Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

QUOTE(Matrixgirl @ 2007 06 26, 12:29)
merginos, o kur gerai, bet nelabai brangiai dazo WELLA dazais?


Kalvariju gatvej,Rimi yra tokia kirpykla Pop Sun,tai ten su Wella dazo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2007 06 28, 15:03)
laukiu laukiu atsiliepimu apie "silkine banga"


As kazkada buvau jau rasiusi, kad lankiausi ten ir labai patiko. Tik praeitoj zinutej nurodziau neteisinga kirpejos varda - kirpausi pas Inga, o parasiau pas Jolanta (nors galejau galva duot nukirst, kad tai buvo Jolanta doh.gif). Na bet nesvarbu, siandiena skambinausi ir viska issiaiskinau. As eisiu liepos 10d. pas Inga.
Siaip pati kirpykla labai jauki ir subtili pasirode, be dideles reklamos prisitraukianti nemazai klienturos (salia gyvenau, tai matydavau blush2.gif ).
Nepamenu, kokiais dazais plaukus daze (O.zone, ar kaip ten jie vadinasi unsure.gif ), bet labai suminkstino plauka, ir spalva labai gerai parinko - prasiau artima naturaliai, tai net nesimate, kaip nuauginejo, tik plauku saknys labiau matines buvo lyginant su galais. Visi sampunai ir kt. priemones - vienos firmos. Man nepatinka, kai plaukai plaunami su Keune sampunu, dazomi su Wella dazais, o sukuosena formuojama su Lorealu. Tai va, ten to nera. ax.gif
Vienzo, labai geros, patikimos ir ne itin brangios kirpyklos ispudi paliko 4u.gif

Butu idomu, jei ir kitos pasidalintu nuomone apie sia kirpykla, nes forume jau nekarta klausta buvo apie ja.
Atsakyti
QUOTE(4sunny @ 2007 06 25, 22:39)
Sveikos,
ar teko kam lankytis Rūtos studijoje? Vilnius, Radvilaitės gatvė. Rytoj ten einu blush2.gif


Pavelavau su atsakymu, as vaikstau pas Kristina, man patinka, bet kazkas rase kad nepatiko verysad.gif O tau kaip?
Atsakyti
QUOTE(kismet @ 2007 06 20, 15:08)
Galiu pasidalinti savo ispudziais smile.gif
Kadangi man siuo metu patinka eiti pas skirtingas kirpejas, nuejau ir pas sia, pasiziureti, gal perliukas uzsislepes salone "Briliantinas" dirba smile.gif (nors pavadinimas man subjektyviai sukele neigiamas asociacijas smile.gif
Kirpeja musu "pazinti" pradejo nuo gasdinimu, kad, matyt, mano plaukai labai slenka ir as "tuoj nupliksiu". As ja uztikrinau, kad mano plaukai visa gyvenima buvo ploni, ir tikrai nepastebejau, kad jie kazkaip labai slinktu (na nebuna po nakties ant pagalves ar duse). Pasakiau, kad suprantu, jog pas mane plaukai ne pyragai ir paprasiau atsviezinti sukuosena, jos nuoziura graziai iskarpyti.
Tada paklause "ar jusu plaukai nedazyti". Man sitas kirpeju klausimas yra mirtinas  lotuliukas.gif  Kaip galima neskirti, kad plaukas yra naturalus...
Vietoj to diagnozavo man "atonishka skalpa", kuriam butinas masazas smile.gif Neneigiu, kad gal ir i nauda butu (ir siaip smagu, kai kas galva masazuoja smile.gif ), bet pasiteiravau, kaip tai suderinti su kita problema - plauku riebalavimusi, nes akivaizdu, kad pradejus masazuoti, plaukai prades dar labiau riebaluotis. Pasake, kad "kenteti 2 savaites, o po to viskas praeis".
Patiko:
- kirpejos isvaizda - ryski tokia moteris wink.gif Nesvarbu, kad stilius priesingas manajam (ji trumpai kirpta, asimetriska smarkiai iskarpyta sukuosena);
- svelniai plauna galva, dirba, nedrasko plauku;
- kad teiravosi, kaip as priziuriu plaukus (bet nekiso savo turimu priemoniu), klause, kaip man labiau patinka dziovinti - naturaliai ar su fenu;
- komplimentai biggrin.gif biggrin.gif Pasake, kad mano grazios basutes ir kad atrodau, kaip abituriente (nors mokyklos laikus jau sunkiai atsimenu smile.gif) Sis paskutinis komplimentas visiskai nepagristas, bet tegu giria, ar gaila smile.gif.
Nepatiko:
- nuolatines kalbos "o kai as dirbau Londone", "o kai as buvau kursuose Paryziuj" ir kaip ten buvo gerai (taip ir norisi paklausti, kam tada reikejo grizti i Lietuva smile.gif );
- trumpas vizito laikas. Klientui skiriama pusvalandis, ir man tik isplovus galva jau buvo atejusi kita kliente, kurios eile buvo po manes;
- man dabar pas daugeli kirpeju atrodo, kad jie kerpa zymiai trumpiau, nei anksciau smile.gif Kadangi pirmas 10 min vizito mane gasdino ir plove galva, o pabaigoje apie 10 min dziovino, kirpo tikrai ne daugiau kaip 10 minuciu. Na, buna, kad kirpejos susega plaukus, kerpa po sruoga, ziuri, ar lygiai, o ji tiesiog "apejo" aplink galva zirklemis, ir dar paminejo, kad nukirpusi plaukus tikrai "nelygina". Tik kazkaip keistai padraske zirklemis braukdama pries plauka atskiras sruogas, kaip supratau, kad geriau stovetu (bet truputi gaila mano ir taip plonu plauku smile.gif ). Zodziu, koks sedevras isejo, tokiu ir dziaukis. Rezultatas - suimu plauku sruoga - viskas nukirpta kaip ir vienu ilgiu, bet sen bei ten styro koks 2-3 cm ilgesnis nei bendras ilgis plaukas. Man tai atrodo nekruopstus darbas, nes mano sukuosena nera avangardine...

Na va, issipleciau, buvo idomu isbandyti sia kirpeja, tik gaila, kad dirba taip paskubomis, o paeme maksimalia salono iskaboje nurodyta mot. kirpimo kaina - 40 Lt (uzrasyta nuo 25 iki 40 Lt). Tai kiek tada moka moterys, kuriu trumpiems plaukams reikalingas atidus modelinis kirpimas, o ne siaip pasidarkymas su zirklemis? smile.gif Siaip, aisku, reiktu nueiti kelis kartus, kad susiformuotu geresnis "vaizdas", bet gyvenimas toks trumpas, o kirpeju tiek daug smile.gif

Kol kas zinau viena, pas ja esu ejusi bent 5-6 kartus, kuri tikrai atidziai dirba savo darba. Kodel nebeinu - noriu adrenalino biggrin.gif (bet visiems galiu drasiai rekomenduot).
Paieskos tesiasi smile.gif

Atsakyti
QUOTE(beata_abc @ 2007 06 28, 20:18)
Pavelavau su atsakymu, as vaikstau pas Kristina, man patinka, bet kazkas rase kad nepatiko  verysad.gif O tau kaip?

Aš pas Beną buvau, tik kirpausi, tai visai gerai thumbup.gif O pas Kristiną ilgos eilės? Aš tai beveik tris savaites laukiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(kismet @ 2007 06 20, 15:08)


Kol kas zinau viena, pas ja esu ejusi bent 5-6 kartus, kuri tikrai atidziai dirba savo darba. Kodel nebeinu - noriu adrenalino biggrin.gif (bet visiems galiu drasiai rekomenduot).
Paieskos tesiasi smile.gif

Sveiki.Noreciau suzinoti pas kuri kirpeja lanketes 5-6 kartus. Minejote, kad kruopsciai dirba. Kaip tik tokio ieskau. Dekoju, laukiu atsakymo.
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2007 06 28, 18:11)
As kazkada buvau jau rasiusi, kad lankiausi ten ir labai patiko. Tik praeitoj zinutej nurodziau neteisinga kirpejos varda - kirpausi pas Inga, o parasiau pas Jolanta (nors galejau galva duot nukirst, kad tai buvo Jolanta  doh.gif). Na bet nesvarbu, siandiena skambinausi ir viska issiaiskinau. As eisiu liepos 10d. pas Inga.
Siaip pati kirpykla labai jauki ir subtili pasirode, be dideles reklamos prisitraukianti nemazai klienturos (salia gyvenau, tai matydavau  blush2.gif ).
Nepamenu, kokiais dazais plaukus daze (O.zone, ar kaip ten jie vadinasi  unsure.gif ), bet labai suminkstino plauka, ir spalva labai gerai parinko - prasiau artima naturaliai, tai net nesimate, kaip nuauginejo, tik plauku saknys labiau matines buvo lyginant su galais. Visi sampunai ir kt. priemones - vienos firmos. Man nepatinka, kai plaukai plaunami su Keune sampunu, dazomi su Wella dazais, o sukuosena formuojama su Lorealu. Tai va, ten to nera.  ax.gif
Vienzo, labai geros, patikimos ir ne itin brangios kirpyklos ispudi paliko  4u.gif

Butu idomu, jei ir kitos pasidalintu nuomone apie sia kirpykla, nes forume jau nekarta klausta buvo apie ja.

O kokios apytiksliai kainos kirpimo? blush2.gif Dekoju 4u.gif
Atsakyti
Viena karta uz kirpima+dazyma mokejau 140 Lt., kita syki tik uz kirpima - 45lt. Bet tas buvo pries 1.5metu (kirpau ir daziau) bei pries 1m. (tik kirpau). Nezinau, ar pabrango nuo to laiko, nes po to isvaziavau uzsienin. Bet va griztu atostogom i LT, tai eisiu vel.
Atsakyti
patarkit, kur Vilniuje butu galima pasidaryti sukuosena, na neitin imantria, buciau labai dekinga smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

as buvau Beza namuose, tai man taip patiko, normalus kirpejas, normalios kainos. Zodziu jei norit tai pabandykit ir nueikit, nepasigailesit.
Atsakyti
jau galiu isaskyti savo nuomone apie Silkine banga Zukausko g. - labai patiko aptarnavimas, dazymas ir kirpimas thumbup.gif Dabar mano kirpeja Rima. Rekomenduoju thumbup.gif
Atsakyti
Nejaugi ne vienai neprireike per gyvenimeli pasidaryti sukuosenos,nors sugarbanoti plaukus ar ka kita padaryti, jei teko, tai parasykite, kur tai daretes, busiu labai dekinga wub.gif
Atsakyti