Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

QUOTE(helena @ 2007 06 24, 00:16)
Čia kaip pas kokį stomatologą- baisu... lotuliukas.gif

Taip,man laabai didele kirpeju fobija,tiksliau noriu pasikeisti plauku spalva,bet bijau,kad padarys nesamone ir man netiks verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Paloma:) @ 2007 06 24, 09:31)
Taip,man laabai didele kirpeju fobija,tiksliau noriu pasikeisti plauku spalva,bet bijau,kad padarys nesamone ir man netiks  verysad.gif

O kaip nori keisti?
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2007 06 24, 11:00)
O kaip nori keisti?

Is rudu i medaus arba karameles spalva 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alissa @ 2007 06 22, 21:32)

Arba kur kitur geram salone, bet kad nereiketu labai ilgai laukt?
Kokie atsiliepimai paie Visunita? ir Simonos kirpejus? Simonoj buvau tik pas Ruslana, tai nelabai man

jei i mazaja simona,tai siulau pas Pauliu bigsmile.gif aisku nezinia kiek pas ji teks laukt smile.gif o dar gera is simonos lux,tai Diana,pati savininke,mokytoja tu kirpeju,bet pas aj jau ir kaina atitinkama ir su laiku nezinia... o as kirpausi pas Jurgita sarmoj style jasinsky,tai esu patenkinta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Paloma:) @ 2007 06 24, 11:05)
Is rudu i medaus arba karameles spalva  4u.gif

Tai gal visai įmanoma, juk ne baltų nori biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,
ar teko kam lankytis Rūtos studijoje? Vilnius, Radvilaitės gatvė. Rytoj ten einu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(4sunny @ 2007 06 25, 22:39)
Sveikos,
ar teko kam lankytis Rūtos studijoje? Vilnius, Radvilaitės gatvė. Rytoj ten einu blush2.gif

na ir kaip sekesi g.gif
ten iek maciau, tai vien vyriukai dirba wub.gif
Atsakyti
QUOTE(monikaz @ 2007 06 22, 19:29)
na ka tik is K. Rimdziaus grizau. Yra visokiu ispudziu. Jis charizmatiskas vyras ir jo balsas labai sodrus  ax.gif, jis tikrai nepasikeles, bet tikrai zino savo verte. Man nepatiko, kad reikejo laukt, o mano laiku dar viena mergina buvo uzrasyta. Pradzioje pralaukiau apie 40 min kol jis atejo, po to mane kazkokia mergina paruose dazymui, dar pralaukiau 15 min kol prades dazyt, tada sutepe dazais, aisku vel laukiau (bet cia aisku, kodel  mirksiukas.gif ), po to plove galva kazkokia mergina apie 10 min ir vel laukiau kirpimo apie 15 min... Jei nebutu buve to laukimo, tai buciau sutaupius apie 1,5 val.... Man tai daug! Buvau ruda, esu tokia medaus atspalvio. Sviesi man tinka, sutinku, tik kirpimas vizualiai niekuo nesiskiria nuo kitu kirpeju pas kuriuos buvau. Aisku, tikraja nuomone pasakysiu, kai pirma kart issiplausiu galva ir turesiu susitvarkyt bei kai plaukai ataugines.
Tiesa, uz viska sumokejau 170 lt. Panasiai mokedavau ir kitur.


Taigi taigi, tikiuosi viskas ten pas tave grazu, tiek dabar, tiek isplovus galva, tiek kai ataugines.. 4u.gif As esu patenkinta jau koks pora menesiu, ir plaukai nereikalauja perdidelio demesio nei anksciau, viskas super, ataugineja lab,graziai. O del visokiu ispudziu pabuvus pirma karta pas ji - tai pritariu, uz tokia kaina, varda - jau galetu paisstengti visoms klientems but demesingas, ir elgtis atitinkamai, taip savo reitinga galetu pakelti dar auksciau, taciau cia jau visokie subtilumai, ir jo trukumai.. Bet yra ir privalumu, didziausias ju manau rezultatas, jei klienta jis tenkina 100proc, tai svarbiausia. O beja, kita kart jau galesi lyginti ir rinktis, taip issirinkdama patikimiausia savo plauku stilista mirksiukas.gif
Atsakyti
merginos, o kur gerai, bet nelabai brangiai dazo WELLA dazais?
Atsakyti
Gal zinote kirpyklos siaures miestelyje "Silkines bangos" tel nr? ar tikslu adresiuka, internete nerandu kazkaip g.gif
Atsakyti
2789393
Atsakyti
laukiu laukiu atsiliepimu apie "silkine banga"
Atsakyti