Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

Aš dėl Mariaus iš Sarma Style. Kirpausi pas jį tik vienąkart. Nieko labai nei gero, nei blogo negaliu pasakyt. Lyg ir normaliai tada apkirpo, bet tam pačiam salone (anksčiau jis vadinosi Femina Bona), dirbo toks Andrius, pas jį daug kartų kirpausi, tik jo dėka atsiauginau plaukus. Tai kiek tekdavo stebėti Marių, nes jie dirba šalia, tai daugiausiai blondinės ilgaplaukės pas jį gražindavosi wub.gif Tai gal ir neblogai vyrukas dirba, gal labiau su blondinėm specializuojasi, mano draugė (irgi blondinė) pas jį dažėsi ir kirposi, tai nepasakyčiau kad kažkas labai jau super ten. O dėl Andriaus gailiuosi, jis pakeitė saloną, rašė man, kaip pastoviai klientei žinutes, bet aš kažkaip nutariau, kad gal geresnį kirpėją rasiu ir nėjau daugiau pas jį. Taigi dabar blaškausi, neturėdama pastovaus kirpėjo, dažausi vienam salone, kerpuosi vis kitam doh.gif , bet pati kalta, dabar kažkaip nepatogu vėl eiti pas jį cry.gif
Atsakyti
QUOTE(beata_abc @ 2007 06 04, 21:48)
As buvau, man nepatiko. Mano plaukai gan ploni, o ji dar juos isplonino, tai susitvarkyi negalejau, o tas isploninmas dar ir veldavosi, nugaroj atrde kad tik trys plaukai ir tie susivele. Vienu zodziu man nepasiseke  doh.gif . Pavaiksciojau tokia baisi visa men. nuejau pas savo sena kirepja i Rutos studija (Kristina), tai teko mano ilgokus plaukus( iki puses nugaros) jai nukirpti auksciau peciu, kad isgauti normalu kirpima.
Bet daziausi pas Irma, tai sviesia spalva isgavo graziai.


Jau apsilankiau pas ja, bet daugiau negrisiu ten schmoll.gif Spalva "be rysio" ishgavo....zinoma, gal cia mano plaukuciai kalti, bet kazkaip "neprilipo" man sita kirpeja ......
Atsakyti
na mano plaukai ne šviesūs tad matyt buvau išimtis. o šukuosena tai tip top kaip tij foto kur keliais psl anksčiau įdėjau. dar vis negaliu prie savčs naujos priprast biggrin.gif

o kalbant kad kažkada kirpo vienaip ar kitaip manyčiau netikslinga schmoll.gif nes kirpėjas nuolat tobulėja ir atranda vis kažką naujo. o be to aš nenorėjau super duper kažko tik norėjau kad mane nukirptų taip kad ir kitą rytą išlipus iš lovos atrodyčiau normoj, o ne taip kad nežinočiau ką su tais plaukais daryt.

dėl patekimo tai tokių eilių kaip pas rimdžių nėra biggrin.gif

nors šiaip apie jį skaičiau ne tik šiame forume ir visų atsiliepimai buvo thumb_yello.gif tai vat. žodžiu nieko nereklamuoju a tai kaip pradėsit eit tai jau ir užsirašinėt teks prieš mėnesį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ALEXS @ 2007 06 05, 01:49)
gal kas norit pas Rimdžiu-0621 g.gif

As as labai noriu clap.gif Rasiau jau anksciau i az, be negavau atsakymo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(litle_angel @ 2007 06 06, 22:17)

o kalbant kad kažkada kirpo vienaip ar kitaip manyčiau netikslinga schmoll.gif  nes kirpėjas nuolat tobulėja ir atranda vis kažką naujo. o be to aš nenorėjau super duper kažko tik norėjau kad mane nukirptų taip kad ir kitą rytą išlipus iš lovos atrodyčiau normoj, o ne taip kad nežinočiau ką su tais plaukais daryt.



Ši tema tam ir skirta, kad pasidalinti įspūdžiais apie kirpėjus. Nerašiau nieko nei labai blogai apie jį, nei labai gerai. Tiesiog parašiau, kaip apkirpo mane (normaliai) ir draugę. Draugei, beje, nepatiko schmoll.gif Po mėnesio kirposi Simonoj. Nesakė, kad apkirpo blogai, bet gal ji pati nepaaiškino tinkamai, ko nori, o pati kadangi nuotrauką nusinešei, tai buvo daug paprasčiau kirpėjui suprasti, kokio kirpimo pati norėtum. Neginčyju, kad daug kas priklauso nuo meistro profesionalumo. Džiaugiuosi, kad pati rezultatu esi patenkinta, aš kol kas dar neradau savo kirpėjo ... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Renačiukas @ 2007 06 07, 17:03)
Ši tema tam ir skirta, kad pasidalinti įspūdžiais apie kirpėjus. Nerašiau nieko nei labai blogai apie jį, nei labai gerai. Tiesiog parašiau, kaip apkirpo mane (normaliai) ir draugę. Draugei, beje, nepatiko  schmoll.gif Po mėnesio kirposi Simonoj. Nesakė, kad apkirpo blogai, bet gal ji pati nepaaiškino tinkamai, ko nori, o pati kadangi nuotrauką nusinešei, tai buvo daug paprasčiau kirpėjui suprasti, kokio kirpimo pati norėtum. Neginčyju, kad daug kas priklauso nuo meistro profesionalumo. Džiaugiuosi, kad pati rezultatu esi patenkinta, aš kol kas dar neradau savo kirpėjo ...  verysad.gif

O kaip draugei "Simonoj" patiko? bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
O gal kam teko lankytis ar ka nors girdeti apie "Simona Lux" Juozapaviciaus gatveje?
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2007 06 07, 19:36)
O kaip draugei "Simonoj" patiko?  bigsmile.gif  4u.gif


Patiko. Dabar tik ten dažosi ir kerpasi pastoviai. Kirpimas tai pas ją tikrai super, labai stilingas doh.gif Moka už kirpimą ir dažymą 220 Lt. Tiksliai pas ką kerpasi nežinau, žinau tik kad Simonoj Pašilaičiuose.
Atsakyti
Gal kas po ranka turit salono kur dirba Rimdzius tel? Neatsimenu kada pas ji uzsirasiau.....
Atsakyti
QUOTE(Latelle @ 2007 06 08, 12:37)
Gal kas po ranka turit salono kur dirba Rimdzius tel? Neatsimenu kada pas ji uzsirasiau.....


852120691 atrodo
Atsakyti
QUOTE(Renačiukas @ 2007 06 07, 16:03)
Džiaugiuosi, kad pati rezultatu esi patenkinta, aš kol kas dar neradau savo kirpėjo ...  verysad.gif




oi renačiuk žinotum kiek aš metų kirpėjo ieškojau. būdavo ir fotkes nešdavau ir aiškindavau, o kaip nukirpdavo tai nors su maišu vaikščiok. doh.gif
paskutinį kart kai buvau pas kirpėją prieš du metus ir turėjau tokius plaukus kaip dabar tik dar nedažytus, bet ilgio iki pusės nugaros ir paprašiau tiesiog šiek tiek iškarpyt tai išėjau su karė iki ausu galiukų blink.gif nei susirišt nei ką. sakysit ko nesakei nieko,. o va kad nelabai mačiau. nes buvau tam buržua kur veidrodžiai mažiukai ir kai kėdę pareguliuoja tai savęs ir nebematai. pamenu tik kai apsuko kėdę ir pamačiau didžiausią kūvą plaukų supratau kad jau amen ir kažkas jau ne taip. blink.gif na bet gerai kad atrodžiau normaliai ir tai tiesiog per du metus atsiauginau.
maniškis iki šiol lankėsi gateneau salone tai pradžioj kirpo gerai o po to kirpėja daugiau pliurpdavo nei kirpdavo tai kuo tuoliau tuo vis blogiau nukirpdavo.

aš gal būiau nieko prieš ir pas rimdžių nueit, bet laukt vos ne du mėnesius eilės tai man kažkokia nesąmonė. o jei man staigiai ir nelauktai reikia į kokį balių važiuot ir reik šukuoseną pasidaryt, tai ką tada ?

Atsakyti
QUOTE(Renačiukas @ 2007 06 08, 08:34)
Patiko. Dabar tik ten dažosi ir kerpasi pastoviai. Kirpimas tai pas ją tikrai super, labai stilingas  doh.gif Moka už kirpimą ir dažymą 220 Lt. Tiksliai pas ką kerpasi nežinau, žinau tik kad Simonoj Pašilaičiuose.


Okurioje vietoje yra Simona Pasilaiciuose. As kaip tik gyvenu siame rajone. Tiesa, po savaites kirpsiuosi ir dazysiuosi Danieloj, bet jei ka butu gera zinoti ir kita gera kirpykla. g.gif
Atsakyti