Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

QUOTE(edre @ 2007 05 29, 20:56)
Gal kuri norit vietoj manes varyt pas rimdziu, as uzsirasius kirpimui ir dazymui, birzelio 22d, nes as negaliu ir skambinsiu atsakyt, tai jei kuri norit parasykit i az ir persirasysim.


as mielai - ir pakirpt, ir padazyt manuosius plaukus reik. o ir kirpeja pakeist butu gerai. KURIUO LAIKU UZSIRASIUS?
Atsakyti
QUOTE(Ferrari @ 2007 05 10, 00:54)
Kirpausi aš pas Martyną prie porą metų. Pakirpo neblogai, bet nieko įpatingo nepadarė. Nesakiau jam kaip noriu, sakiau kirpk taip kaip tau atrodo, kad man tinka. Gal jei dar būtų dažęs tai kirpimas labiau išryškėtų  g.gif Bet buvau užsirašiusi tik valandai tai nebuvo laiko dažymui  verysad.gif

Ir as esu kirpusis pas Martyna, bet man nelabai patiko:((((
Dabar jis Didžiojoj g. dirba Tony and Gay salone:(
nelabai rekomenduoju eit pas ji, labai jau pasikeles:(
Papildyta:
Sveikos,

as pas Rimdziu uzsirasiau rugpjucio 29 dienai:)))
Tiesiog, pagalvojau, kad rudeniui ka naujo pasidarysiu, nes dabar einu pas LAimi i Beza:)
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 05 17, 08:54)
Na va, pakeičiau savo senąją kirpėją ir nesigailiu. Kai jau ir dukrą - gotę pagal pageidavimą apkirpo, tikrai galiu pagirt biggrin.gif . Kirpyklėlė nedidelė, Žirmūnuose, Žalgirio g., kirpėja Deimantė. Ir sumokėjau tik 30 Lt, o gavau krūvą patarimų, kaip prižiūrėt plaukus, koks kirpimas man tiktų, buvau laaabai kruopščiai apkirpta. Kas labiausiai patiko, tai nebuvo tokios frazės "dabar palauk porą savaičių, plaukai įpras prie kirpimo ir kris normaliai" - čia anksčiau taip būdavo. Dabar jau po pirmo plovimo gražiai atrodžiau! thumbup.gif


Ar cia toj pacioj kirpykloj, kur rekomendavai Egle? smile.gif
Atsakyti
As tai kerpuosi pas stilista Maxa. Tik va kazko paskutinu metu man jis nelabai bepatinka: pasikeles tapo... Nors tai pirmas kirpejas, kuris mano nepurius plaukus, padare puriais - anksciau ne vienam/ai tas nepavykdavo! Tik kiek maciau jo kirptu moteriskiu, tai kazkaip visos vienodai atrodom... - tos pacios grifkos, tie patys iskarpymai ir apvalios galvos.... Keistokai cia. Jei kirpimas o.k. pas ji, bet uz tai dazymas man nepatiko - nenudaze tokia spalva, kokia norejau. O mano daug dar komentavo, kad jis dazo taip, kaip nori ir kaip mano, kad tinka, o ne kaip tu nori. Bet as juk moku pinigus!!!! O, beje, kai paprasiusi drauges, nusidaziau pati savo norima spalva, veliau nuejau pas ji kirptis, tai dar pagyre, kad labai grazi ir gera spalva.... patyliu. Ai dar vakarines sukuosenos - taremes vienaip, padare kitaip irgi likau nepatenkinta.
Dar pries Maxa kirpausi pas tokia Laima is Baltupiu, tai ji gerai dazydavo, bet uz tai labaaaai ilgai.... O kirpdavo nekaip.
Va tokia patirtis pas kirpejus. Noriu, kad ir kirptu gerai, ir dazytu, ir plaukus susukuotu vakarui, jei reikia. Tik, kad vieno gero nerandu.
O gal kuri zinot? Kaip Rimdzius daro siuos dalykus - kerpa, dazo ir sukuoja? Laukciau komentaru! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(monikaz @ 2007 05 31, 10:41)

O gal kuri zinot? Kaip Rimdzius daro siuos dalykus - kerpa, dazo ir sukuoja? Laukciau komentaru!  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Nepatingėk pasiskaityti ankstesnių puslapių ten nemažai jau rašyta apie jį rolleyes.gif be to šiandien kaip tik einu pas jį jau antrą kartą,pirmą kartą patiko todėl šiandien einu antrą kartą,parašysiu po apsilankymo kaip sekėsi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina444 @ 2007 05 31, 11:12)
Nepatingėk pasiskaityti ankstesnių puslapių ten nemažai jau rašyta apie jį  rolleyes.gif  be to šiandien kaip tik einu pas jį jau antrą kartą,pirmą kartą patiko todėl šiandien einu antrą kartą,parašysiu po apsilankymo kaip sekėsi  biggrin.gif


butinai paskaitysiu ir lauksiu komentaru bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina444 @ 2007 05 31, 12:12)
Nepatingėk pasiskaityti ankstesnių puslapių ten nemažai jau rašyta apie jį  rolleyes.gif  be to šiandien kaip tik einu pas jį jau antrą kartą,pirmą kartą patiko todėl šiandien einu antrą kartą,parašysiu po apsilankymo kaip sekėsi  biggrin.gif


nagi nagi, labai idomu, kaip sekesi Lina444? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 05 17, 08:54)
Na va, pakeičiau savo senąją kirpėją ir nesigailiu. Kai jau ir dukrą - gotę pagal pageidavimą apkirpo, tikrai galiu pagirt biggrin.gif . Kirpyklėlė nedidelė, Žirmūnuose, Žalgirio g., kirpėja Deimantė. Ir sumokėjau tik 30 Lt, o gavau krūvą patarimų, kaip prižiūrėt plaukus, koks kirpimas man tiktų, buvau laaabai kruopščiai apkirpta. Kas labiausiai patiko, tai nebuvo tokios frazės "dabar palauk porą savaičių, plaukai įpras prie kirpimo ir kris normaliai" - čia anksčiau taip būdavo. Dabar jau po pirmo plovimo gražiai atrodžiau! thumbup.gif

Gal gali parašyti adresą kirpyklos ar maždaug kurioje vietoje. Ieškau kirpėjos šiame rajone.
Atsakyti
QUOTE(kismet @ 2007 05 31, 10:23)
Ar cia toj pacioj kirpykloj, kur rekomendavai Egle?  smile.gif


Juk rašiau - pakeičiau kirpėją, tai kaip ir aišku, kad ir kirpyklą biggrin.gif

QUOTE(Jori @ 2007 05 31, 15:04)
Gal gali parašyti adresą kirpyklos ar maždaug kurioje vietoje. Ieškau kirpėjos šiame rajone.


Adreso nepasižiūrėjau, žinau tik vietą: čia prie sankryžos Tuskulėnų / Žalgirio / Apkasų g., gyvenamąjame name, dideliais skaičiais ant lango išrašyta "Kirpykla" ir tel. Nr. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miaška: 31 gegužės 2007 - 18:45
Zalgirio 95 ten smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2007 05 31, 20:37)
Zalgirio 95 ten smile.gif


Gal jau išbandei? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(marmuazele @ 2007 05 31, 14:54)
nagi nagi, labai idomu,  kaip sekesi Lina444?  4u.gif

Tai va esu tiesiai iš Rimdžiaus buvau ir nesigailiu yahoo.gif nuėjau sutartu laiku tai yra 18.30 tai tik kas nepatiko kad dar kažkur 40 min. reikėjo palaukti tada Rimdžius buvo užsiėmęs ir paprašė kažkokios mergičkos (gal praktikantė)išplauti man galvą tai taip ilgai jau plovė kad maniau kad galva nuluš tokia lėta neatsargi, pripylė pilnas ausis vandenio nu galvoju tau dar mokytis ir mokytis doh.gif na bet čia kas liečia Rimdžių kaip diena ir naktis toliau jau jis mane pasitiko pasodino į kėdę ir kaip malonu pasidarė kad mane prisiminė bigsmile.gif o sako senokai buvai,tai sako taip pat turbūt kirpsimės atsakiau na biški trumpiau kaip ir norėjau nukirpo iki pečių vėl viską gražiai iškarpė ir dar paprašiau kad padarytų kirpčiukus tai išvis dabar sau atrodau dar gražiau apkirpta nei kai buvau pirmą kartą pas jį thumbup.gif kadangi aš tik kirpausi tai su juo pasikonsultavau gal man visdėlto ryžtis dažytis plaukus tai jis pradėjo berti savo patarimus sakė vietoj tavęs pavaikšiočiau per vasarą taip, na jau rudenį reiktu dažyti nes jau tipo nelygi spalva plaukų darosi unsure.gif tai va sutarėme kad rudenį pas jį dažysim plaukus ir pasakė kokia spalva man tiktų na vienu žodžiu nesigailiu ir negaila nė vieno išleisto lito,o sumokėjau netgi dar mažiau negu buvau pirmą kartą anksčiau paėmė 75 litus o dabar 70-litų thumbup.gif na aišku gal po kelių dienu ir nebeatrodysiu jau su tokiais tiesiais išlygintais,išpurentais plaukais kai kad dabar sėdžiu tik iš salono na bet vistiek sau patinku good.gif nenoriu iš to daryti labai jau didelę reklamą bet KĘSTĄ RIMDŽIŲ tiesiog rekomenduoju mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina444: 31 gegužės 2007 - 21:44