istaikyt taip, kad kai planuoji vaziout i kauna pas ja vietu butu, tai va ir vaikstau dabar su 5cm (jei nedaugiau) nuaugusiais plaukais doh.gif
Taigis, mano kolege pabuvojo Rutos studijoje pas Bena ir jai labai labai patiko...taigis jau antradieni lekiu ir as pas ji, ziuresma kaip ten bus blush2.gif
gal kas pas ji kerpates, gal daugiau kokiu nuomoniu butu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jolcik @ 2007 07 20, 15:52)
Taigis, mano kolege pabuvojo Rutos studijoje pas Bena ir jai labai labai patiko...taigis jau antradieni lekiu ir as pas ji, ziuresma kaip ten bus blush2.gif
gal kas pas ji kerpates, gal daugiau kokiu nuomoniu butu? ax.gif

Nuomonė gera 4u.gif Mano mamos kolegės pas jį kerpasi ir dažosi, irgi labai patenkintos, tai per jų rekomendacijas ir ėjau. Bet aš tik kirpausi, o be to mano ilgi plaukai tai nieko ypatingo ir daryt nereikia. Bet šiaip dirba tikrai gerai, būtų įdomu kaip ten kiti meistrai g.gif
Atsakyti
Gal zinote kirpeja kuri moketu profesinaliai apkirpti garbanotus palukus?
nes daugelis nesusigaudo kad visgi struktura skiriasi nuo tiesaus plauko ir kuriai uztektu fantazijos ne tik galiukus pakirpti...

dekoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aiste20 @ 2007 07 20, 20:13)
Gal zinote kirpeja kuri moketu profesinaliai apkirpti garbanotus palukus?
nes daugelis nesusigaudo kad visgi struktura skiriasi nuo tiesaus plauko ir kuriai uztektu fantazijos ne tik galiukus pakirpti...

dekoju  4u.gif



Labai garbanotu ilgu plauku nebijo Egle,kirpykla "Prie Seimo" Gedo pr.
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 07 21, 00:02)
Labai garbanotu ilgu plauku nebijo Egle,kirpykla "Prie Seimo" Gedo pr.


O kainos turbūt skanios rolleyes.gif
Atsakyti
skaitot jus kasdien www.delfi.lt ir virsui mirga nuioroda. Nezinai kaip apsirengti ? Klausk stilisto Kesto. ir gauni puslapika http://www.delfi.lt/...php?id=13800320 su labai gerai atrodanciu 25 metu vaikinuku smile.gif nu sakes. as be komentaru.
Atsakyti
QUOTE(4sunny @ 2007 07 20, 18:01)
Nuomonė gera 4u.gif  Mano mamos kolegės pas jį kerpasi ir dažosi, irgi labai patenkintos, tai per jų rekomendacijas ir ėjau. Bet aš tik kirpausi, o be to mano ilgi plaukai tai nieko ypatingo ir daryt nereikia. Bet šiaip dirba tikrai gerai, būtų įdomu kaip ten kiti meistrai g.gif


O kokios pas ji kainytes vaiksto - dazymo ir kirpimo? nes ta drauge kur buvo tai sumokejo 100Lt, bet jai kirpo ir tik tonavo (ar kaip ten vadinasi), tai su dazymu manau daugiau bus, tik va nezinau kiek pasiruosti doh.gif
Atsakyti