Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

QUOTE(lucky_star @ 2007 07 17, 11:04)
noriu ir as pasidalinti patirtimi, paskaicius sia tema buvau radusi info apie toki "Danielos salona" ir gerus atsiliepimus apie kirpeja Jelena. Kadangi ieskojau kur nusidazyt sruogelemis fabuose ir nenorejau ilgai laukti eiles, tai rekomendacija pasitikejau.
Tai va spalvas parinko taip gerai, kad dabar ant mano senos spalvos nesimato isvis jokiu pokyciu! tamsiu sruogeliu idejo taip mazai, kad ju visiskai nesimato, saknys kaip buvo ataugusios taip ir liko (nors prasiau jas uzdazyti)!!! tai supratau, kad 90lt sumokejau uz galvos plovima ir fenavima.. Nusipirkau dabar dazus, teks ir vel paciai dazytis..  wacko.gif
Gal kerpa Jelena ir neblogai, bet apie dazyma sruogelemis nieko nenusimano...

o tu nebandei eiti pas ja ir sakyti kad nematai jokio skirtumo ?
Atsakyti
sveikos,

noriu po gimdymo ir nestumo atsigauti ir save palepinti... gal tiksliau, vel pradeti savimi rupintis. Gal kuri galetu parasyti Rimdziaus kontaktus... kad jau visos isgyret, bandysiu ir as blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(En:) @ 2007 07 17, 12:29)
sveikos,

noriu po gimdymo ir nestumo atsigauti ir save palepinti... gal tiksliau, vel pradeti savimi rupintis. Gal kuri galetu parasyti Rimdziaus kontaktus... kad jau visos isgyret, bandysiu ir as  blush2.gif

Gedimino-9 Grand Figaro salonas ir telepončikas 212-06-91 mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina444 @ 2007 07 17, 12:39)
Gedimino-9 Grand Figaro salonas ir telepončikas 212-06-91  mirksiukas.gif


Pas Rimdziu dabar raso rugsejui doh.gif Oh, my God...as jau dabar su kasom, nors nesioju trumpus plaukus g.gif neuzsirasiau...beje, pries kokius 2-3 metelius buvau Simonoj, pas kazkoki vyruka, na, ceksejimo zirklem buvo labai daug, kirpimo po viena plaukeli taip pat, praleidau gal puse dienos kirpykloj, paplojau tikrai nemazai, o draugu reakcija buvo tokia, tu ka, kirpaisi??? (zodziu, niekas net nepastebejo) blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aisvyde: 17 liepos 2007 - 11:50
QUOTE(Eleina @ 2007 07 17, 13:21)
o tu nebandei eiti pas ja ir sakyti kad nematai jokio skirtumo ?

nebandziau, nes isejau paskutine is kirpyklos 20val, o uz darba ir dazus vis tiek butu reikeje moket. jeigu jau kirpeja pati tokiu dalyku nepamato, tai ka galima isaiskinti..
Atsakyti
QUOTE(Lina444 @ 2007 07 17, 11:39)
Gedimino-9 Grand Figaro salonas ir telepončikas 212-06-91  mirksiukas.gif

aciu paciu 4u.gif
Atsakyti
Anksciau kirpausi Figaro, taciau nuo dazymo tenai - plaukau isslinko siaubingai, tik dabar nustojo... doh.gif Dabar suradau puikia kirpeja Grozio studijoje Dalia (cia Gostauto gatveje) Ir salonas grazus ir kerpa bei dazo super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mereveja @ 2007 07 17, 16:18)
Anksciau kirpausi Figaro, taciau nuo dazymo tenai - plaukau isslinko siaubingai, tik dabar nustojo... doh.gif  Dabar suradau puikia kirpeja Grozio studijoje Dalia (cia Gostauto gatveje) Ir salonas grazus ir kerpa bei dazo super  thumbup.gif

O kokiais dažais figaro salone dažo kad šitaip plaukai išslinko unsure.gif nes aš kaip tik rudenį dažysiuos figaro salone pas Rimdžių šiaip dar nė karto nesu dažiusi bet ryšiuos bet kai parašei kad šitaip su plaukais darosi tai su kokia ten chemija juos dažo blink.gif aš kai buvau kirptis vienai mergai dažė, tai toks bjaurus kvapas nuo dažų sklido grynas amoniakas na gal dar panašu į myžalą biggrin.gif įdomu su kokiais dažais jie dažo g.gif
Atsakyti
Nezinau ar cia kam idomu,bet girdejau,jog Rimdzius neuzilgo iseis is Figaro ir atsidarys savo salona Vokieciu g.,atitinkamai paslaugu kainos gali keistis... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 07 17, 21:55)
Nezinau ar cia kam idomu,bet girdejau,jog Rimdzius neuzilgo iseis is Figaro ir atsidarys savo salona Vokieciu g.,atitinkamai paslaugu kainos gali keistis... ax.gif

Jo girdėjau skaičiau žurnale kad jis ir Agnė žada atidaryti grožio saloną bigsmile.gif Agnė tai ta kur per TV-3 veda TOP-10 ir anksčiau dirbo TV GELBĖTOJAI rolleyes.gif na kas čia žino gal ir kainos didesnės bus kai šitokia klientūra turi doh.gif
Atsakyti
mane nerealiai kerpa Joana is "Visunitos" thumbup.gif
Atsakyti
Na Figaro dazo su Loreal dazais, taciau gal blogai juos maiso ar kazka, nes man po dazymo net reaudona galva budavo...o poto pradejo slinkti labai ir slinko puse metu... verysad.gif Tik dabar atstaciau plaukus, naudodama dzoiko (ar kaip jis rasosi) proceduras, azoto proceduras ir vitaminus... ax.gif
Atsakyti