Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

QUOTE(PONIUTE @ 2007 05 05, 13:07)
SVEIKOS, GAL KAS ŽINOTE KAIP VADINASI KIRPYKLA KURI RANDASI --FLAGMAN PARD. g.gif  O, GAL KĄ GIRDĖJOTE APIE TEN DIRBANČIA KIRPĖJE --ŽANETA- g.gif



Alonz vadinasi. Nezinau pas ka kirpausi, 2 kartus ir abu nusivyliau, sumokejau virs 200, o nelabai matesi kad kirpykloj buvau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(liniokas @ 2007 05 04, 11:39)
Ai, tai kaip ir buvo  irnesakyk.gif  Nu man kaip visada išeis koks 130 lt. Ba plaukai ilgi ir dažyt reikės ne tik šaknis, bet turbūt per visą ilgį.  smile.gif  Pas ką lankaisi?

Pas Vladislavą.
Atsakyti
QUOTE(Lina444 @ 2007 04 27, 22:27)
Apie Vaida tai nežinau, o Rimdžius dirba figaro salone kur yra'' Grand duke palace ''šiaip sakė kad gegužės pradžioje išsikrausto į kitas patalpas na bet čia išsprendžiamas reikalas nes galima pasiskambinti  ax.gif  jis tikrai tik už ilgus plaukus nes vis kartojo ar negaila ilgų plaukų kirpt bet kas dėl ilgio tai nepergyvenk kiek pasakiau iki kur kirpti ir kvit  tiek ir nukirpo nei daugiau nei mažiau  thumbup.gif  o sugalvoti iš ilgų plaukų jau tikrai ką sugalvos patars juk jis stilistas dizaineris  wub.gif  aš ir nežinojau kaip kirptis užtat ir ėjau pas jį na ir skųstis negaliu viskas tiko ir patiko  drinks_cheers.gif kaip patarė kirptis taip ir paklausiau ir  thumbup.gif  thumbup.gif    o ir jis pats toks paprastas,nuoširdus pasitiko mane atrodo kad šimtą metų būtum pažįstami na vienu žodžiu jaučiasi labai laisvai ir visą kirpimo laiką kalbėjo su manim, aišku nekibino  lotuliukas.gif o kalbėjo kaip plaukus prižiūrėti,apie plaukų slinkimą ir t.t na vienu žodžiu eisiu neužilgo ir vėl  drinks_cheers.gif na o apie Vaida gal kas parašys nes aš nieko nežinau ir kažkaip negirdėjau  schmoll.gif  tikrai neblogai būtų išgirsti nuomonę apie dar viena stilistą  victory.gif

O kiek Tu mokejai pas Rimdziu? g.gif
Papildyta:
QUOTE(marmuazele @ 2007 05 05, 13:53)
na dėl vaikščiojimo į kirpyklas tai aš išvis per savo gyvenimėlį buvau pirmą kartą (pas Rimdžių) tiesiog buvau ilgaplaukė lietuvaitė  blush2.gif  kai užsimaniau pasikeisti ir nuėjau pas stilistą  rolleyes.gif  tai dabar ir vėl norėčiau nes nuo gruodžio viskas vėl ataugo  egypt.gif  turbūt teks nieko vyrui nesakyti gal pamirš kur žadu eiti iki gegužės 31-os dienos  lotuliukas.gif  nusėlinsiu o paskui kai pamatys išsižios ir tikiuosi nieko nesakys bigsmile.gif  ir gal patiksiu jam labiau ak jau tie vyrai ,alui per mėnesį daugiau išleidžia o žmonai gaila į pusmetį šimtelio  wub.gif kaina aišku kandžiojasi bet juk vardan grožio  wub.gif

Mano plaukai irgi tiesiog ilgi rolleyes.gif Sugalvojau pasikeist, bet nezinau dar pati konkreciai kas man tiktu, todel noreciau, kad profesionalas patartu rolleyes.gif O koki kirpima Tau konkreciai padare? Likai patenkinta? Kiek mokejai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Iracka @ 2007 05 06, 11:16)
Pas Vladislavą.

O bigsmile.gif aš irgi pas jį vaikštau. Tiesa, retai, pora kartų per metus tongue.gif Vientisa spalva be vargo nusidažau pati, o ilgų plaukų kirpti dažnai nereikia, plius dar tinginė esu blush2.gif kol prisiruošiu, kol ką... Nu ketvirtadieniui užsirašiau. Noriu šviesinti iki ryžumo, o plaukai tamsūs. Įtariu, kad būsiu atkalbinėjama lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sdl @ 2007 03 26, 14:35)
Andis dirba "Royal Delight"Stikliai SPA.Dominikonu g.13 tel.852111564.
Sis salonas The Best in Vilnius city



Sirdingai dekoju uz info ! smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Ferrari @ 2007 03 26, 22:43)
Taip merginos, varom kirptis ir dažytis už 500 Lt ir  mirksiukas.gif  Ir tiek kas mėnesį palikti kirpėjui...  Pabandytų blogai aptarnauti  ph34r.gif
Dar pas kosmetologę tiek pat paliksim.... O kur dar sporto klubai...  biggrin.gif

Vivienne, ar Andžio paslaugos ir anksčiau tiek pat kainavo, ar ta kaina pakilo kai persikėlė į prestižinį salona?

Tikrai kada pabandysim drinks_cheers.gif



Jo...ziuriu kuo toliau, tuo ziauriau cia su tom kainom smile.gif

Ne, Andzio paslaugos anksciau tiek nekainavo. Cia viskas priklauso nuo salono, kuriam dirba. Anksciau uz kirpima mokedavau 75 - 80 Lt, kai dirbo Visunitoj.

Nerealus kirpejas.
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2007 05 06, 16:46)
O kiek Tu mokejai pas Rimdziu?  g.gif
Papildyta:

Mano plaukai irgi tiesiog ilgi  rolleyes.gif Sugalvojau pasikeist, bet nezinau dar pati konkreciai kas man tiktu, todel noreciau, kad profesionalas patartu  rolleyes.gif O koki kirpima Tau konkreciai padare? Likai patenkinta? Kiek mokejai?  g.gif

Aš tik kirpausi, buvau gruodžio mėn. ir mokėjau 75-litus doh.gif na o dėl ilgumo plaukų nesuk galvos jei nežinai kaip kirptis tai tikrai jis patars thumbup.gif jei nori ilgų plaukų tai ir sugalvos kaip nukirpti nepaliečiant plaukų ilgio,kai aš norėjau kad nukirptų iki pečių taip ir pasakiau kad galvok ką padaryti su mano plaukais būtent iki pečių g.gif pas mane buvo ilgi plaukai na kažkur iki užp...... tai taip nusibodo man jie, kad nutariau nusikirpti bet nežinojau kaip man tiktų ir užtai nuėjau pas stilistą victory.gif buvo biški baisoka nes nežinojau kaip atrodysiu bet jis tik nužvelgė ir pasakė ai jau žinau kaip tau tiktų ir tik žirkles paėmę kaip britva ir nuvarė,na tiesiog nukirpo iki pečių ir viską gražiai iškarpė thumbup.gif tik paklausė manęs į kokią pusę norėtum kad kristų plaukai ir viską gražiai iškarpė good.gif šiaip likau jo darbu patenkinta ir lengviau prižiūrėti trumpesnius plaukus o buvo jau toks vargas su tokiais ilgais plaukais kaip vasilisa gražioji atrodžiau,tai dabar neužilgo ir vėl einu nes jau visi iškarpymai ataugo ir ilgis pasidarė jau už pečių tai dabar paprašysiu kad kirptų iki kakliuko g.gif ir viską vėl gražiai iškarpytų rolleyes.gif o gal ir ką nors pats sugalvos na žiūrėsim kaip ten bus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina444: 07 gegužės 2007 - 17:09
pametekit man Rimdziaus tel nr i az please....
Papildyta:
tfu,atsiprasau pamaciau jau telefona....
Atsakyti
Dėkui tau marmuazele hi.gif gal kaip nors jau rasiu belieka tik sulaukti savo vizito dienos, o tada ir aš užsuksiu čia ir parašysiu kaip sekės mirksiukas.gif eisiu tik kirptis victory.gif
[/quote]

Nera uz ka, butinai parasyk kaip seksis, kokie ispudziai ir pan.,lauksiu mirksiukas.gif

tiesa, va pati issiciustinau galva, plaukai manieji naturaliai pucias, raitos kiek savaime, tai kirpimas kiek kitaip atrodo (ne taip idealiai kaip istiesinus (po Kesto) bigsmile.gif ) bet irgi graziai wink.gif
Atsakyti
[quote=marmuazele,2007 05 08, 11:24]
Dėkui tau marmuazele hi.gif gal kaip nors jau rasiu belieka tik sulaukti savo vizito dienos, o tada ir aš užsuksiu čia ir parašysiu kaip sekės mirksiukas.gif eisiu tik kirptis victory.gif
[/quote]

Nera uz ka, butinai parasyk kaip seksis, kokie ispudziai ir pan.,lauksiu mirksiukas.gif

tiesa, va pati issiciustinau galva, plaukai manieji naturaliai pucias, raitos kiek savaime, tai kirpimas kiek kitaip atrodo (ne taip idealiai kaip istiesinus (po Kesto) bigsmile.gif ) bet irgi graziai wink.gif
[/quote]
Pirk tiesinimo znyples, atrodys kaip po "kesto". mirksiukas.gif Mano irgi naturaliai pucias, bet isigijau sita geri tai 5 min ir kaip is salono. bigsmile.gif
Atsakyti
o kokias tiesinimo znyples perkat?
Papildyta:
uzsirasiau pas Rimdziu birzelio 21d klausykit o kiek pinigu pasiimt sruogeliu p[adazymui ir pakirpimui? 200lt uzteks?
Atsakyti
QUOTE(Latelle @ 2007 05 08, 11:56)

uzsirasiau pas Rimdziu birzelio 21d  klausykit o kiek pinigu pasiimt sruogeliu p[adazymui ir pakirpimui? 200lt uzteks?

Tai tokios eilės pas jį? g.gif
O gal tada žinot kokį ar kokią gerą kirpėją, kad gražiai sutvarkytų plonus plaukus? Iš storų tai daug ką galima gražaus prigalvot, o va su kūdais tai jau sudėtingiau... rolleyes.gif
Atsakyti
Pirk tiesinimo znyples, atrodys kaip po "kesto". mirksiukas.gif Mano irgi naturaliai pucias, bet isigijau sita geri tai 5 min ir kaip is salono. bigsmile.gif
[/quote]

Va jei, kur jas galima isigyti, kokia kaina? Butu faina isbandyt 4u.gif
Papildyta:
uzsirasiau pas Rimdziu birzelio 21d klausykit o kiek pinigu pasiimt sruogeliu p[adazymui ir pakirpimui? 200lt uzteks?
[/quote]

manau, turetu pakat, nors ka gali zinot g.gif ziurint kiek tu sruogu, visa galva ar kaip (nuo darbo ir sunaudoto dazu kiekio manau ) , bet as tai megstu del visa ko geriau virsaus turet, kad po to nepatogiai nepasijaust jeigu ka biggrin.gif
Atsakyti