Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

Sveikutes 4u.gif Labai reikia jusu pagalbos rolleyes.gif Prasau, patarkit gera kirpeja Vilniuje, kuri galetu padaryti sventine sukuose, nebrangiai (iki 100lt)... 4u.gif is tikruju tai tiesiog noreciau graziu garbanu, na,kad taip naturaliai subanguotu plaukus, bet nezinau, kur geriausiai kreiptis butu blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(monikaz @ 2007 06 20, 17:00)



Lauksim ispudziu, butinai pasipasakok 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(marmuazele @ 2007 06 22, 15:31)
Lauksim ispudziu, butinai pasipasakok 4u.gif

na ka tik is K. Rimdziaus grizau. Yra visokiu ispudziu. Jis charizmatiskas vyras ir jo balsas labai sodrus ax.gif, jis tikrai nepasikeles, bet tikrai zino savo verte. Man nepatiko, kad reikejo laukt, o mano laiku dar viena mergina buvo uzrasyta. Pradzioje pralaukiau apie 40 min kol jis atejo, po to mane kazkokia mergina paruose dazymui, dar pralaukiau 15 min kol prades dazyt, tada sutepe dazais, aisku vel laukiau (bet cia aisku, kodel mirksiukas.gif ), po to plove galva kazkokia mergina apie 10 min ir vel laukiau kirpimo apie 15 min... Jei nebutu buve to laukimo, tai buciau sutaupius apie 1,5 val.... Man tai daug! Buvau ruda, esu tokia medaus atspalvio. Sviesi man tinka, sutinku, tik kirpimas vizualiai niekuo nesiskiria nuo kitu kirpeju pas kuriuos buvau. Aisku, tikraja nuomone pasakysiu, kai pirma kart issiplausiu galva ir turesiu susitvarkyt bei kai plaukai ataugines.
Tiesa, uz viska sumokejau 170 lt. Panasiai mokedavau ir kitur.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo monikaz: 22 birželio 2007 - 17:30
Nu ir as is Rimdziaus.....man patiko,pas ji tik ir eisiu....
Atsakyti
QUOTE(monikaz @ 2007 06 22, 18:29)
na ka tik is K. Rimdziaus grizau. Yra visokiu ispudziu. Jis charizmatiskas vyras ir jo balsas labai sodrus  ax.gif, jis tikrai nepasikeles, bet tikrai zino savo verte. Man nepatiko, kad reikejo laukt, o mano laiku dar viena mergina buvo uzrasyta. Pradzioje pralaukiau apie 40 min kol jis atejo, po to mane kazkokia mergina paruose dazymui, dar pralaukiau 15 min kol prades dazyt, tada sutepe dazais, aisku vel laukiau (bet cia aisku, kodel  mirksiukas.gif ), po to plove galva kazkokia mergina apie 10 min ir vel laukiau kirpimo apie 15 min... Jei nebutu buve to laukimo, tai buciau sutaupius apie 1,5 val.... Man tai daug! Buvau ruda, esu tokia medaus atspalvio. Sviesi man tinka, sutinku, tik kirpimas vizualiai niekuo nesiskiria nuo kitu kirpeju pas kuriuos buvau. Aisku, tikraja nuomone pasakysiu, kai pirma kart issiplausiu galva ir turesiu susitvarkyt bei kai plaukai ataugines.
Tiesa, uz viska sumokejau 170 lt. Panasiai mokedavau ir kitur.

Pagal tave sprendžiant taip suprantu kad tau nelabau patiko blink.gif na kas liečia dėl laukimo tai jau tikrai ir mane siutas ėmė kai reikėjo laukti kaip tu sakai būtum sutaupius laiką doh.gif man atrodo kad jis labai jau daug pažįstamų turi,nes kai kirpo mane tai vis skamba ir skamba pas jį mobiliakas ir tariasi sau kada ateiti būtent tam žmogui doh.gif o kai paprastas žmogelis ateini tipo tu palauk biški ir psio unsure.gif o kas dėl plaukų spalvos man toks įspūdis pasidarė kad kažkaip visoms jis siūlo šviesią spalvą sako aceit tik ji tau tiktų blink.gif jis berots ir man siūlė tik šviesiai dažytis kad plaukas atrodytų kuo natūraliai,tai sutarėm kad rudenį dažysim biggrin.gif šiaip tai man patiko kaip mane apkirpo,tik visa bėda man pas jį kad neaptarnauja laiku ph34r.gif o dėl kirpėjų nesiginčysiu kad gal ir apkerpa kiti kaip ir jis nežinau bet tiesiog kieikvienas renkamės kirpėjus pagal save victory.gif
Atsakyti
Man prispyre nusikirpt, bet paskambinus, suzinojau, kad pas Rimdziu tik rugpjuti papulciau. Gal kas uzsirase ir negali? Buciau labai labai dekinga ax.gif
Arba kur kitur geram salone, bet kad nereiketu labai ilgai laukt?
Kokie atsiliepimai paie Visunita? ir Simonos kirpejus? Simonoj buvau tik pas Ruslana, tai nelabai man
Atsakyti
QUOTE(Latelle @ 2007 06 22, 21:11)
Nu ir as is Rimdziaus.....man patiko,pas ji tik ir eisiu....

Na va kaip gerai džiaugiuosi kad tau patiko thumbup.gif aš jau trečia savaitė po jo bet atrodau dar labai gražiai,šiaip ir man patiko ir kitą kartą eisiu tik pas jį biggrin.gif tik kai minėjau jau vienas dalykas nepatiko kad neaptarnauja laiku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina444 @ 2007 06 22, 21:26)
Pagal tave sprendžiant taip suprantu kad tau nelabau patiko  blink.gif


na nerasiau, kad nepatiko. tik noriu dar pamatyt, kas bus, kai pati tuos plaukus tvarkysiuos - juk tai svarbiausia. mane visi kirpejai grazia lelyte pavercia, bet kai issiplaunu ir pati susitvarkau plaukus ir kart pasimato, kad geras, o kas nelabai.
O del sviesios plauku spalvos - jis siule, nes vasara. O as labai ir nesipriesinau ax.gif , nes esu buvusi sviesi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo monikaz: 22 birželio 2007 - 20:39
[quote=monikaz,2007 06 22, 21:38]
mane visi kirpejai grazia lelyte pavercia, bet kai issiplaunu ir pati susitvarkau plaukus ir kart pasimato, kad geras, o kas nelabai.

Tai ši problema visiems manau yra biggrin.gif aš irgi kai po Rimdžiaus išsiploviau galvą atrodžiau kaip čiučela egypt.gif ko tik nedariau tiems plaukams kad būtų tiesūs vienu žodžiu kad gražiai kristų ir nieko nepadariau doh.gif bet jau kaip ploviau galvą pakartotinai tai džiovinausi plaukus su fenu laižydama rankomis vis tiesiai per plauką ir pavyko man pasidaryti taip kaip ir išėjus buvau ką tik iš Rimdžiaus good.gif juk jis taip ir džiovino tik jis su feninėm šukom,plaukams žinau kad fenas kenkia bet kolkas kol ataugs tai žadu taip daryti lotuliukas.gif na sėkmės tikiuosi atrodysi gražiai ilgą laiką mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina444: 22 birželio 2007 - 20:54
O as uzsirasiau i Salon+ Akropolyje,laaaaaaabai bijau eiti,bet gal viskas gerai gausis ...
Atsakyti
nu kaip sekasi? as jau nebekirpejas, dirbu gan neidomu darba bet nieko tai laikina. taip pasiilgau, tai gatveje kartais nori kokia merga apkirpt ar trulike . o kaip jus visos ten stovit eileje pas kestuti is zurnalo?
Atsakyti
QUOTE(Paloma:) @ 2007 06 23, 17:18)
O as uzsirasiau i Salon+ Akropolyje,laaaaaaabai bijau eiti,bet gal viskas gerai gausis ...

Čia kaip pas kokį stomatologą- baisu... lotuliukas.gif
Atsakyti