Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

ketvirtad einu pas Rimdziu....papasakosiu
Atsakyti
merginos, gal galit ka pasakyti apir kirpykla Silkine banga - Zukausko g.? 4u.gif
uzsirasiau liepos 2 d. dazymui, nes gyvenu visai salia... biggrin.gif
Atsakyti
Forum palace kirpykla geriausia kokią atradau per 10 metų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitute32 @ 2007 06 19, 15:10)
Forum palace kirpykla geriausia kokią atradau per 10 metų  biggrin.gif


kokios ten kainos?
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2007 06 19, 09:36)
Mano plaukai irgi garbanoti, tai siule daryti "slapiu plauku efekta", visai nieko atrode. Tik, aisku, issileido po pirmo plovimo, o pati daryti neturiu laiko. ax.gif


O su kuo daryti šlapių plaukų efektą? Želė, putos? Kiek žiūrėjau parduotuvėse putų, visos daro volume blink.gif , o man to nereikia... Ir kiekvieną dieną reiktų tept? Tai kiekvieną dieną ir galvą plaut biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Latelle @ 2007 06 19, 10:37)
ketvirtad einu pas Rimdziu....papasakosiu


as einu penktadieni. Gal galit kuri, kuri pas Rimdziu lankotes, parasyt bent apytikslias kirpimo ir dazymo kainas. Kad zinociau, kiek pinigu turet, kad paskui nebutu staigmenos blink.gif
Dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(monikaz @ 2007 06 19, 19:22)
as einu penktadieni. Gal galit kuri, kuri pas Rimdziu lankotes, parasyt bent apytikslias kirpimo ir dazymo kainas. Kad zinociau, kiek pinigu turet, kad paskui nebutu staigmenos  blink.gif
Dekui 4u.gif


kirpimas tai 70lt
Atsakyti
QUOTE(monikaz @ 2007 06 19, 19:22)
as einu penktadieni. Gal galit kuri, kuri pas Rimdziu lankotes, parasyt bent apytikslias kirpimo ir dazymo kainas. Kad zinociau, kiek pinigu turet, kad paskui nebutu staigmenos  blink.gif
Dekui 4u.gif


200lt turek, tai uzteks, ir dar su graza turetum pareit rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2007 06 19, 11:43)
merginos, gal galit ka pasakyti apir kirpykla Silkine banga - Zukausko g.?  4u.gif
uzsirasiau liepos 2 d. dazymui, nes gyvenu visai salia... biggrin.gif


Tikrai, pasidalinkit savo patirtim mirksiukas.gif aš irgi planuoju ten nukeliauti, nes noriu išbandyti Milk-schake dažus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(s@gute @ 2007 06 19, 17:42)
O su kuo daryti šlapių plaukų efektą? Želė, putos? Kiek žiūrėjau parduotuvėse putų, visos daro volume  blink.gif , o man to nereikia... Ir kiekvieną dieną reiktų tept? Tai kiekvieną dieną ir galvą plaut  biggrin.gif


Yra speciali plauku zele. Ant pakuotes yra nurodyta, kad ji daro slapiu plaiku efekta. Bet siaip tai jo, reikia kasdien tvarkyti. As buvau opasidariusi gimtadienio sukuosena. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(***Paulina*** @ 2007 05 22, 12:47)
Siandien pirma karta buvau pas nauja kirpeja. Likau labai patenkinta - dirba be galo profesionaliai, pati pasiulo ir spalva, ir del kirpimo pataria. Nekisa savo priemoniu pirkti, labai maloniai bendrauja. Zodziu, tikrai nenusivyliau - kirpeja Lana, dirba Lvovo gatveje smile.gif


Galiu pasidalinti savo ispudziais smile.gif
Kadangi man siuo metu patinka eiti pas skirtingas kirpejas, nuejau ir pas sia, pasiziureti, gal perliukas uzsislepes salone "Briliantinas" dirba smile.gif (nors pavadinimas man subjektyviai sukele neigiamas asociacijas smile.gif
Kirpeja musu "pazinti" pradejo nuo gasdinimu, kad, matyt, mano plaukai labai slenka ir as "tuoj nupliksiu". As ja uztikrinau, kad mano plaukai visa gyvenima buvo ploni, ir tikrai nepastebejau, kad jie kazkaip labai slinktu (na nebuna po nakties ant pagalves ar duse). Pasakiau, kad suprantu, jog pas mane plaukai ne pyragai ir paprasiau atsviezinti sukuosena, jos nuoziura graziai iskarpyti.
Tada paklause "ar jusu plaukai nedazyti". Man sitas kirpeju klausimas yra mirtinas lotuliukas.gif Kaip galima neskirti, kad plaukas yra naturalus...
Vietoj to diagnozavo man "atonishka skalpa", kuriam butinas masazas smile.gif Neneigiu, kad gal ir i nauda butu (ir siaip smagu, kai kas galva masazuoja smile.gif ), bet pasiteiravau, kaip tai suderinti su kita problema - plauku riebalavimusi, nes akivaizdu, kad pradejus masazuoti, plaukai prades dar labiau riebaluotis. Pasake, kad "kenteti 2 savaites, o po to viskas praeis".
Patiko:
- kirpejos isvaizda - ryski tokia moteris wink.gif Nesvarbu, kad stilius priesingas manajam (ji trumpai kirpta, asimetriska smarkiai iskarpyta sukuosena);
- svelniai plauna galva, dirba, nedrasko plauku;
- kad teiravosi, kaip as priziuriu plaukus (bet nekiso savo turimu priemoniu), klause, kaip man labiau patinka dziovinti - naturaliai ar su fenu;
- komplimentai biggrin.gif biggrin.gif Pasake, kad mano grazios basutes ir kad atrodau, kaip abituriente (nors mokyklos laikus jau sunkiai atsimenu smile.gif) Sis paskutinis komplimentas visiskai nepagristas, bet tegu giria, ar gaila smile.gif.
Nepatiko:
- nuolatines kalbos "o kai as dirbau Londone", "o kai as buvau kursuose Paryziuj" ir kaip ten buvo gerai (taip ir norisi paklausti, kam tada reikejo grizti i Lietuva smile.gif );
- trumpas vizito laikas. Klientui skiriama pusvalandis, ir man tik isplovus galva jau buvo atejusi kita kliente, kurios eile buvo po manes;
- man dabar pas daugeli kirpeju atrodo, kad jie kerpa zymiai trumpiau, nei anksciau smile.gif Kadangi pirmas 10 min vizito mane gasdino ir plove galva, o pabaigoje apie 10 min dziovino, kirpo tikrai ne daugiau kaip 10 minuciu. Na, buna, kad kirpejos susega plaukus, kerpa po sruoga, ziuri, ar lygiai, o ji tiesiog "apejo" aplink galva zirklemis, ir dar paminejo, kad nukirpusi plaukus tikrai "nelygina". Tik kazkaip keistai padraske zirklemis braukdama pries plauka atskiras sruogas, kaip supratau, kad geriau stovetu (bet truputi gaila mano ir taip plonu plauku smile.gif ). Zodziu, koks sedevras isejo, tokiu ir dziaukis. Rezultatas - suimu plauku sruoga - viskas nukirpta kaip ir vienu ilgiu, bet sen bei ten styro koks 2-3 cm ilgesnis nei bendras ilgis plaukas. Man tai atrodo nekruopstus darbas, nes mano sukuosena nera avangardine...

Na va, issipleciau, buvo idomu isbandyti sia kirpeja, tik gaila, kad dirba taip paskubomis, o paeme maksimalia salono iskaboje nurodyta mot. kirpimo kaina - 40 Lt (uzrasyta nuo 25 iki 40 Lt). Tai kiek tada moka moterys, kuriu trumpiems plaukams reikalingas atidus modelinis kirpimas, o ne siaip pasidarkymas su zirklemis? smile.gif Siaip, aisku, reiktu nueiti kelis kartus, kad susiformuotu geresnis "vaizdas", bet gyvenimas toks trumpas, o kirpeju tiek daug smile.gif

Kol kas zinau viena, pas ja esu ejusi bent 5-6 kartus, kuri tikrai atidziai dirba savo darba. Kodel nebeinu - noriu adrenalino biggrin.gif (bet visiems galiu drasiai rekomenduot).
Paieskos tesiasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(marmuazele @ 2007 06 20, 12:40)
200lt turek, tai uzteks,  ir dar su graza turetum pareit  rolleyes.gif


dekui! 4u.gif
Atsakyti