Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

QUOTE(Gintare Gintarine @ 2007 05 17, 21:10)
Sveikos,

as vaiksciojau i rutos studija.
Kai mane paskutini karta kirpejas vardu Martynas, dabar didziojoj gatvej dirba ismaliavojo, siaubas kai daze plakus ir veideli numaliavojo, zodziu likau labai labai nepatenkinta:((((((
daugiau ir nejau as pas ji
Papildyta:
Na pas rimdziu ir as uzsirasysiu:)
Pasiziuresiu kas jis per paukstis, bet matyt rasysiuos kada i antra vasaros puse:)



Vakar kirpausi Rutos studijoj, pas Kristina, kainavo 70lt, na bet man patinka kai apkerpa.
Atsakyti
QUOTE(beata_abc @ 2007 05 18, 11:56)
Vakar kirpausi Rutos studijoj, pas Kristina, kainavo 70lt, na bet man patinka kai apkerpa.

Apie kristina ir as esu girdejusi,kad gerai kerpa.
Bet Martynas, jis dabar Tony and Gay dirba, tai tikra nelaime:((
Atsakyti
Labai reikia gero kirpejo! Mano plaukai siaip tiesus, tik kai dabar iskarpyti(o iskarpyti jie tikrai nekaip) tai rieciasi ir atrodo taip lyg vienas plaukas i kaire, kitas i desine, o trecias isvis nei sen nei ten. Galiu glostyt su fenu ir sukom kiek noriu - po dienos jie vel stovi taip kaip jiems reikia. Plaukai gana ilgi - zemiau peciu, ir stori(tiksliau plaukas nera storas, tiesiog ju labai daug).Niekad nedazniau ir neketinu - patinka mano salva. Taigi man reikia kirpejo, kuris nukirptu taip, kad jie nors ir iskarpyti gerai kristu ir nereiktu kasryt ar kaskart issiplovus galva valanda laiko stovet ir glostyt plaukus.Taip pat nenoriu labai nutrumpint. Galiu uz kirpima paklot nors ir 100lt, svarbu kad graziai atrodytu ir pati galeciau lengvai susitvarkyt...
PATARKIT KA NORS!!!
PS butu gerai, kad eiles nebutu labai dideles, nes dirbu ir savo darbo grafika zinau mazdaug tik 2sav i prieki...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elitutia: 19 gegužės 2007 - 10:00
Siandien pirma karta buvau pas nauja kirpeja. Likau labai patenkinta - dirba be galo profesionaliai, pati pasiulo ir spalva, ir del kirpimo pataria. Nekisa savo priemoniu pirkti, labai maloniai bendrauja. Zodziu, tikrai nenusivyliau - kirpeja Lana, dirba Lvovo gatveje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(BEATULE1 @ 2007 05 17, 17:54)
Gal kas zino kirpeja Liutaura Salaseviciu. Jis kazkada dirbo Bolero salone, bet dabar jau nebe. Labai reikia jo kontaktu..

Liutauro tel.860662527
Atsakyti
Sviekutės, gal kas žinote kirpėją Gvidą iš "Visunitos" salono Reval Hotel Vilniuje ? Gal kam teko lankytis pas jį, kokie atsileipimai būtų? smile.gif
Na noriu pakeist kirpimą, nusibodo tas pats žanras.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(***Paulina*** @ 2007 05 22, 13:47)
Siandien pirma karta buvau pas nauja kirpeja. Likau labai patenkinta - dirba be galo profesionaliai, pati pasiulo ir spalva, ir del kirpimo pataria. Nekisa savo priemoniu pirkti, labai maloniai bendrauja. Zodziu, tikrai nenusivyliau - kirpeja Lana, dirba Lvovo gatveje smile.gif

Cia kaip suprantu vilniuje?kokia kaina mokejai mazdaug?kurioje cia tiksliai vietoj ar galetum duoti tel nr. man i az
Atsakyti
QUOTE(*Saulyte @ 2007 05 22, 15:46)
Sviekutės, gal kas žinote kirpėją Gvidą iš "Visunitos" salono Reval Hotel Vilniuje ? Gal kam teko lankytis pas jį, kokie atsileipimai būtų?      smile.gif
Na noriu pakeist kirpimą, nusibodo tas pats žanras..    ax.gif

Labas,
aš buvau pas Gvidą. Prisiskaičiau pagyrų čia Supermamoj ir nuėjau. Bet manęs nesužavėjo. Tiesa kirpčius nukirpo geriausiai iš visų kirpėjų, pas kuriuos teko būti, bet 90 lt už tai, man rodos per daug.
Atsakyti
QUOTE(***Paulina*** @ 2007 05 22, 14:47)
Siandien pirma karta buvau pas nauja kirpeja. Likau labai patenkinta - dirba be galo profesionaliai, pati pasiulo ir spalva, ir del kirpimo pataria. Nekisa savo priemoniu pirkti, labai maloniai bendrauja. Zodziu, tikrai nenusivyliau - kirpeja Lana, dirba Lvovo gatveje smile.gif



Taigi kur cia tokia puki kirpeja dirba g.gif
noreciau ir as apsilankyti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Hsemera @ 2007 05 23, 11:44)
Taigi kur cia tokia puki kirpeja dirba  g.gif
noreciau ir as apsilankyti  tongue.gif

Lvovo gatveje, netoli Kalvariju gatves, prie ginklu parduotuves.
Atsakyti
QUOTE(***Paulina*** @ 2007 05 23, 15:28)
Lvovo gatveje, netoli Kalvariju gatves, prie ginklu parduotuves.



o kokios kaineles pas ja?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(onyx @ 2007 05 15, 16:49)
Sveikos, salonų asės 4u.gif
Esu girdėjusi iš ne vieno žmogaus, kad labai gera kirpėja yra Joana iš VisUnitos (ankščiau ji lyg Bolero dirbo), bet pas ją labai sunku patekti, nes nelabai ji ima žmones iš gatvės, tik senuosius klientus kerpa arba jų prašymu priima naujus. Girdėjau, kad žmonės, pas ją nusikirpę, jau kitam kartui rašosi, nes eilė apie 2 mėn. Ar verta bandyti pas ją įlįsti, patarkite, gal kažką girdėjote ar pačios kirpotės? Labai ačiū 4u.gif


As pas ja lankiausi 2 metus ir man dare vestuvine sukuose, tai ka galiu pasakyt, kad metus jau pas ja nevaikstau, nes plaukus sudegino baisiausiai , kiekviena karta peroksidu dazydavo sruogeles, nors as nenoredavau doh.gif Dabar auginu doh.gif ir ieskau naujo kirpejo. Nieko naujo per tuos du metus ji negalejo pasiulyt, ne tik dazymo bei ir kirpimo. Vaiskciojom mes visi - as, mano mama, mano 2 puseseres, bet visos dabar ieskom nauju kirpeju mirksiukas.gif
Atsakyti