Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

QUOTE(Ishdykus @ 2007 05 25, 19:44)
Ooo, mano kirpėjas. Laabai fainas ir vienintelis, kuris man įtiko. pamenu kai atėjau pas jį pirmą kartą tai net neįsivaizdavau, ką su savo plaukais daryti, jie buvo tiesūs, ilgi ir stori. jam pasakiau, kad gali daryt ką nori, svarbu, kad būtų gražu. Tai jis ir padarė. iš kirpyklos išplasnojau kaip ant sparnų, draugai/pažįstami labai gyrė naują šukuoseną. O kartą gedimino pr. nepažįstama moteris sustabdė mane ir irgi pagyrė, kad plaukai labai gražiai nukirpti blush2.gif  lotuliukas.gif  tai taip faina pasidarė blink.gif o šiaip tai jis toks labai fainas, bendraujantis, jaunatviškas. Pati neužilgo eisiu pas jį, nesjau kirpčiai ant akių krenta, tai laukiu baisiausiai thumbup.gif  kas dėl kainų tai aš moku 70lt, bet šiaip kainos už kirpimą gali siekti iki 90lt, na bet tokia kaina turbūt už daug darbo būtų smile.gif dėl dažymo kainų nežinau, nes nedažau plaukų iš viso smile.gif parašyk ryt, kaip sekės, kokie įspūdžiai. Sėkmės! smile.gif


Man irgi labai patiko thumbup.gif Nudaze grazia spalva thumbup.gif Mano mama negali atsiziuret ax.gif
O nukirpo jis mane daug, bet as taip ir pasakiau, noriu, kad butu grazus ir sveiki plaukai ax.gif Taip jis ir padare thumbup.gif Kita karta eisiu pas ji ax.gif Uz viska sumokejau 140lt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hsemera @ 2007 05 23, 15:54)
o kokios kaineles pas ja?smile.gif


Kirpimas ir sukavimas 40 lt, dazymas - 70 lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Anamaze @ 2007 05 23, 09:40)
Cia kaip suprantu vilniuje?kokia kaina mokejai mazdaug?kurioje cia tiksliai vietoj ar galetum duoti tel nr. man i az

Taip, cia Vilniuje, Lvovo gatveje, netoli Kalvariju gatves, uz ginklu parduotuves. Kirpimas ir sukavimas 40 lt, dazymas 70 lt. Tel.: 861241639:)
Atsakyti
QUOTE(visiems-sava @ 2007 05 27, 21:44)
cia vytenio 13, kur buvusi femina bona, dabar sarma style.



laba, o ar sunku pas jį patekt ? pas Marių?
kokios kainos už trumpų plaukų kirpimą?

ir ar tikrai gerai kerpa ? g.gif
Atsakyti
psio, užsirašiau pas Marių, ketvirtadienį varau... ax.gif
gryšiu, parašysiu kaip kas...
ui, net baisu daros, jau 11 metų nekeitus kirpėjo... flirt.gif

niekis kaip nors, manau turėtų būt liuks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(***Paulina*** @ 2007 05 28, 11:15)
Taip, cia Vilniuje, Lvovo gatveje, netoli Kalvariju gatves, uz ginklu parduotuves. Kirpimas ir sukavimas 40 lt, dazymas 70 lt. Tel.: 861241639:)

o ne geriau tokiu atveju vaziuot i kauna apsikirpt ir nusidazyt uz 30 lt,kaip kad sakete daro jusu dukra? bigsmile.gif
kainos irgi nera l zemos toje kirpykloje,o ir kokybe...
Atsakyti
sveikos,merginos 4u.gif
esu isbandziusi daug kirpyklu,galiu pasakyt,kad nieko gero,nepriklausomai nuo to,kiek mokedavau-daug,ar mazai.gal todel,kad vis nerandu savo kirpejos,manau,kad tik tokia kirpeja sugeba kitam gerai apkirpti plaukus,kuri turi panasius i klijento...
galiu pasakyt tik viena,kad tikrai nebrangiai ir gana neblogai galima nusidazyt plaukus kur dazo mokines-kirpejos,priziurimos meistres,tikrai super,ir uz nedidele kaina.turbut pasakysit,ko as ten neinu.todel,kad pirma,na dar antra karta elgiasi su tavim normaliai,kaip ir su atsitiktinai uzklydusia,o po to matosi,kad meistres pradeda nervinti tavo vaiksciojimas,nes tariesi ne su jomis asmeniskai,nes jos dar dirba ir salonuose,o dazaisi mokymo centruose,bet kas zada pirma karta,tam rekomenduociau biggrin.gif
o pati ieskau geros kirpejos nebrangininkes,kuri ir nudazytu ir pakirptu uz neispustas kainas ax.gif
Atsakyti
Gal kuri norit vietoj manes varyt pas rimdziu, as uzsirasius kirpimui ir dazymui, birzelio 22d, nes as negaliu ir skambinsiu atsakyt, tai jei kuri norit parasykit i az ir persirasysim.
Atsakyti
QUOTE(litle_angel @ 2007 05 27, 16:13)
sveikos, turiu ilgus juodus plaukus iki pusės nugaros ir galvoju apsikirpt va taip
user posted image
gal galit rekomenduot, kur galėtų taip apkirpt, plius , kad jei pasakyčiau kad galus trumpint pora cm tai kad tiek ir patrumpintų, nes ilgai auginau plaukus, tai gaila būtų. iš anksto dėkoju



Manau, kad kai tiksliai zinai ko nori, o dar ir nuotrauka pasiimi, tai daugelis kirpeju gali apkirpti butent taip
Atsakyti
QUOTE(edre @ 2007 05 29, 19:56)
Gal kuri norit vietoj manes varyt pas rimdziu, as uzsirasius kirpimui ir dazymui, birzelio 22d, nes as negaliu ir skambinsiu atsakyt, tai jei kuri norit parasykit i az ir persirasysim.



su mielu noru eičiau, bet jau nebagliu laukt...

manau tikrai atsiras kas norės, nes pas jį ten užsirašyt tai oi oi kiek laukt reik... wink.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(TJei @ 2007 05 30, 13:35)
Manau, kad kai tiksliai zinai ko nori, o dar ir nuotrauka pasiimi, tai daugelis kirpeju gali apkirpti butent taip


oi dėkui , bet žinok jau tiek nudegus su tais salonais , kad kaskart apsikirpus, metus bijau ir pas kirpėjus eit kad vėl nenužarintų per daug.

tai va padariau išvadas, kad visgi geriausia eit į sarma style pas marių, tai ir užsirašiau kitam antradieniui. dar ir savo MB užrašiau, kad marius ir jį apkirptų, tai jau žiūrėsim kas čia gausis. ax.gif jei apkirps taip kaip foto, tai matyt tai bus pirmas kirpėjas kuris išpildė mano norus blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo litle_angel: 30 gegužės 2007 - 17:36
pasikeiciau plauku spalva,mano ilgesni uz peciu,mokejau 30 lt-sruogelemis
Atsakyti