Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

QUOTE(robertaslt @ 2007 07 15, 20:20)
paloma picaso... kestutis is zurnalu... mantas... ir dar daug tokiu... tut ni mantas a manda ni kestutis a *****/.... naehalo takih s dereven i teper stilistai i prut bliad dojarki kotorye do stiliusa jak do paryzu. jobanye litovcy klumpi nadeli i u nih stilius. nu prosto nuo iki stilius. gyvenimo budo zxunalas. posedis ministerijoje... vy lucse rabotaite a ni sdes posedisy o stiliuse raskatyvaite. posmotrite na etu otstaluju stranu v kotoroi my zyviom?  cto u nas est?  klumpes kankles cepelinai i vedarai....  tak vot ob etom i pisyte.



lotuliukas.gif lotuliukas.gif pralinksminai
Atsakyti
QUOTE(Lina444 @ 2007 07 14, 14:03)
Va čia tai geras  blink.gif  niekada sau šitiek neleisčiau  schmoll.gif  maksimum iki 200 litukų su dažymu ir tai į kokį pusmetį, ir tai daug išeina, o čia 400 niekada  schmoll.gif ir aš norėčiau išgirsti komentarus kurios čia taip piiiiiiiiiigiai kerpasi kokius stebuklus tas kirpėjas padaro  bigsmile.gif  tongue.gif

Aš daug brangių kirpyklų patirties neturiu/ Bet prieš kokius 8-9 metus kirpausi/dažiausi Sugiharos g. Ten gal pusę metų kas mėnesį vaikščiojau, ir visada maždaug normaliai apkirpdavo ir tt (gal uz 200 lt, nebepamenu) o Tada...Suplojau apie 400 lt. ir žliumbiau minimum pusę metų, kol ataugo ir tt. Kai sakiau, kad tokios spalvos/trumpumo ir tt nenoriu, nieks neklausė, darė viską pagal save, gi ekšpertai. blink.gif O aš tuomet tebuvau savimi menkai pasitikinti niolikmetė, pabandyk pasipriešint "stilistų komandai" schmoll.gif Nukirpo trumpai, nudažė ryžai, suvėlė ant galvos 50metės veltinį (tokį iiiilgą išpūstą/suveltą/cementinį čiūbą, nesiderinantį nei prie drabužių, nei prie stiliaus) , kurį iš kart nešiau į tuliką ir kišau po kranu. Ir Po Šito dar registratūroj paaiškėjo, kad kaina Tokia blink.gif Susimokėjau, padėkojau už gerą Pamoką ir daugiau kojos nekėliau į tą vietą schmoll.gif Man liko nuomonė, kad einant pas superbrangius Ekspertus visada yra rizika, kad tavo nuomonę nurašys ir nukirps savaip. Nors gal dabar taip jau nebedaro, kai didesnis kirpyklų pasirinkimas, gal labiau įsiklausoma į kliento nuomonę... g.gif

QUOTE(robertaslt @ 2007 07 15, 20:20)
paloma picaso... kestutis is zurnalu... mantas... ir dar daug tokiu... tut ni mantas a manda ni kestutis a *****/.... naehalo takih s dereven i teper stilistai i prut bliad dojarki kotorye do stiliusa jak do paryzu. jobanye litovcy klumpi nadeli i u nih stilius. nu prosto nuo iki stilius. gyvenimo budo zxunalas. posedis ministerijoje... vy lucse rabotaite a ni sdes posedisy o stiliuse raskatyvaite. posmotrite na etu otstaluju stranu v kotoroi my zyviom?  cto u nas est?  klumpes kankles cepelinai i vedarai....  tak vot ob etom i pisyte.

Abejoju, ar šitą parašęs žmogus gali būti blaivo proto ar stovio biggrin.gif Turbūt ryte net nebeatsiminė, ką keverzojo tongue.gif
Atsakyti
Oj pralinksmino Robertelis lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Jis tikriausiai pats is derevnios atvaziavo, o ne tie, kuriuos jis apkalbineja lotuliukas.gif Kitaip is kur toks zargonas pas ji ? g.gif lotuliukas.gif

Taigi, buvau pas Mariu smile.gif Nesikirpau, tik daziausi smile.gif Spalva isejo nebloga smile.gif Jis bande atitaisyt zala, kuria buvo padariusi mano ankstesne kirpeja, nes plauku saknys buvo tamsesnes, o like plaukai sviesenesi smile.gif Ir visai neblogai jam pavyko tai padaryti bigsmile.gif Kita karta nueisiu apsikirpti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Redgrape @ 2007 07 16, 13:50)
Oj pralinksmino Robertelis  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Jis tikriausiai pats is derevnios atvaziavo, o ne tie, kuriuos jis apkalbineja  lotuliukas.gif Kitaip is kur toks zargonas pas ji ?  g.gif  lotuliukas.gif

Taigi, buvau pas Mariu  smile.gif  Nesikirpau, tik daziausi  smile.gif Spalva isejo nebloga  smile.gif  Jis bande atitaisyt zala, kuria buvo padariusi mano ankstesne kirpeja, nes plauku saknys  buvo tamsesnes, o like plaukai sviesenesi smile.gif Ir visai neblogai jam pavyko tai padaryti  bigsmile.gif  Kita karta nueisiu apsikirpti  smile.gif


tie kuriuos robke paminejo tikrai is direvnios atvaziavo.
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 07 16, 13:26)
tie kuriuos robke paminejo tikrai is direvnios atvaziavo.


Na tai kas, koks skirtumas, ar iš derevnios ar iš stalicos blink.gif

Kiek teko pastebėti studijuojant ir dirbant su žmonėmis iš skirtingų valstybės kampelių, dauguma originalių žmonės kilę iš "derevnios", o štai sostinės žmonės (pati esu iš tokių) dažniausiai nepasižymi dideliu originalumu... blush2.gif

Man dauguma LT "stilistų" nlb patinka (na nuo neutralumo ligi nepatikimo nuotaikos svyruoja), bet aiškinimas "iš derevnios" skamba tikrai juokingai. Prieš pora metų ar šimtmečių, visi mes iš ten atkeliavom doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Snape @ 2007 07 16, 15:40)
Na tai kas, koks skirtumas, ar iš derevnios ar iš stalicos  blink.gif

Kiek teko pastebėti studijuojant ir dirbant su žmonėmis iš skirtingų valstybės kampelių, dauguma originalių žmonės kilę iš "derevnios", o štai sostinės žmonės (pati esu iš tokių) dažniausiai nepasižymi dideliu originalumu... blush2.gif

Man dauguma LT "stilistų" nlb patinka (na nuo neutralumo ligi nepatikimo nuotaikos svyruoja), bet aiškinimas "iš derevnios" skamba tikrai juokingai. Prieš pora metų ar šimtmečių, visi mes iš ten atkeliavom  doh.gif

Kaip protingai pasakyta umn.gif pritariu 100 procentų drinks_cheers.gif Aš esu iš stalicos bet kartais užsimanau pagyvent ir derevnioj lotuliukas.gif derevnia manęs šis žodis negązdina biggrin.gif na mes čia biški ne į temą hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Snape @ 2007 07 16, 15:40)
Na tai kas, koks skirtumas, ar iš derevnios ar iš stalicos  blink.gif

Kiek teko pastebėti studijuojant ir dirbant su žmonėmis iš skirtingų valstybės kampelių, dauguma originalių žmonės kilę iš "derevnios", o štai sostinės žmonės (pati esu iš tokių) dažniausiai nepasižymi dideliu originalumu... blush2.gif

Man dauguma LT "stilistų" nlb patinka (na nuo neutralumo ligi nepatikimo nuotaikos svyruoja), bet aiškinimas "iš derevnios" skamba tikrai juokingai. Prieš pora metų ar šimtmečių, visi mes iš ten atkeliavom  doh.gif



Na esme kad Robke uzpavydejo kad kiti is derevnios atvaziavo ir prasimuse,o jis matyt pats is stalicos ir nesiseka...


Anyway siandien maciau savo mama po Rimdziaus kirpimo,tai thumbup.gif Vienas is graziausiu kirpimu kokius esu macius ant savo mamos galvos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 07 16, 14:26)
tie kuriuos robke paminejo tikrai is direvnios atvaziavo.



Nesvarbu atvaziavo jie is ten ar ne, bet is jo kalbos sprendziant, jis uz juos 100 kartu didesnis kaimietis smile.gif Cia mano nuomone rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2007 07 15, 21:20)
paloma picaso... kestutis is zurnalu... mantas... ir dar daug tokiu... tut ni mantas a manda ni kestutis a *****/.... naehalo takih s dereven i teper stilistai i prut bliad dojarki kotorye do stiliusa jak do paryzu. jobanye litovcy klumpi nadeli i u nih stilius. nu prosto nuo iki stilius. gyvenimo budo zxunalas. posedis ministerijoje... vy lucse rabotaite a ni sdes posedisy o stiliuse raskatyvaite. posmotrite na etu otstaluju stranu v kotoroi my zyviom?  cto u nas est?  klumpes kankles cepelinai i vedarai....  tak vot ob etom i pisyte.

a tai is kur pats busi, ne is Lietuvos? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 07 16, 21:34)
.
Anyway siandien maciau savo mama po Rimdziaus kirpimo,tai thumbup.gif  Vienas is graziausiu kirpimu kokius esu macius ant savo mamos galvos smile.gif

Man irgi jis thumbup.gif jau du kartelius pas jį buvau ir nesigailiu good.gif ir apsistojau ties juo,tik vienas minusas pas jį labai didelės eilės ir kai nueini sutartu laiku reikia dar sėdėt ir laukt tai vienas dalykas mane erzina doh.gif o šiaip thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
merginos, gal kuri dar turit kokiu ispudziu is Silkines bangos? smile.gif galetume pasidalint biggrin.gif ir kokios pas juos kainos butu idomu, uzsirasiau o kainos nepaklausiau biggrin.gif
Atsakyti
noriu ir as pasidalinti patirtimi, paskaicius sia tema buvau radusi info apie toki "Danielos salona" ir gerus atsiliepimus apie kirpeja Jelena. Kadangi ieskojau kur nusidazyt sruogelemis fabuose ir nenorejau ilgai laukti eiles, tai rekomendacija pasitikejau.
Tai va spalvas parinko taip gerai, kad dabar ant mano senos spalvos nesimato isvis jokiu pokyciu! tamsiu sruogeliu idejo taip mazai, kad ju visiskai nesimato, saknys kaip buvo ataugusios taip ir liko (nors prasiau jas uzdazyti)!!! tai supratau, kad 90lt sumokejau uz galvos plovima ir fenavima.. Nusipirkau dabar dazus, teks ir vel paciai dazytis.. wacko.gif
Gal kerpa Jelena ir neblogai, bet apie dazyma sruogelemis nieko nenusimano...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lucky_star: 17 liepos 2007 - 11:06