Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

Lyg ir ne Orinta buvo g.gif Iš tikrųjų tai neatsimenu vardo, bet, kad kojos ten daugiau nekelsiu tai tikrai!!!
Atsakyti
Pasiskaiciau ir dabar bijosiu eiti i akropolio Salon+ ,gal jie visi vienodi blink.gif
Atsakyti
Na stai ir as pasigrazinau pries savo jubilieju. Kirpausi ir daziausi salone"Daniela" Laisves pr. Pas kirpeje Jelena. Atrodau thumbup.gif . Mokejau 133 Lt. Taip gerai mane aptarnavo pirma karta.
Atsakyti
Gal galėtumėt kuri parekomenduoti gerą kirpėją Kamviloj (Viršuliškių g.)? Būčiau l. dėkinga 4u.gif Vis blaškausi tarp kirpėjų, tinkamos nerandu sad.gif O Kamvila man pagal vietą būtų l. patogu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2007 06 15, 14:59)
Na stai ir as pasigrazinau pries savo jubilieju. Kirpausi ir daziausi salone"Daniela" Laisves pr. Pas kirpeje Jelena. Atrodau  thumbup.gif . Mokejau 133 Lt. Taip gerai mane aptarnavo pirma karta.



o kur tiksliau si kirpykla yra?
Atsakyti
Gal kas buvote Senamiescio grozio salone?
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Gal kas gali suteikti info apie toki kirpeja Neriju?..Jis Londone turi dvi kirpyklas, kai grysta i Vilniu, kerpa individualiai. Susipazinome internetu, jis pasisiule pakeisti man stiliu, bet dabar renku info apie ji.
Atsakyti
QUOTE(rutt @ 2007 06 12, 06:49)
*lavista*, ir kiek moki už dažymą sruogelėm?  g.gif


paskutini karta uz kirpima, saknu dazyma ir sruogeles mokejau 190 lt. smile.gif
Atsakyti
O garbanotų ir banguotų plaukų savininkės, kur kerpatės? Atsibodo rišt plaukus, noriu, kad mano plaukams kas nors parinktų tinkamą kirpimą verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jutata @ 2007 06 15, 18:28)
Sveikutes  4u.gif  Gal kas gali suteikti info apie toki kirpeja Neriju?..Jis Londone turi dvi kirpyklas, kai grysta i Vilniu, kerpa individualiai. Susipazinome internetu, jis pasisiule pakeisti man stiliu, bet dabar renku info apie ji.


prie manes irgi buvo prisikabines su tokiais siulymais. kazkaip nepatikimas man jis pasirode schmoll.gif jau kad prisigyre, koks jis krutas, kokios pas ji klientes, kiek siaip pas ji kirpimas kainuoja blink.gif o jau kad pradejo mane ikalbineti visiskai kardinaliai pasikeisti ir peikti mano dabartine sukuosena, kuria as siaip visiskai patenkinta doh.gif nei noriu kazka savo sukuosenoje keisti, nei ka. ir dar tipo apkirptu nachaliavai blink.gif galbut sitas dalykas ir vilioja paneles?
kaip suprantu, jis prie daug ko taip kabinejasi g.gif gal iesko bandomuju triusiu? nezinau as tikruju jo tikslu schmoll.gif nenoriu prasideti su tokiais neaiskiais tipais. pasiunciau ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(Paloma:) @ 2007 06 14, 17:53)
Pasiskaiciau ir dabar bijosiu eiti i akropolio Salon+ ,gal jie visi vienodi  blink.gif


Taigi taigi, as ten likau nepatenkinta uz 150 Lt blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 06 15, 15:23)
o kur tiksliau si kirpykla yra?


Ji yra netoli prekybos centro "MAXIMA". Isejus pro Pasilaiciu isejima, reikia eti tiesiai: po desinei bus autosalonas. Po kairiai avalynes parduotuve ir salonas "Daniela" su zalia iskaba. http://www.danielossalonas.lt

Papildyta:
QUOTE(s@gute @ 2007 06 17, 10:07)
O garbanotų ir banguotų plaukų savininkės, kur kerpatės? Atsibodo rišt plaukus, noriu, kad mano plaukams kas nors parinktų tinkamą kirpimą  verysad.gif


Mano plaukai irgi garbanoti, tai siule daryti "slapiu plauku efekta", visai nieko atrode. Tik, aisku, issileido po pirmo plovimo, o pati daryti neturiu laiko. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vasara: 19 birželio 2007 - 21:29