Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

sveikos, ką galit pasakyt apie T.A.D.A. grožio saloną vilniuj ir gal galit parekomenduot kokią kirpėją kuri gražiai pakirptų ilgus plaukus man , bei galbūt kitą kirpėją kuris arba kuris stilingai apkirptų ir mano brangiausiąjį, dėkui labai 4u.gif
Atsakyti
kazkas gyre Rutos studija......
..... nepatiko ten man....mano vyras taip pat ten lankesi...bet uzteko vieno karto,kad suprasti kad tai ne mums....mes esame konservatyvesniu paziuriu,o ten labiau tiktu labai jau stilioviems zmonems,kurie nebijo issikarpyti plauku ''bet kaip'',dazyti juos ryskiom spalvom ir t.t......as tokiu drasiu ekperimentu nemegstu ant savo galvos... Prisimenu,kai mano vyras isejo is Rutos studijos,vos nemiriau is juoko ji pamaciusi- is trumpu jo tiesiu plauku padare garbanuota avina lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aureja25: 11 gegužės 2007 - 09:36
QUOTE(aureja25 @ 2007 05 11, 11:35)
kazkas gyre Rutos studija......
..... nepatiko ten man....mano vyras taip pat ten lankesi...bet uzteko vieno karto,kad suprasti kad tai ne mums....mes esame konservatyvesniu paziuriu,o ten labiau tiktu labai jau stilioviems zmonems,kurie nebijo issikarpyti plauku ''bet kaip'',dazyti juos ryskiom spalvom ir t.t......as tokiu drasiu ekperimentu nemegstu ant savo galvos... Prisimenu,kai mano vyras isejo is Rutos studijos,vos nemiriau is juoko ji pamaciusi- is trumpu jo tiesiu  plauku padare garbanuota avina  lotuliukas.gif



Na esu macius, kad ten dazo raudonai, zaliai, bet tai ju paciu prasymu. Joks kirpejas savavaliskai nekeistu taip drastiskai sukuosenos. Ten lankosi ir moteris virs 40 tai nei vienos nemaciau raudonais, ar kaip pankes plaukais isejusios.
Gal tavo vyras paprase "padarykit sukuosena, kad prajuokinciau zmona", tai ir padare smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aureja25 @ 2007 05 11, 09:35)
kazkas gyre Rutos studija......
..... nepatiko ten man....mano vyras taip pat ten lankesi...bet uzteko vieno karto,kad suprasti kad tai ne mums....mes esame konservatyvesniu paziuriu,o ten labiau tiktu labai jau stilioviems zmonems,kurie nebijo issikarpyti plauku ''bet kaip'',dazyti juos ryskiom spalvom ir t.t......  lotuliukas.gif


O, tada man tinka rolleyes.gif
Atsakyti
UŽSIRASIAU PAS RIMDŽIU.NORIU PAKLAUSTI KIEK JIS IMA UŽ KIRPIMA,DAŽIMA?? O PLAUKUČIUS JIS PRIAUGINA?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(PONIUTE @ 2007 05 14, 14:08)
UŽSIRASIAU PAS RIMDŽIU.NORIU PAKLAUSTI KIEK JIS IMA UŽ KIRPIMA,DAŽIMA?? O PLAUKUČIUS JIS PRIAUGINA?? g.gif

Kai aš kirpausi mokėjau 75 litus o už dažymą ankstesniuose puslapiuose rašė kad kirpimas su dažymu 160 litų na kainos priklauso dar kaip norėsi kirptis ir dažytis vienu žodžiu pas jį be 200 geriau ir neiti nes aš tik kirpausi tai buvau pasiėmusi 200 ir tai drebėjau o jei neužteks doh.gif na o dėl priauginimo negaliu nieko pasakyti gal verčiau pasiskambinti o ten jau tikslisi pasakytų g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina444: 14 gegužės 2007 - 16:50
QUOTE(Lina444 @ 2007 05 14, 18:47)
Kai aš kirpausi mokėjau 75 litus o už dažymą ankstesniuose puslapiuose rašė kad kirpimas su dažymu 160 litų na kainos priklauso dar kaip norėsi kirptis ir dažytis vienu žodžiu pas jį be 200 geriau ir neiti nes aš tik kirpausi tai buvau pasiėmusi 200 ir tai drebėjau o jei neužteks  doh.gif  na o dėl priauginimo negaliu nieko pasakyti gal verčiau pasiskambinti o ten jau tikslisi pasakytų  g.gif

aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(PONIUTE @ 2007 05 14, 15:08)
UŽSIRASIAU PAS RIMDŽIU.NORIU PAKLAUSTI KIEK JIS IMA UŽ KIRPIMA,DAŽIMA?? O PLAUKUČIUS JIS PRIAUGINA?? g.gif

O kuriai dienai uzsirasei? g.gif As irgi noreciau, bet bijau, kad reiks laukt menesi doh.gif
Atsakyti
O taip, tu teisi mėnesi laukti. doh.gif Norėjau pasigražinti prieš gimtadieni, bet dėje... pateksiu tik 06.20 doh.gif Nežinau ,ar verta laukti g.gif
Atsakyti
Gal kas galetu parekomenduoti gera kirpeja Vilniuje. Tegul bus ir brangiau, bet kad zmoniskai nukirptu ir nudazytu. O tai ten kur vaikstau dabar praso atsinesti savo dazus, o jei ju neturi- tai iseisi nedazyta, nes jos nieko negali patarti. Dazniausiai pasako, kokia spalva man tiktu, bet jos niekad neturi (ar nesivargina ieskoti). Kadangi po men man sueis 30 sia proga noreciau kazko ypatingo. Labiausiai noreciau atrodyti pagal savo metus, o ne kaip 10 ar daugiau metu vyresne kaip atrodau po tikrai "profesionaliu" kirpykloje "Ivera" Zemynos g. 1 dirbanciu kirpeju patarimu. g.gif
Atsakyti
QUOTE(PONIUTE @ 2007 05 15, 09:29)
O taip, tu teisi mėnesi laukti. doh.gif  Norėjau pasigražinti prieš gimtadieni, bet dėje... pateksiu tik 06.20 doh.gif  Nežinau ,ar verta laukti g.gif

Vat ir mano gimtadienis arteja, taip butu faina apsikirpti pries bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, salonų asės 4u.gif
Esu girdėjusi iš ne vieno žmogaus, kad labai gera kirpėja yra Joana iš VisUnitos (ankščiau ji lyg Bolero dirbo), bet pas ją labai sunku patekti, nes nelabai ji ima žmones iš gatvės, tik senuosius klientus kerpa arba jų prašymu priima naujus. Girdėjau, kad žmonės, pas ją nusikirpę, jau kitam kartui rašosi, nes eilė apie 2 mėn. Ar verta bandyti pas ją įlįsti, patarkite, gal kažką girdėjote ar pačios kirpotės? Labai ačiū 4u.gif
Atsakyti