Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

QUOTE(Anamaze @ 2007 05 03, 14:43)
man atrodo kad atsakymo taip ir nesulauksime as taip pat vazineju i Kauna plauku tvarkytis gerai kad dabar pati sau nagucius priauginu:smile.gif)))noreciau vilniuje susirasti kirpeja prie namu arba prie darbo bet kazkaip neiseina tai apkerpa nors bliauk nai kirpejos be fantazijos papuola nebezinau ka daryti o apsikirpti ir pasidazyti noriu siandien arba veliausiai ryt ir aisku kaina turetu buti nedidesne negu 80Lt ar cia vilniuje realu kad buciau patenkinta t.y. kirpeja su fantazija ir skoniu



Na as tai tikriausiai bandysiu Elzbietos salona isbandyti prie universalines smile.gif, bet tai tikrai labai keista, negi visos uz kirpima ir dazyma moka 100 - 200lt? na tarkim jeigu noreciau labai pakeisti savo kirpimo stiliu, tai viena karta galima ir pas gera profesionala apsilankyti, bet kiekviena menesi jei taip, tai su bankrotas lotuliukas.gif , nes kur dar visos kitos priemones kurias naudoju, soliariumas, drabuziai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(marmuazele @ 2007 05 03, 11:55)
ar 5dieni, ar pirma kart, ar abu variantai  biggrin.gif  zek gal viena po kitos  bigsmile.gif

aha pirma blush2.gif man 12 ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Indi @ 2007 05 03, 16:21)
aha pirma  blush2.gif man 12 ax.gif


o man 14 biggrin.gif
Papildyta:
O tu apie diena ar val? biggrin.gif
Papildyta:
kirpsi ar ir dazysi ? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Euforija @ 2007 04 07, 22:56)
beje kerpuosi pas Denisą Mažojoj Simonoj kur Karoliniškėse...iškarpė mane dabar irgi, tai po kirpimo gražiau atrod negu dabar kasdienai turiu....bet šiaip mano jo kirpimas normaliai visad...tik kad kaios taip užkilo, kad manau gal tikrai ko kito pasiieškoti  g.gif


O kiek dabar kainuoja kirpimas Mažojoj Simonoj? g.gif Senai bebuvau, reiktų apsilankyt. Tik niekaip neapsisprendžiu...
Atsakyti
QUOTE(marmuazele @ 2007 05 03, 15:49)
o man 14  biggrin.gif
Papildyta:
O tu apie diena ar val?  biggrin.gif
Papildyta:
kirpsi ar ir dazysi ?  bigsmile.gif

as apie val biggrin.gif ne tiktai kirpsius,paziuresim ka jisai gali su ilgais plaukais g.gif
Atsakyti
QUOTE(liniokas @ 2007 05 03, 15:19)
O kiek dabar kainuoja kirpimas Mažojoj Simonoj?  g.gif  Senai bebuvau, reiktų apsilankyt. Tik niekaip neapsisprendžiu...

Neseniai buvau, mokejau 45 Lt kaip visada.
Atsakyti
QUOTE(Indi @ 2007 05 03, 20:06)
as apie val biggrin.gif  ne tiktai kirpsius,paziuresim ka jisai gali su ilgais plaukais  g.gif


aha, isbandykim isbandykim g.gif , o jei ka tai po to mirktelk man iseinant, dar bus laiko pabegt hihihi.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Iracka @ 2007 05 03, 19:47)
Neseniai buvau, mokejau 45 Lt kaip visada.


Ai, tai kaip ir buvo irnesakyk.gif Nu man kaip visada išeis koks 130 lt. Ba plaukai ilgi ir dažyt reikės ne tik šaknis, bet turbūt per visą ilgį. smile.gif Pas ką lankaisi?
Atsakyti
QUOTE(JaNNeTe @ 2007 05 03, 15:12)
Na as tai tikriausiai bandysiu Elzbietos salona isbandyti prie universalines smile.gif, bet tai tikrai labai keista, negi visos uz kirpima ir dazyma moka  100 - 200lt? na tarkim jeigu noreciau labai pakeisti savo kirpimo stiliu, tai viena karta galima ir pas gera profesionala apsilankyti, bet kiekviena menesi jei taip, tai su bankrotas lotuliukas.gif , nes kur dar visos kitos priemones kurias naudoju, soliariumas, drabuziai biggrin.gif

kai ten apsilankysi pranesk nes as irgi noreciau pabandyti ir manau kad jei kaina bus per didele neisiu o taip ir vazinesiu i Kaunas ax.gif
Papildyta:
Gal kas zino padoria ir nebrangia kirpykla Vilniuje Seskineje
Atsakyti
Niu va as jau po Kesto biggrin.gif ir rezultatu likau patenkinta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(marmuazele @ 2007 05 05, 09:12)
Niu va as jau po Kesto  biggrin.gif  ir rezultatu likau patenkinta  mirksiukas.gif

Na o kaip įspūdžiai kiek suplojai biggrin.gif kaip kirpaisi victory.gif aš užsirašius pas jį gegužės 31-ai bet vyrelis taip mane atkalbinėja sako kad tik neičiau pas jį nes jau labai brangiai lupa tai tokia esu pasimetus g.gif sako aš už 10 litų apsikerpu otu tipo vos ne už šimtą bigsmile.gif ak tie vyrai bash.gif tai tokia pasimetus esu kai kasdien iš vyro išgirstu tą patį ph34r.gif papasakok savo įspūdžius ax.gif nes negaliu apsispręsti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina444 @ 2007 05 05, 11:07)
Na o kaip įspūdžiai kiek suplojai  biggrin.gif  kaip kirpaisi  victory.gif aš užsirašius pas jį gegužės 31-ai bet vyrelis taip mane atkalbinėja sako kad tik neičiau pas jį nes jau labai brangiai lupa tai tokia esu pasimetus  g.gif  sako aš už 10 litų apsikerpu otu tipo vos ne už šimtą  bigsmile.gif  ak tie vyrai  bash.gif tai tokia pasimetus esu kai kasdien iš vyro išgirstu tą patį  ph34r.gif papasakok savo įspūdžius  ax.gif  nes negaliu apsispręsti  doh.gif


Ispudziai tokie, nuvariau sutartu laiku, prieme dar po pusvalandzio. Greitai aptarem ka darysim (daziau ir kirpau), puikiai suprato mane (reikalavimu dideliu nekeliau biggrin.gif ) papasakojo kaip jis mato, ka siulytu, teip sutare ir pradejom. Spalvyte gavos labai naturali, patiko (kadangi pries tai tik sruogom dazydavau, buvau kiek nusviesejus), tai cia man kaip ir ekstrymas biggrin.gif , o kai paeme i rankas zirkles pagalvojau man sakes bigsmile.gif jis taip uztikrintai, paprastai greitai tik viens du ir padare ka reikejo, pakarpe prieki, o ilgi palikom, kaip ir taremes. Islygino plaukucius, be jokios chemijos iki siol puikiai laikos (net ir is ryto atsikelus galejau begt tiesiai i darba), zodziu nuotaika puiki, ir negaila tu litu kaip pusmeciui (170 kadangi ilgas plaukas, daug dazu.. manau del to), o rezultatai puikus, atrodo KAIP MAN , tinka, jauciuosi gerai, ir prabangiau dabar atrodo, tiek palaidi, tiek suristi bigsmile.gif

Draugas pagyre, neklause kiek kastavo , tai pati ir nesakau (kuo maziau zino apie tokius reikalus tuo geriau) biggrin.gif , bet kad merginoms plaukuosena patvarkyti kainuoja daug daugiau nei vyrams, tai cia faktas, jeinorime buti grazios aisku mirksiukas.gif
Papildyta:
ir dar.. niu nepigiai nepigiai, aisku noretus moketi maziau (jei nebuciau dazius tiek tikrai nereiktu biggrin.gif ) bet bent karta po kirpyklos jauciuosi kiek pasikeitusi ir patenkinta tuo ka matau, del to si kart esu rami, ir patenkinta mirksiukas.gif
Papildyta:
minejau ar ne? .. einu i kirpyklas retai, kas pusmeti kazkur ne dazniau, jei reiktu kas tris ar keturis men, pagalvociau ( del kainos ) sekmes 4u.gif
Atsakyti