Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

QUOTE(Lina444 @ 2007 05 31, 21:43)
Tai va esu tiesiai iš Rimdžiaus buvau ir nesigailiu  yahoo.gif .......
nenoriu iš to daryti labai jau didelę reklamą bet KĘSTĄ RIMDŽIŲ tiesiog rekomenduoju  mirksiukas.gif



Jetau, kaip užpavydėjau ax.gif 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 05 31, 18:43)
Adreso nepasižiūrėjau, žinau tik vietą: čia prie sankryžos Tuskulėnų / Žalgirio / Apkasų g., gyvenamąjame name, dideliais skaičiais ant lango išrašyta "Kirpykla" ir tel. Nr. smile.gif

QUOTE(mexica @ 2007 05 31, 19:37)
Zalgirio 95 ten smile.gif

Dėkui 4u.gif Bandysiu ten apsilankyt, įspūdžius papasakosiu.
Atsakyti
QUOTE(vilijandrija @ 2007 05 29, 17:45)
o ne geriau tokiu atveju vaziuot i kauna apsikirpt ir nusidazyt uz 30 lt,kaip kad sakete daro jusu dukra? bigsmile.gif
kainos irgi nera l zemos toje kirpykloje,o ir kokybe...


ka turit galvoje "o ir kokybe"? as rasiau, kad labai patenkinta kokybe. o kas del kauno, tai man tiesiog gaila laiko. iseitu, aisku, pigiau, bet man laikas irgi pinigai:)
Atsakyti
perskaiciau visa tema bet taip ir nesugalvojau kur kreiptis g.gif taip norisi savo kirpeja rasti verysad.gif
ir dar nelabai supratau tai kur randasi sarma style? vienoje vietoje rasyta kad jasinskio, kitoje kad vytenio g-veje blink.gif
Atsakyti
[quote=Lina444,2007 05 31, 23:43]
Tai va esu tiesiai iš Rimdžiaus buvau ir nesigailiu yahoo.gif <..> nenoriu iš to daryti labai jau didelę reklamą bet KĘSTĄ RIMDŽIŲ tiesiog rekomenduoju mirksiukas.gif

Tu labai nerekomenduok garsiai, ba negalesim prieit pa tuo del eiles bigsmile.gif biggrin.gif

Super, dziaugiuosi kartu, geors emocijos visu svarbiausia, ir puikiai suprantu kas ir apie ka, nes ir pati lyg siol vaikstau visa patenkinta ir grazi, nors jau ir praejo menesiukas po apsilankymo pas Kesta 4u.gif

Rudeniop vel trauksiu , tik galvoju kada cia skambint, ar jau dabar unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(novika85 @ 2007 06 01, 10:18)
perskaiciau visa tema bet taip ir nesugalvojau kur kreiptis g.gif taip norisi savo kirpeja rasti  verysad.gif
ir dar nelabai supratau tai kur randasi sarma style? vienoje vietoje rasyta kad jasinskio, kitoje kad vytenio g-veje  blink.gif



na kol kas nepaskambino dar man kirpėjas Marius dėl laiko g.gif , gal ir pateksiu šian.... ax.gif
kirpykla Vytenio 13, "SarmaStyle"
Atsakyti
QUOTE(*Saulyte @ 2007 06 01, 11:29)
na kol kas nepaskambino dar man kirpėjas Marius dėl laiko    g.gif , gal ir pateksiu  šian.... ax.gif
kirpykla Vytenio 13, "SarmaStyle"

kai busi po kirpyklos parasyk ispudzius ,kas kirpo ir kiek kainavo. as irgi noriu i sarma style eiti, bet nesiryztu
Atsakyti
Gal kas žino kirpėją iš Šilkinės Bangos (Šiaurės miestelis) vardu Irma? Kokie komentarai? ax.gif
Atsakyti
ax.gif nu va ką tik nesenai iš "Sarma Style" Vytenio 13 smile.gif


tik atlėkiau savo laikui, iš kart į kėdę.... vat man punktualumas patinka thumbup.gif
Plovė plaukus pamasažuojant, na tikrai maloniai, dengė ausis, kad nepritekėtų vandens, smile.gif ir kirpo tikrai kruopsčiai... ir sakyčiau gana neblogai rolleyes.gif tik žinoma aš bijojau, kai pirmą sykį pas kitą kirpėja po 11 metų nekeičiant žirklių, tai pačios suprantat koks jausmas ir nerimas... ax.gif Paprašiau trumpai vasariškai, tik kad ne kaip berniukas būčiau biggrin.gif ir pakirpo, vis paklausė ar ne per trumpai kerpu.... neeeee... sakydavau... smile.gif

taigi nemanau, kad šis kirpėjas sugadins šukuoseną, tikrai kerpa neblogai...
mokėjau už kirpimą 50 Lt. ir tikrai likau patenkinta 4u.gif
Atsakyti
Tu labai nerekomenduok garsiai, ba negalesim prieit pa tuo del eiles bigsmile.gif biggrin.gif



Rudeniop vel trauksiu , tik galvoju kada cia skambint, ar jau dabar unsure.gif biggrin.gif
[/quote]

Reklamos tikrai didelės nenorėčiau padaryti ax.gif ,tiesiog renkamės pačius geriausius kirpėjus kurį būtent aš ir turiu drinks_cheers.gif na o eilės pas jį vien tik sprendžiu dėl to kad reiškia kad geras kirpėjas kad šitokios nežmoniškos eilės pas jį doh.gif Šiaip rudeniop ir aš trauksiu tai manau reiktų pasiskaičiuoti kokį mėnesiuką norėtum eiti o tada prieš du menesius skambinti unsure.gif jei planuot rugsėjį tai jau liepą manau kažkur reik skambint nes šitiek aš dabar laukiau kai ėjau, o siaubas kažkoks doh.gif na bet žinau kad trauksiu pas jį ir vėl blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina444: 01 birželio 2007 - 21:07
labai laukiu, kada galesiu isbandyt ta jusu isgirtaji kirpeja! tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Majaa @ 2007 06 01, 16:57)
Gal kas žino kirpėją iš Šilkinės Bangos (Šiaurės miestelis) vardu Irma? Kokie komentarai?  ax.gif


Esu buvusi sioje kirpykloje pas Jolanta, tai labai likau patenkinta rezultatu. Apie Irma nieko negaliu pasakyti.
Atsakyti