Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

[quote=marmuazele,2007 06 01, 12:53]
[quote=Lina444,2007 05 31, 23:43]
Tu labai nerekomenduok garsiai, ba negalesim prieit pa tuo del eiles bigsmile.gif biggrin.gif
[/quote]

Tuoj akmenim uzmetysit,bet teisybe pasakius as irgi turiu nebloga stiliste,bet forume neskelbiu nenoriu dar labiau didint jos populiarumo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 06 01, 23:08)
Tuoj akmenim uzmetysit,bet teisybe pasakius as irgi turiu nebloga stiliste,bet forume neskelbiu nenoriu dar labiau didint jos populiarumo blush2.gif


o stiliste ji, ar tik kirpeja? gal issamiau prasom pasigirti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(monikaz @ 2007 06 01, 23:09)
o stiliste ji, ar tik kirpeja? gal issamiau prasom pasigirti  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Jei nesupratai-plauku stiliste : ax.gif
Atsakyti
O koks tas Kestas kaip zmogus?Nepasikeles?Vis del to izymus,ka ten gali zinoti...
Kazkaip nedrasu man pas ji eiti...
Atsakyti
QUOTE(*Saulyte @ 2007 06 01, 16:00)
ax.gif nu va ką tik nesenai iš "Sarma Style" Vytenio 13 smile.gif
tik atlėkiau savo laikui, iš kart į kėdę.... vat man punktualumas patinka  thumbup.gif
Plovė plaukus pamasažuojant, na tikrai maloniai, dengė ausis, kad nepritekėtų vandens,  smile.gif  ir kirpo tikrai kruopsčiai... ir sakyčiau gana neblogai  rolleyes.gif tik žinoma aš bijojau, kai pirmą sykį pas kitą kirpėja po 11 metų nekeičiant žirklių,  tai pačios suprantat koks jausmas ir nerimas...  ax.gif  Paprašiau trumpai vasariškai, tik kad ne kaip berniukas būčiau biggrin.gif ir pakirpo, vis paklausė ar ne per trumpai kerpu.... neeeee... sakydavau... smile.gif

taigi nemanau, kad šis kirpėjas sugadins šukuoseną, tikrai kerpa neblogai...
mokėjau už kirpimą 50 Lt. ir tikrai likau patenkinta  4u.gif

o gal gali nuotrukyte savo sukuosenos atsiusti?
Atsakyti
QUOTE(novika85 @ 2007 06 02, 08:38)
o gal gali nuotrukyte savo sukuosenos atsiusti?



ko gero, kad ne, sad.gif nes neturiu kaip...
Atsakyti
Pasiskambinau ir suzinojau, kad pas Rimdziu pakliuciau tik liepos pabaigoj doh.gif
Atsakyti
Sarma Style yra daug kirpyklu, ir Jasinskio, ir Vytenio, o as buvau Svanoriuose wink.gif Kita karta eisiu Jasinskio pas Jurgita pabandyt, cia forume irgi kazkas isgyre thumbup.gif
Atsakyti
och o aš tai pas marių tik antradienį eisiu, bet kažkaip nebaisu.

labai smagu kad dar viena patenkinta klientė, tai man dar drąsiau bus eiti. o dėl sarma style tai jų yra kelios bet marius tai dirba vytenio/ vivulskio gatvių kampas ten šalia yra tele du centriukas ir hansa bankas . o šiaip tai ir tinklapis yra tai ten tiksliai adresą gali pasižiūrėt ax.gif
Atsakyti
O as eisiu 21d pas Rimdziu....Prisiskaiciau,kad jis nukerpa super,o kaip dazo? Ar isgauna norima plauku spalva? As blondine ir bijau ryzu atspalviu.....o kokios firmos dazais dazo?
Aciu.
Atsakyti
uh. vis tas pats apie ta pati. gerai kad nors zurnalu as neskaitau ir teliko neziuriu. gal jau ir kiekvienam zurnale ir laidoj tas kestutis. a boboms to tik ir reikia, apkirpk kaip prunskiene... apkirpk kaip paksiene.. ir dar ateis visas burys dimu bilanu. va geriu aluti ir nezinau net ka rasyt. degraduoja musu tautieciai. o jau kirpejos lietuviskos tai kosmaras. visa men pabuvojau seminaruse o dar keli laukia tai net geda uz musu kirpejas. as net nesuprantu , gal laikas sustojo? kaip buvo rozines blondines taip ir liko... ir dar keli bilanai. geda tiesiok ziureti kas diktuoja madas lietuvoje.
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2007 06 03, 15:00)
uh. vis tas pats apie ta pati.  gerai kad nors zurnalu as neskaitau ir teliko neziuriu.  gal jau ir kiekvienam zurnale  ir laidoj tas kestutis. a boboms to tik ir reikia, apkirpk kaip prunskiene... apkirpk kaip paksiene.. ir dar ateis visas burys dimu bilanu.  va geriu aluti ir nezinau net ka rasyt.  degraduoja musu tautieciai. o jau kirpejos lietuviskos tai kosmaras.  visa men pabuvojau seminaruse o dar keli laukia tai net geda uz musu kirpejas. as net nesuprantu , gal laikas sustojo? kaip buvo rozines blondines taip ir liko... ir dar keli bilanai.  geda tiesiok ziureti kas diktuoja madas lietuvoje.

Vajej kokie baisus atsiliepimai g.gif Gal tamsta nori mane apkirpt? Uz kiek kerpi? Bet apkirpt taip kad isejus is kirpyklos buciau pati laimingiausia ir visi atsigreztu, o draugai sakytu kaip grazu, kaip tau tinka. Dar kerpant neklausinetum: ar gerai, ar pakankamai nukirpau? Ir dar kad nepadarytum didziausios klaidos man tik atsisedus i kede "kaip kirpsimes?" mirksiukas.gif Jei visos mano salygos imanomos kitam kirpimui pas tave einu. Jei ne eisiu pas kirpeja kuri gerbiu, nes dar nei karto neisejau nelaiminga arba blogai atrodydama, o tuo labiau nereikejo persisukuoti parejus namo tongue.gif Tai kaip? bigsmile.gif
Atsakyti