Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

Uzsirasiau i salona "Daniela", cia prie Maximos Ukmerges gatveje is Pasilaiciu puses pas kirpeje Jelena. Sake, kad kirpimas ir dazymas kainuos apie 200 Lt. Gal kas nors cia lankesi? ax.gif
Atsakyti
As siandien uzsirasiau pas Vitaliju i Figaro "Europoj" ax.gif Nu idomu, kaip man ryt bus g.gif
Gal kokiu atsiliepimu zinot? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vikuxe @ 2007 05 08, 12:16)
Sveikutes, as jau karta cia Jusu klausiau, bet kazkaip niekas tada taip ir neatsake unsure.gif  Turbut ne viena nezinojot...  unsure.gif  Galbut dabar ka nors teko girdeti apie plauku stilista Valeriju?  g.gif  Jis dirba Zorazoje...


as buvau patekusi, ir daugiau neisiu tikrai. Visu pirma, mano plaukai buvo gana ilgi, dazyti sviesiai viena spalva. Norejau pasikeisti. Jis pasake, kad tie, kas mane pries tai daze, neturi jokio suvokimo apie spalvas, nes as atseit esu saltu tonu, o atspalvis siltu tonu, ir tipo geriausia is viso butu mano naturali spalva. Na, siaip as juoai nemegstu, kai kiti kirpejai ima "deti" ant savo kolegu. Juolab, kad mano kirpejas tikrai geras buvo, norejau tik pasikeisti. Kirpimo kokybe budavo nereali, spalva visada man labai patikdavo. Jis niekada saves nepozicionavo kaip stilisto, bet jo darbu budavau patenkinta. Na, kadangi dabar patekau pas "stilista", tai ok, galvoju, protingas pasiulymas gal prie naturalios grizti, stilistas visgi. Profesionalas... Taigi, nusprende man keleta sruogu padaryti ant naturalios spalvos. Rezultatas gavosi toks, kad kaip as nuejau su savo nuaugusiomis saknimis, tai taip ir isejau is ten su tokiomis paciomis. Net nepasistenge galu nudazyti, kad bent pritempti prie naturalios spalvos, jei jau ta spalva tokia niekam tikusi buvo. Negana to, su sruogu visiskai nesimate, nes jis tik kelias nusprende jas padaryti, ir tas tokio plonumo, kad geriau jau butu is viso nedares. Sakau, vaizdas buvo tragiskas - nuaugusiu tamsiu saknu ir sviesiu galu. Toliau - pasiule man pasitrumpinti plaukus. Gerai sakau. Nu ir prasidejo. Nukirpo gal kokius 5 cm. Stovi, ziuri i veidrodi, ir sako - gal biski dar patrumpinam. Na, trumpinam, sakau. Taip jis ir kirpo mane po 2-3 cm kokias 1,5 valandos, kol galu gale likau su "Kare" ar kaip ten, tipo sukuosena. Negana to, dar ir kreivai nukirpta. Pasikeiciau, zinoma, bet realiai - prasedejau ten apie 3,5 valandas!!!!!!! Dazymo nesimate visiskai, plaukai buvo nutrumpinti, bet tragiskai. Negavau nei normalaus patarimo is jo, kaip is stilisto, nei realiu paslaugu, kaip is kirpejo. Sumokejau apvalia sumele, prisiklausiau apie jo nerealia patirti, ir pakraupusi grizau namo. Tiesa sakant, buvo gaila pinigu ir juodai gaila laiko. Po savaites nusidaziau visa galva vienoda sviesia spalva, kuri man is tiesu tinka. Teko atsiprasyti savo seno kirpejo, kuris mane vel atvede i normalia isvaizda uz mazesne kaina.
Atsakyti
QUOTE(Skraiduole @ 2007 05 24, 18:12)
as buvau patekusi, ir daugiau neisiu tikrai. Visu pirma, mano plaukai buvo gana ilgi, dazyti sviesiai viena spalva. Norejau pasikeisti. Jis pasake, kad tie, kas mane pries tai daze, neturi jokio suvokimo apie spalvas, nes as atseit esu saltu tonu, o atspalvis siltu tonu, ir tipo geriausia is viso butu mano naturali spalva. Na, siaip as juoai nemegstu, kai kiti kirpejai ima "deti" ant savo kolegu. Juolab, kad mano kirpejas tikrai geras buvo, norejau tik pasikeisti. Kirpimo kokybe budavo nereali, spalva visada man labai patikdavo. Jis niekada saves nepozicionavo kaip stilisto, bet jo darbu budavau patenkinta. Na, kadangi dabar patekau pas "stilista", tai ok, galvoju, protingas pasiulymas gal prie naturalios grizti, stilistas visgi. Profesionalas... Taigi, nusprende man keleta sruogu padaryti ant naturalios spalvos. Rezultatas gavosi toks, kad kaip as nuejau su savo nuaugusiomis saknimis, tai taip ir isejau is ten su tokiomis paciomis. Net nepasistenge galu nudazyti, kad bent pritempti prie naturalios spalvos, jei jau ta spalva tokia niekam tikusi buvo. Negana to, su sruogu visiskai nesimate, nes jis tik kelias nusprende jas padaryti, ir tas tokio plonumo, kad geriau jau butu is viso nedares. Sakau, vaizdas buvo tragiskas - nuaugusiu tamsiu saknu ir sviesiu galu. Toliau - pasiule man pasitrumpinti plaukus. Gerai sakau. Nu ir prasidejo. Nukirpo gal kokius 5 cm. Stovi, ziuri i veidrodi, ir sako - gal biski dar patrumpinam. Na, trumpinam, sakau. Taip jis ir kirpo mane po 2-3 cm kokias 1,5 valandos, kol galu gale likau su "Kare" ar kaip ten, tipo sukuosena. Negana to, dar ir kreivai nukirpta. Pasikeiciau, zinoma, bet realiai - prasedejau ten apie 3,5 valandas!!!!!!! Dazymo nesimate visiskai, plaukai buvo nutrumpinti, bet tragiskai. Negavau nei normalaus patarimo is jo, kaip is stilisto, nei realiu paslaugu, kaip is kirpejo. Sumokejau apvalia sumele, prisiklausiau apie jo nerealia patirti, ir pakraupusi grizau namo. Tiesa sakant, buvo gaila pinigu ir juodai gaila laiko. Po savaites nusidaziau visa galva vienoda sviesia spalva, kuri man is tiesu tinka. Teko atsiprasyti savo seno kirpejo, kuris mane vel atvede i normalia isvaizda uz mazesne kaina.


Va jei, patirtis ne pati maloniausia... Laikykites mergaites, gero pasirinkimo , raskim sau tinkamiausius ir pacius paciausius savo srities zinovus drinks_cheers.gif
Atsakyti
nu vat, ir as pasigrazinau.. negaliu atsidziaugti! buvau sarma style pas mariu. superiskai istaise praeito kirpimo klaidas (niekada daugiau nebeisiu i paprastas kirpyklas po 10lt!!!!). o spalvyte thumbup.gif tokia, kokios nejau! puikiai mane suprato. ar dar yra kas pas ji kirposi? ar tik as cia patenkinta? g.gif o dar ir kava ir sokoladukais pavaisino!! jamm ax.gif
Atsakyti
QUOTE(visiems-sava @ 2007 05 25, 15:47)
nu vat, ir as pasigrazinau.. negaliu atsidziaugti! buvau sarma style pas mariu. superiskai istaise praeito kirpimo klaidas (niekada daugiau nebeisiu i paprastas kirpyklas po 10lt!!!!). o spalvyte thumbup.gif tokia, kokios nejau! puikiai mane suprato. ar dar yra kas pas ji kirposi? ar tik as cia patenkinta?  g.gif o dar ir kava ir sokoladukais pavaisino!! jamm ax.gif


O kurioj vietoj tu cia buvai? Kitakart gal ir man ten reikes nueiti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nonna @ 2007 05 24, 17:26)
As siandien uzsirasiau pas Vitaliju i Figaro "Europoj"  ax.gif Nu idomu, kaip man ryt bus  g.gif
Gal kokiu atsiliepimu zinot?  bigsmile.gif



Ooo, mano kirpėjas. Laabai fainas ir vienintelis, kuris man įtiko. pamenu kai atėjau pas jį pirmą kartą tai net neįsivaizdavau, ką su savo plaukais daryti, jie buvo tiesūs, ilgi ir stori. jam pasakiau, kad gali daryt ką nori, svarbu, kad būtų gražu. Tai jis ir padarė. iš kirpyklos išplasnojau kaip ant sparnų, draugai/pažįstami labai gyrė naują šukuoseną. O kartą gedimino pr. nepažįstama moteris sustabdė mane ir irgi pagyrė, kad plaukai labai gražiai nukirpti blush2.gif lotuliukas.gif tai taip faina pasidarė blink.gif o šiaip tai jis toks labai fainas, bendraujantis, jaunatviškas. Pati neužilgo eisiu pas jį, nesjau kirpčiai ant akių krenta, tai laukiu baisiausiai thumbup.gif kas dėl kainų tai aš moku 70lt, bet šiaip kainos už kirpimą gali siekti iki 90lt, na bet tokia kaina turbūt už daug darbo būtų smile.gif dėl dažymo kainų nežinau, nes nedažau plaukų iš viso smile.gif parašyk ryt, kaip sekės, kokie įspūdžiai. Sėkmės! smile.gif
Atsakyti
Perskaičiau temą visą, bet taip ir neapsisprendžiu, kam patikėti savo garbanas g.gif Esu buvus Simonoj pas Vytą, bet tai, ką jis iš manęs padarė, man nepatiko schmoll.gif Gal galite patarti, kas gražiai dažo šviesiai sruogelėmis ir žino bei moka gražiai kirpti natūraliai besigarbanojančius plaukus? mirksiukas.gif
Atsakyti
na gal žinot kokį kirpėją Vilniuje, kuris galėtų padaryti kokią jaunatvišką šukuoseną? wub.gif plaukai problemiški... visiškai tiesūs, ploni, dar verpetą turiu ir svarbiausiaa nežinau ko noriu doh.gif noriu kažko gražaus, p kirpėjo normalaus nerandu verysad.gif tai gal kas galit parekomenduot? beje ir brangininko nesinori unsure.gif
Atsakyti
sveikos, turiu ilgus juodus plaukus iki pusės nugaros ir galvoju apsikirpt va taip
user posted image
gal galit rekomenduot, kur galėtų taip apkirpt, plius , kad jei pasakyčiau kad galus trumpint pora cm tai kad tiek ir patrumpintų, nes ilgai auginau plaukus, tai gaila būtų. iš anksto dėkoju
Atsakyti
QUOTE(Ishdykus @ 2007 05 25, 18:44)
Ooo, mano kirpėjas. Laabai fainas ir vienintelis, kuris man įtiko. pamenu kai atėjau pas jį pirmą kartą tai net neįsivaizdavau, ką su savo plaukais daryti, jie buvo tiesūs, ilgi ir stori. jam pasakiau, kad gali daryt ką nori, svarbu, kad būtų gražu. Tai jis ir padarė. iš kirpyklos išplasnojau kaip ant sparnų, draugai/pažįstami labai gyrė naują šukuoseną. O kartą gedimino pr. nepažįstama moteris sustabdė mane ir irgi pagyrė, kad plaukai labai gražiai nukirpti blush2.gif  lotuliukas.gif  tai taip faina pasidarė blink.gif o šiaip tai jis toks labai fainas, bendraujantis, jaunatviškas. Pati neužilgo eisiu pas jį, nesjau kirpčiai ant akių krenta, tai laukiu baisiausiai thumbup.gif  kas dėl kainų tai aš moku 70lt, bet šiaip kainos už kirpimą gali siekti iki 90lt, na bet tokia kaina turbūt už daug darbo būtų smile.gif dėl dažymo kainų nežinau, nes nedažau plaukų iš viso smile.gif parašyk ryt, kaip sekės, kokie įspūdžiai. Sėkmės! smile.gif

o kur ji rasti?jei nenori viesai skelbti tai parasyk az
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2007 05 25, 18:43)
O kurioj vietoj tu cia buvai? Kitakart gal ir man ten reikes nueiti  blush2.gif


cia vytenio 13, kur buvusi femina bona, dabar sarma style.
Atsakyti