Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

[quote=marmuazele,2007 05 09, 12:32]
na gi isties eile nezmoniska, jauciu ir pats apakes is kur tiek klienciu pasipyle biggrin.gif
Papildyta:
[quote=beata_abc,2007 05 09, 09:53]
Skaitau ir vis tikiuosi ka nors naujo apart Rimdziaus pamatyti, ir supratau kad kitu kirpeju nera smile.gif. Cia visos isreklamavot uztat ir eiles susidare nemazos smile.gif. Aj eisiu as pas sena savo kirpeja Rutos studijoj, negaliu taip ilgai laukti kai isinoriu kirptis tai turiu ta pacia savaite ir apsikirpt.

Gal papasakotum placiau, kaip ten Rutos studijoj, pas ka kerpiesi, ar patinka, kokios kainos ? .. 4u.gif
[/quote]

As einu pas Kristina, man patinka pas ja, daugiau toj kirpykloj vien vyrukai dirba. Siaip kiek esu macius tai fainiai jie apkerpa kitas merginas ir moteris, pati nebuvau pas vyrukus tai nezinau. Paskutini karta buvau pries naujus tai mokejau 60lt uz kirpima, uz dazuma nebeprisimenu. Tai va po nauju metu klaidziojau pas kitus kirpejus (Silkinej bangoj ir dar vienam kazkokia Siaures miesteli buvau) ir nieko gero, aisku mokedavau tik pigiau 30lt.

Tai jei eisi adresas:
RŪTOS STUDIJA, grožio centras

 i 
Reklama forume draudžiama


Radau istrauka:
Konkurse AUKSINĖS ŽIRKLĖS 2005 Už geriausią kūrybinį darbą apdovanotas Martynas Stamkauskas (maciau pries naujus dar dirbo), grožio salono Rūtos studija meistras.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vasara: 09 gegužės 2007 - 14:55
QUOTE(beata_abc @ 2007 05 09, 15:31)
As einu pas Kristina, man patinka pas ja, daugiau toj kirpykloj vien vyrukai dirba. Siaip kiek esu macius tai fainiai jie apkerpa kitas merginas ir moteris, pati nebuvau pas vyrukus tai nezinau. Paskutini karta buvau pries naujus tai mokejau 60lt uz kirpima, uz dazuma nebeprisimenu. Tai va po nauju metu klaidziojau pas kitus kirpejus (Silkinej bangoj ir dar vienam kazkokia Siaures miesteli buvau) ir nieko gero, aisku mokedavau tik pigiau 30lt.

Radau istrauka:
Konkurse AUKSINĖS ŽIRKLĖS 2005 Už geriausią kūrybinį darbą apdovanotas Martynas Stamkauskas (maciau pries naujus dar dirbo), grožio salono Rūtos studija meistras.


Dekui uz info, gal kada ateity ir butu idomu isbandyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vasara: 09 gegužės 2007 - 14:55
ka tik grizau is kirpyklos SARMA STYLE Jasinskio g 16a smile.gif
Kirpeja Jurgita tiesiog super thumbup.gif
dziaugiuosi , kad atradau tokia kirpeja kuri gali ne tik dirbti pagal sablona , bet ir pakonsultuoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hsemera @ 2007 05 09, 17:00)
ka tik grizau is kirpyklos SARMA STYLE  Jasinskio g 16a  smile.gif
Kirpeja Jurgita  tiesiog super thumbup.gif
dziaugiuosi , kad atradau tokia kirpeja kuri gali ne tik dirbti pagal sablona , bet ir pakonsultuoti  biggrin.gif


O ka dare tau? Kiek kainavo? blush2.gif Ir siaip, ar ilgos eiles pas ja?
Uzsirasius esu SARMA STYLE savanoriu dangoraizy pas kita kirpeja, bet gal verta atsaukti del Jugitos? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2007 05 09, 19:04)
O ka dare tau? Kiek kainavo?  blush2.gif Ir siaip, ar ilgos eiles pas ja?
Uzsirasius esu SARMA STYLE savanoriu dangoraizy pas kita kirpeja, bet gal verta atsaukti del Jugitos?  bigsmile.gif




Man reikejo tik pakirpti plaukus , kadangi mano plauku bukle baisi po cheminio doh.gif
Tai Jurgita ne tik pakirpo plaukus , bet ir ivertino plauku bukle , patare kokias priemones naudoti , kaip geriau pakirpti plaukus
Tiesiog super thumbup.gif
isejau labai patenkinta
kaina 50 lt uz kirpima
Atsakyti
O man labiausia patiko,tiksliau ,itiko Eslaudos (Zveryne)kirpeja Olga B biggrin.gif Ten dazausi plaukus nuolat.Brangoka,bet apsimoka,visada lieku patenkinta.Zinoma,reikia pries kelias dienas uzsiregistruoti.
Tiesa,pas mane plaukai zemiau peciu,tiesus,tai sviesiom sruogelemis dazau ir uz visa tai sumoku 150lt.Bet kaip sakiau,lieku patenkinta nudazyta spalva-atrodo naturaliai.Tad toms ,kurios yra brunetes ir nori pasisviesinti plaukus,siulau registruotis pas ja.
Anksciau daug kirpeju esu turejusi ir beveik visada nusivildavau.Bet sia esu patenkinta.O esu pakankamai isranki rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aureja25: 09 gegužės 2007 - 18:22
QUOTE(Hsemera @ 2007 05 09, 18:56)
Man reikejo tik pakirpti plaukus , kadangi mano plauku bukle baisi po cheminio  doh.gif
Tai Jurgita  ne tik pakirpo plaukus , bet ir ivertino plauku bukle , patare  kokias priemones naudoti , kaip geriau pakirpti plaukus 
Tiesiog super  thumbup.gif
isejau labai patenkinta
kaina 50 lt uz kirpima


Aha, man irgi sake 50lt kainuos ax.gif Siaip tai as noreciau pasikirpti kaip nors idomiau, bet labai bijau eksperimentuoti su nepazistama kirpeja doh.gif Ziuresim kaip ji man rytoj pasirodys, jei nieko gero, tai galiukus sakysiu tik pakirpt...
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2007 05 09, 20:27)
Aha, man irgi sake 50lt kainuos  ax.gif Siaip tai as noreciau pasikirpti kaip nors idomiau, bet labai bijau eksperimentuoti su nepazistama kirpeja  doh.gif Ziuresim kaip ji man rytoj pasirodys, jei nieko gero, tai galiukus sakysiu tik pakirpt...



Lauksime komentaru , kaip sekesi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egline @ 2007 05 09, 10:40)
Sekmes ir laukiam ispudziu  bigsmile.gif


niu va pasidzhiaugsiu, bnors ir ne i tema - nusipirkau remington plauku tiesinimo znyples. Labai super - ir kokybe, ir shiaip kaina dar nuleido, ir vaikshtau dabar visa grazi, tiesiais plaukais biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(beata_abc @ 2007 05 09, 13:31)


Radau istrauka:
Konkurse AUKSINĖS ŽIRKLĖS 2005 Už geriausią kūrybinį darbą apdovanotas Martynas Stamkauskas (maciau pries naujus dar dirbo), grožio salono Rūtos studija meistras.



Kirpausi aš pas Martyną prie porą metų. Pakirpo neblogai, bet nieko įpatingo nepadarė. Nesakiau jam kaip noriu, sakiau kirpk taip kaip tau atrodo, kad man tinka. Gal jei dar būtų dažęs tai kirpimas labiau išryškėtų g.gif Bet buvau užsirašiusi tik valandai tai nebuvo laiko dažymui verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Hasiukas @ 2007 05 10, 00:03)
niu va pasidzhiaugsiu, bnors ir ne i tema - nusipirkau remington plauku tiesinimo znyples. Labai super - ir kokybe, ir shiaip kaina dar nuleido, ir vaikshtau dabar visa grazi, tiesiais plaukais  biggrin.gif  thumbup.gif


kaip fainiai bigsmile.gif
Atsakyti
Ka manot apie kirpejas (-jus), kurie kerpa ir vyrus ir moteris? blink.gif uzsirasiau pas tokia Darija is Mazosios Simonos, gal kas zino kaip ji? as suzinojau, kad vyrus ji kerpa gerai, bet vat kaip moteris g.gif
Atsakyti