Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

Man irgi labai aktuali tema smile.gif Dazausi plaukus dazniausiai kirpykloj, nes dazau sviesiai, tai namie kelis kartus nelabai pavyko, o ilgis plauku siek tiek zemiau ausu, tai reikia pastoviai pakirpti. Geriausiai buna jei pavyksta karta per menesi susitvarkyti, bet, kad su tom kirpejom, tai grynas vargas. Ilgokai lankiausi Figaro Europoje, bet pradejo uzknisti - kokybe neypatinga, kiekviena karta sumoku apie 180 litu, o kai daznai lankausi, tai kirpejos patapo ale drauges ir pradejo uzknisineti savo bendravimu. O kartais norisi patyleti smile.gif Apsilankiau karta Sugiharoj, tai pataikiau pas kirpeja, kurios gimtadienis buvo ta diena. Oi, kaip as jau trukdziau smile.gif Galu gale susipykom, nes pastebejau, kad nevienodai patrumpino plaukus sonuose. Zodziu, pravalas juodas. Nebetikiu as tais prabangiais salonais, o paprastesnio nesurandu. Beje, mano dukra mokosi Kaune, tai susiradao tokia kirpykla, kur kirpejos labai malonios, puikiai dirba, dukra kiekviena karta grizta su sypsena smile.gif Sumoka 30 litu uz dazyma ir minimalu kirpima (aisku ir suskuoja su fenu), o jos plaukai tai ilgi. Ir spalva pataiko parinkti, zodziu thumbup.gif
Gal turit kokiu ideju Vilniuje?
Atsakyti
QUOTE(***Paulina*** @ 2007 05 15, 16:16)
Man irgi labai aktuali tema smile.gif Dazausi plaukus dazniausiai kirpykloj, nes dazau sviesiai, tai namie kelis kartus nelabai pavyko, o ilgis plauku siek tiek zemiau ausu, tai reikia pastoviai pakirpti. Geriausiai buna jei pavyksta karta per menesi susitvarkyti, bet, kad su tom kirpejom, tai grynas vargas. Ilgokai lankiausi Figaro Europoje, bet pradejo uzknisti - kokybe neypatinga, kiekviena karta sumoku apie 180 litu, o kai daznai lankausi, tai kirpejos patapo ale drauges ir pradejo uzknisineti savo bendravimu. O kartais norisi patyleti smile.gif Apsilankiau karta Sugiharoj, tai pataikiau pas kirpeja, kurios gimtadienis buvo ta diena. Oi, kaip as jau trukdziau smile.gif Galu gale susipykom, nes pastebejau, kad nevienodai patrumpino plaukus sonuose. Zodziu, pravalas juodas. Nebetikiu as tais prabangiais salonais, o paprastesnio nesurandu. Beje, mano dukra mokosi Kaune, tai susiradao tokia kirpykla, kur kirpejos labai malonios, puikiai dirba, dukra kiekviena karta grizta su sypsena smile.gif Sumoka 30 litu uz dazyma ir minimalu kirpima (aisku ir suskuoja su fenu), o jos plaukai tai ilgi. Ir spalva pataiko parinkti, zodziu thumbup.gif
Gal turit kokiu ideju Vilniuje?

Nu vilniuj uz tiek tai be sansu net su trumpais plaukais doh.gif Girdejau kad kaune pigiau, bet kad sitaip tai nesitikejau g.gif
Atsakyti
Gal kas lankėsi pas Ramoną iš Divaltos (Juozapavičiaus g.)? Galvoju, ar verta pas ją užsirašyti, nes girdėjau, kad nėra labai pigu. Jeigu kas buvo, ar rekomenduotumėt?
Atsakyti
QUOTE(***Paulina*** @ 2007 05 15, 15:16)
Nebetikiu as tais prabangiais salonais, o paprastesnio nesurandu. Beje, mano dukra mokosi Kaune, tai susiradao tokia kirpykla, kur kirpejos labai malonios, puikiai dirba, dukra kiekviena karta grizta su sypsena smile.gif Sumoka 30 litu uz dazyma ir minimalu kirpima (aisku ir suskuoja su fenu), o jos plaukai tai ilgi. Ir spalva pataiko parinkti, zodziu thumbup.gif
Gal turit kokiu ideju Vilniuje?


Įdomu čia su dažais tiek kainuoja? Yra ir Vilniuj kirpyklų papigiai, bet kad už 30 lt ir nukirptų ir nudažytų bigsmile.gif , nu gal g.gif , jei savo dažus atsineštum
Atsakyti
QUOTE(Ferrari @ 2007 05 16, 10:16)
Įdomu čia su dažais tiek kainuoja? Yra ir Vilniuj kirpyklų papigiai, bet kad už 30 lt ir nukirptų ir nudažytų  bigsmile.gif  , nu gal  g.gif , jei savo dažus atsineštum


Su kirpyklos dazais smile.gif Aisku ta kirpykla yra ne centre. Tiesiog taip pasiseke, manau. Bet Vilniuj man kazkaip baisoka. O man tai ir yra sunkiausia dazus prisitaikyti. Jei jau prisitaikyciau, tai manau, kad ir pati nusitepciau smile.gif
Atsakyti
Mergaitės , o ka girdėjote apie Donata iš Kauno??? Salon --- ROJUS mirksiukas.gif Labai laukiu atsakymu ax.gif
Atsakyti
taigi cia kirpejai is Vilniaus....
Atsakyti
QUOTE(egline @ 2007 05 15, 21:07)
Nu vilniuj uz tiek tai be sansu net su trumpais plaukais  doh.gif  Girdejau kad kaune pigiau, bet kad sitaip tai nesitikejau  g.gif

Jo Figaro Europoj kaip padaze antakius, tai nebezinojau, is gedos, kaip ir namus pasiekt, o sumokejau apie 40 doh.gif
Atsakyti
Na va, pakeičiau savo senąją kirpėją ir nesigailiu. Kai jau ir dukrą - gotę pagal pageidavimą apkirpo, tikrai galiu pagirt biggrin.gif . Kirpyklėlė nedidelė, Žirmūnuose, Žalgirio g., kirpėja Deimantė. Ir sumokėjau tik 30 Lt, o gavau krūvą patarimų, kaip prižiūrėt plaukus, koks kirpimas man tiktų, buvau laaabai kruopščiai apkirpta. Kas labiausiai patiko, tai nebuvo tokios frazės "dabar palauk porą savaičių, plaukai įpras prie kirpimo ir kris normaliai" - čia anksčiau taip būdavo. Dabar jau po pirmo plovimo gražiai atrodžiau! thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vasara: 17 gegužės 2007 - 19:24
Gal kas zino kirpeja Liutaura Salaseviciu. Jis kazkada dirbo Bolero salone, bet dabar jau nebe. Labai reikia jo kontaktu..
Atsakyti
QUOTE(Paloma:) @ 2007 04 14, 20:42)
Kokios mazdaug kainos?

Kainos normalios, uz paluku dazyma ir kirpim atrodo 150 litu
Papildyta:
QUOTE(edre @ 2007 04 17, 16:38)
O pas ka tu kirpaisi, ir kokius telefonus mestelk

Sveikos,

ten yra tik ienas kirpejas:(
tai as kai uzsirasinejau tai laukti turiu 4 savaites!
internete yra salono telefonas:)
Atsakyti
[quote=marmuazele,2007 05 09, 12:32]
na gi isties eile nezmoniska, jauciu ir pats apakes is kur tiek klienciu pasipyle biggrin.gif
Papildyta:
[quote=beata_abc,2007 05 09, 09:53]
Skaitau ir vis tikiuosi ka nors naujo apart Rimdziaus pamatyti, ir supratau kad kitu kirpeju nera smile.gif. Cia visos isreklamavot uztat ir eiles susidare nemazos smile.gif. Aj eisiu as pas sena savo kirpeja Rutos studijoj, negaliu taip ilgai laukti kai isinoriu kirptis tai turiu ta pacia savaite ir apsikirpt.

Gal papasakotum placiau, kaip ten Rutos studijoj, pas ka kerpiesi, ar patinka, kokios kainos ? .. 4u.gif
[/quote]
Sveikos,

as vaiksciojau i rutos studija.
Kai mane paskutini karta kirpejas vardu Martynas, dabar didziojoj gatvej dirba ismaliavojo, siaubas kai daze plakus ir veideli numaliavojo, zodziu likau labai labai nepatenkinta:((((((
daugiau ir nejau as pas ji
Papildyta:
Na pas rimdziu ir as uzsirasysiu:)
Pasiziuresiu kas jis per paukstis, bet matyt rasysiuos kada i antra vasaros puse:)
Atsakyti