Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

Merginos, o kuriam salone Rimdzius dirba? Duokit kas nors kontaktu, prasau, uz menesiuko kokio nulekciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alissa @ 2007 06 04, 03:28)
Merginos, o kuriam salone Rimdzius dirba? Duokit kas nors kontaktu, prasau, uz menesiuko kokio nulekciau smile.gif

Gali pažiūrėti čia http://www.figaro.lt/salonai.html telefonas liko tas pats tik jie dabar persikraustė į kitas patalpas tai yra Gedimino 9 taipogi trečias aukštas ir taip ir vadinasi Grand figaro salonas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(monikaz @ 2007 06 01, 23:06)
labai laukiu, kada galesiu isbandyt ta jusu isgirtaji kirpeja!  tongue.gif

Isbandysi ir butinai parasyk, nes galvoju kada man uzsirasyt dabar mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2007 06 03, 15:00)
uh. vis tas pats apie ta pati.  gerai kad nors zurnalu as neskaitau ir teliko neziuriu.  gal jau ir kiekvienam zurnale  ir laidoj tas kestutis. a boboms to tik ir reikia, apkirpk kaip prunskiene... apkirpk kaip paksiene.. ir dar ateis visas burys dimu bilanu.  va geriu aluti ir nezinau net ka rasyt.  degraduoja musu tautieciai. o jau kirpejos lietuviskos tai kosmaras.  visa men pabuvojau seminaruse o dar keli laukia tai net geda uz musu kirpejas. as net nesuprantu , gal laikas sustojo? kaip buvo rozines blondines taip ir liko... ir dar keli bilanai.  geda tiesiok ziureti kas diktuoja madas lietuvoje.

Tai jauciu tu esi dabar kieciausiai Lietuvoje? g.gif Net visa menesi seminaruose prabuves lotuliukas.gif Parasyk koordinates-atvarau!
Atsakyti
QUOTE(Lina444 @ 2007 06 04, 08:56)
Gali pažiūrėti čia http://www.figaro.lt/salonai.html telefonas liko tas pats tik jie dabar persikraustė į kitas patalpas tai yra Gedimino 9 taipogi trečias aukštas ir taip ir vadinasi Grand figaro salonas  mirksiukas.gif

Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Majaa @ 2007 06 01, 18:57)
Gal kas žino kirpėją iš Šilkinės Bangos (Šiaurės miestelis) vardu Irma? Kokie komentarai?  ax.gif


As buvau, man nepatiko. Mano plaukai gan ploni, o ji dar juos isplonino, tai susitvarkyi negalejau, o tas isploninmas dar ir veldavosi, nugaroj atrde kad tik trys plaukai ir tie susivele. Vienu zodziu man nepasiseke doh.gif . Pavaiksciojau tokia baisi visa men. nuejau pas savo sena kirepja i Rutos studija (Kristina), tai teko mano ilgokus plaukus( iki puses nugaros) jai nukirpti auksciau peciu, kad isgauti normalu kirpima.
Bet daziausi pas Irma, tai sviesia spalva isgavo graziai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo beata_abc: 04 birželio 2007 - 20:50
Nu o kaip tas Kestas dazo? Ar isgauna blondinems grazia spalva?
Atsakyti
gal kas norit pas Rimdžiu-0621 g.gif
Atsakyti
Na ir as nusprendziau issiaiskinti tokio dalykelio del tu kirpeju Vilniuje.Vaikstau is kirpyklos i kirpykla ir esu pasiurpusi iseinu tragiskos nuotaikos. verysad.gif Pirma kai paskambini uzsirasyti ir paklausti kainu tai prasideda ar dazysite sruogelemis, ar tik saknys ar vienspalviai?antra kai ateinu ir sakau kad sruogelemis kokias 3-4 spalvas noreciau tai prasideda darbas......uzdazo viena spalva isplauna kita spalva sruogeliu isplauna kitas sruogeles o paskui ir kaina tokia isduoda kad plaukai piestum stojasi, o jei dar tureciau ilgus plaukus tai turbut dirbciau tik ant kirpyklos.Po tokiu pasivaiksciuojimu norisi vel gristi pas savo kirpeja Kaune kur viska padaro be dideliu klausimu ir greitai uz prieinama kaina.Vilniuje net paklausiau vienoje kirpykloje kodel jus taip darote tai atsakymas mane pribloske nes dazai gali isilieti ir liksite nepatenkinta nes kitos klientes labai prikabios, na nieko blogo nenoriu pasakyti bet tikrai neatsistoju prie veidrodzio ir neapziurineju kiekviena sruoga ar ten pabego dazai ar ne g.gif
Atsakyti
nu dar linksmiau... viskas jums bloga. kainos palyginus su civilizuotomis salimis isvis juokingos. o jums dar duok pigiau? nesenei atejo kliente ir norejo pasidazyti ir dar uz aciu apsikirpti tipo o ka tau sunku... butu dar grazi tai as kazka pasiulyciau uz aciu padaryti bet kad baisi susiraukusi boba , tokio tipo - dirbau melzeja dabar dirbu ministerijoje... cia is gyvenimo savo pasakoju... kada kirpejai prades gerbti savo darba maziau 40 lt niekas nekirps nes jei meistras ima maziau reiskia dirba visiskai uz aciu. aisku jus pripratot, 10 cm plaukucius uz 50 lt gauti kirpima, dazyma sruogelemis ir susukavima. o is kur cia gali buti geru meistru? kaip uzsidirbti seminarams ir tt? kokios kainos toks ir lygis. o kaltos bobos kurios sedi kirpyklose ir dziaugiasi kad turejau 10 klientu siandien po 9 litus, ... kol nesikeis poziuris paciu kirpeju taip ir liksim toje pacioje vietoje
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2007 06 05, 15:17)
nu dar linksmiau... viskas jums bloga. kainos palyginus su civilizuotomis salimis isvis juokingos. o jums dar duok pigiau?  nesenei atejo kliente ir norejo pasidazyti ir dar uz aciu apsikirpti tipo o ka tau sunku...  butu dar grazi tai as kazka pasiulyciau uz aciu padaryti bet kad baisi susiraukusi boba , tokio tipo - dirbau melzeja dabar dirbu ministerijoje...    cia is gyvenimo savo pasakoju...  kada kirpejai prades gerbti savo darba maziau 40 lt niekas nekirps nes jei meistras ima maziau reiskia dirba visiskai uz aciu.  aisku jus pripratot,  10 cm plaukucius uz 50 lt  gauti kirpima, dazyma sruogelemis ir susukavima.  o is kur cia gali buti geru meistru?  kaip uzsidirbti seminarams ir tt?  kokios kainos toks ir lygis. o kaltos bobos kurios sedi kirpyklose ir dziaugiasi kad turejau 10 klientu siandien po 9 litus, ...  kol nesikeis poziuris paciu kirpeju taip ir liksim toje pacioje vietoje


As neieskau pigiau, noretusi ir kokybes. Vienoje kirpykloje kirpausi ir daziausi uz 50 Lt (tiesa, savo dazus turejau), tai blogai isplove ir teko ismesti palaidine, nes kol parejau namo nusidaze apykakle. Arba nuvykusi i komandiruote issiploviau galva viesbutyje, sluostant plaukus is balto ranksluostis tapo raudonu. Tokia darbu "Kokybe" yra kirpykloje Medeinos g. 8, prie pc "RMI".
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2007 06 05, 15:17)
nu dar linksmiau... viskas jums bloga. kainos palyginus su civilizuotomis salimis isvis juokingos. o jums dar duok pigiau?  nesenei atejo kliente ir norejo pasidazyti ir dar uz aciu apsikirpti tipo o ka tau sunku...  butu dar grazi tai as kazka pasiulyciau uz aciu padaryti bet kad baisi susiraukusi boba , tokio tipo - dirbau melzeja dabar dirbu ministerijoje...    cia is gyvenimo savo pasakoju...  kada kirpejai prades gerbti savo darba maziau 40 lt niekas nekirps nes jei meistras ima maziau reiskia dirba visiskai uz aciu.  aisku jus pripratot,  10 cm plaukucius uz 50 lt  gauti kirpima, dazyma sruogelemis ir susukavima.  o is kur cia gali buti geru meistru?  kaip uzsidirbti seminarams ir tt?  kokios kainos toks ir lygis. o kaltos bobos kurios sedi kirpyklose ir dziaugiasi kad turejau 10 klientu siandien po 9 litus, ...  kol nesikeis poziuris paciu kirpeju taip ir liksim toje pacioje vietoje

Aš pritariu jo nuomonei.Už kaina ir kokybė.
Labai noriu su jumis pasidalinti savo patirtim. doh.gif Užsirašiau pas Rimdžiu,bet labai ilgai reikėjo laukti,taigi nusprendžiau nelaukti ir pasigražinti ''geram -brangem,, salone ALONDŽ cool.gif užsirašiau ta pačia diena pas Meistre Žaneta doh.gif OOO siaube kai ji su manim padarė blink.gif blink.gif blink.gif visko ko prašiau nekirpti ir netrumpinti -tai lygino lygino kirpo kirpo na ir- NUKIRPO doh.gif doh.gif unsure.gif prašiau vienos spalvos padažė visai kitaip doh.gif na žodžiu išėjau apsibliovusi apkramtytais plaukais unsure.gif verysad.gif o kita diena turėjau svarbu susitikima doh.gif atrodžiau doh.gif klaikiai.Dar kas liečia švara salone -- na nežinau-- bet dulkiu milijonas užuolaidos apdulkėjusios doh.gif Dar toks faktas aš aiškinu kokio norėčiau kirpimo,tuo metu suskamba jos mobilkė ,ji nieko neatsiprašiusi ima ir pradeda kalbėti su klijentu telefonu blink.gif blink.gif blink.gif o tai aš pasakoju kam???? SIENOM?? blink.gif blink.gif Va tau ir geras salonas.Buvo ir daugiau,bet tyngiu rašyti...
Atsakyti