Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

QUOTE(Lina444 @ 2007 03 16, 18:49)
Pas Rimdžių didžiausia problema užsirašymai bet išvada galima būtų daryti kad geras kirpėjas  thumbup.gif  jei tokios yra eilės, na kainos pas jį gal kiek  ir išpūstos  blink.gif  jie labai daug investuoja į grand figaro reklamą bet matosi kad reklamavimas yra vaisingas  bigsmile.gif  kai tokios eilės o gal tiesiog ir ima kad yra geras kirpėjas kaip stilistas dizaineris  assa.gif


pas ji nebuvau ir nemaciau jo darbu, bet jei jis toks uzimtas darbu, tai pas ji yra konvejeris, gal visas kerpa bile kirpti g.gif cia tik mano nuomone 4u.gif

kiek laksciau po salonus ir mokejau uz galiuku pakirpyma arba uz plauku nuzarinima min 70lt, tai paskiau sau uzteks, einu pas savo sena kirpeja, kuris pazista mano plaukus, mano gyvenimo buda ir visada padaro taip kaip man tinka ir patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(edre @ 2007 03 22, 14:02)
Nu manau Rimdzius tikrai ne vienintelis geras stilistas Vilniuj, pasiskaityk tema ir rasi daug puikiu stilistu  mirksiukas.gif , o lauksiu iki birzelio todel, kad esu ne ka seniai nusikirpus, tai man birzeli bus kaip tik. As jau kaip tik pas ji ir uzsirasiau, nors dar nelabai norejo birzeliui rasyt. biggrin.gif


nieko sau, o tai taip greit pildosi tas jo tvarkarastis? mastau.gif juk pries kokia gera savaite skambinau tai tik geguzes pradziai uzrasinejo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(marmuazele @ 2007 03 22, 14:26)
nieko sau, o tai taip greit pildosi tas jo tvarkarastis?  mastau.gif  juk pries kokia gera savaite skambinau tai tik  geguzes pradziai uzrasinejo  bigsmile.gif

Tai ir mane ir norejo rasyt geguzes menesiui, bet as paprasiau birzeliui, nes man bus dar ankstoka. Kol kas pas ji raso geguzei dar 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(edre @ 2007 03 22, 15:11)
Tai ir mane ir norejo rasyt geguzes menesiui, bet as paprasiau birzeliui, nes man bus dar ankstoka. Kol kas pas ji raso geguzei dar  4u.gif



aaa , jau buvau kiek issigandus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vivienne @ 2007 03 22, 02:27)
SOS!

pameciau savo kirpeja Andi. anksciau jis dirbo "Visunitoj" (Reval Lietuvoj), o dabar, kiek girdejau, kazkokiam salone senamiestyj...

Jei kuri girdejot kur dabar dirba Andis - didziulis prasymas pasidalinti ir su manimi smile.gif buciau ziauriai dekinga:)
Andis dirba "Royal Delight"Stikliai SPA.Dominikonu g.13 tel.852111564.
Sis salonas The Best in Vilnius city
Atsakyti
as vaikstau i stiklius"royal delight".Ten puikus meistrai dirba.Labai grazu ten.Kainos aukstos,bet yra uz ka moketi.Kirpimas nuo 100iki 150,dazymas 120-400lt.Bandziau pas visus meistrus tvarkytis plaukus-VISI COOL!!!Beje ten dirba ir viena garsiausiu kosmetologiu-gyd.Simkiene.As manau,kad reiketu visoms nors viena karta ten apsilankyti.Tada pamatytumet kaip turi dirbti ir aptarnauti klientus tikri savo amato meistrai....... smile.gif
Atsakyti
Gal kada ir pabandysim
Atsakyti
QUOTE(sdl @ 2007 03 26, 14:06)
as vaikstau i stiklius"royal delight".Ten puikus meistrai dirba.Labai grazu ten.Kainos aukstos,bet yra uz ka moketi.Kirpimas nuo 100iki 150,dazymas 120-400lt.Bandziau pas visus meistrus tvarkytis plaukus-VISI COOL!!!Beje  ten dirba ir viena garsiausiu kosmetologiu-gyd.Simkiene.As manau,kad reiketu visoms nors viena karta ten apsilankyti.Tada pamatytumet kaip turi dirbti ir aptarnauti klientus tikri savo amato meistrai....... smile.gif



Taip merginos, varom kirptis ir dažytis už 500 Lt ir mirksiukas.gif Ir tiek kas mėnesį palikti kirpėjui... Pabandytų blogai aptarnauti ph34r.gif
Dar pas kosmetologę tiek pat paliksim.... O kur dar sporto klubai... biggrin.gif

Vivienne, ar Andžio paslaugos ir anksčiau tiek pat kainavo, ar ta kaina pakilo kai persikėlė į prestižinį salona?

Tikrai kada pabandysim drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ferrari: 26 kovo 2007 - 21:46
drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sdl @ 2007 03 26, 16:06)
as vaikstau i stiklius"royal delight".Ten puikus meistrai dirba.Labai grazu ten.Kainos aukstos,bet yra uz ka moketi.Kirpimas nuo 100iki 150,dazymas 120-400lt.Bandziau pas visus meistrus tvarkytis plaukus-VISI COOL!!!Beje  ten dirba ir viena garsiausiu kosmetologiu-gyd.Simkiene.As manau,kad reiketu visoms nors viena karta ten apsilankyti.Tada pamatytumet kaip turi dirbti ir aptarnauti klientus tikri savo amato meistrai....... smile.gif


Aha, biski ziauroka cia su kainom, niu jau ribu ziuriu visia nebera.. o kosmetologes paslaugos kiek kastuoja, na jei uz viena karta (nors kazi ar to vieno uztenka) g.gif
Atsakyti
Gal kas buvot Elzbietos salone Konstitucijos prospekte arba kirpykloje, esancioje VCUP'e? ax.gif
Atsakyti
Man arčiausiai namų būtų Grožio salonas Žukausko g. kur prie Banginio, gal kas gali rekomenduoti kas ten gerai pašviesintų sruogelėmis tamsius plaukus? 4u.gif
Gal Robertuk žinai ką nors apie čia dirbančias kirpėjas? Papletkink biggrin.gif
Atsakyti