Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

QUOTE(mmmildut @ 2007 07 12, 11:14)
aš pas jį vakar buvau  mirksiukas.gif  už kirpimą sumokėjau "kaip reikiant", bet išėjau laiminga  wub.gif
po savaitės eisiu dar kartą tam, kad"uždėtų" kaukę ant plaukų ir juos kažkiek atgaivintų, nes tai į kirpimo kainą įeina  mirksiukas.gif  nors šiaip mano plaukai, anot Giuseppe's, visai tinkamai prižiūrimi  rolleyes.gif sakė, kad ir daug baisesnių ševeliūrų  yra matęs
beje, jis visai gerai lietuviškai kalba... pasigirsiu, kad pati su juom itališkai kalbėjau blush2.gif

]

O tikslesne kirpimo kaina butu....? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 07 12, 13:53)
O tikslesne kirpimo kaina butu....? ax.gif

160 LT rolleyes.gif
Atsakyti
O cia daug?
mano kelios pazystamos uz vizita pas kirpeja moka po 400 litu:)
Atsakyti
QUOTE(Gintare Gintarine @ 2007 07 12, 16:01)
O cia daug?
mano kelios pazystamos uz vizita pas kirpeja moka po 400 litu:)

vien tik už kirpimą kaip ir nemažai ax.gif bet pagalvojus, kad dar ir kaukę gauni už tą patį - tai jau ne tokia jau ir didelė ta suma mirksiukas.gif
nemanau, kad daug pas mus tokių, kurios už apsilankymą pas kirpėją po 400 lt gali sau leist palikt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmildut @ 2007 07 12, 12:14)
aš pas jį vakar buvau  mirksiukas.gif  už kirpimą sumokėjau "kaip reikiant", bet išėjau laiminga  wub.gif
po savaitės eisiu dar kartą tam, kad"uždėtų" kaukę ant plaukų ir juos kažkiek atgaivintų, nes tai į kirpimo kainą įeina  mirksiukas.gif  nors šiaip mano plaukai, anot Giuseppe's, visai tinkamai prižiūrimi  rolleyes.gif sakė, kad ir daug baisesnių ševeliūrų  yra matęs
beje, jis visai gerai lietuviškai kalba... pasigirsiu, kad pati su juom itališkai kalbėjau blush2.gif

Gal gali mestelt, jo kontaktus. Noreciau pas ji apsilankyt. Dabar isbandysiu Rimdziaus rankas rolleyes.gif , o paskui gal reiks eit pas Giuseppe's tongue.gif . Ieskau ir ieskau. Ir kaina dar nera baisi.
Papildyta:
pas rimdziu einu liepos 25, gal einanciu ta diena yra???
Atsakyti
Sveikos merginos. Vis pasiskaitinėju Jus ir man Rimdžiaus ranką maga jau kelintas mėnuo išbandyti... juolab, kad norėčiau radikalesnio pasikeitimo.

Gal kas kontaktus jo galėtumėte pašnibždėti?? Būčiau labai dėkinga ir pažadu pasipasakoti po vizito biggrin.gif
Atsakyti
Užsirašiau clap.gif clap.gif clap.gif

eisiu rugpj.ketvirtą.
Labai laukiu. Bet ...oiiii kaip sunku bus tiek laiko plaukų šaknų nedažyti. Neįsivaizduoju, kaip ištvert reiks ohmy.gif
Atsakyti
o as uzsirasiau i "silkine banga" smile.gif tikiuosi pasiseks joms nukirpt, nes jei ne, tai toliau eksperimentuojant galiu visai be plauku likt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2007 07 11, 18:41)
O cia sitas salonas? Kiek kirpimas kainuoja? 4u.gif

NORIMA, UAB filialas
Kalvarijų g. 296 ( RIMI )
5 2773148
Grožio salonas: P.-Š. 10-19 val., S. 10-15 val.


Ne tas doh.gif Tuo pačiu adresu, "Rimi" tik iš kitos pusės, nuo benzino kolonėlės smile.gif "POP SON" (ar tai "Pop Sun"). Už kirpimą ilgų plaukų ir dažyma, atrodo, 2 spalvom sumokėjau 170Lt
Atsakyti
QUOTE(Gintare Gintarine @ 2007 07 12, 17:01)
O cia daug?
mano kelios pazystamos uz vizita pas kirpeja moka po 400 litu:)


o gal galit išduot pas ką jos kerpasi ir kokie jų plaukai? Man kažkaip smalsu koks rezultatas būna rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Veila: 14 liepos 2007 - 12:41
QUOTE(Veila @ 2007 07 14, 13:38)
o gal galit išduot pas ką jos kerpasi ir kokie jų plaukai? Man kažkaip smalsu koks rezultatas būna    rolleyes.gif


Aga man irgi smalsu,koks rezultatas,kokias priemones ten naudoja,kokiom zirklem kerpa.Vistik sakyciau brangu,pati uz kurpima max esu sumokejus 120.Bet kazkaip ir tai pakankamai daug atrodo.
Atsakyti
QUOTE(Gintare Gintarine @ 2007 07 12, 16:01)
O cia daug?
mano kelios pazystamos uz vizita pas kirpeja moka po 400 litu:)

Va čia tai geras blink.gif niekada sau šitiek neleisčiau schmoll.gif maksimum iki 200 litukų su dažymu ir tai į kokį pusmetį, ir tai daug išeina, o čia 400 niekada schmoll.gif ir aš norėčiau išgirsti komentarus kurios čia taip piiiiiiiiiigiai kerpasi kokius stebuklus tas kirpėjas padaro bigsmile.gif tongue.gif
Atsakyti